Numerologija yra paslaptingas ezoterinis mokslas, kuris, nepaisant daugybės draudimų, nuo seniausių laikų savo pagrindus perdavė šiuolaikiniams mokslininkams. Teoriniai kabalistų darbai susiejo įprastus skaičius su praeitimi, dabartimi ir ateitimi, sukurdami aplinkinio pasaulio vaizdavimo būdą.

Tačiau Pitagoras numerologijai suteikė matematinį pobūdį. Šiandien šis mokslas yra pripažintas svarbia neatsiejama astrologijos dalimi. Ekspertų teigimu, visi Zodiako ženklai turi savo skaičius, kurie lemia likimą ir augina žmones.

Laimingi Ožiaragio skaičiai nusipelno ypatingo dėmesio. Kaip apskaičiuoti savo sėkmės skaičių, kaip sužinoti, kuris derinys bus optimaliausias jums? Apie tai galite sužinoti, paprasčiausiai išstudijavę savo ženklo skaitinių vertybių ypatybes.

Saturno įtaka

Ožiaragis yra dešimtasis Zodiako ženklas. Jo elementas yra Žemė, o būtent Saturnas daro jai didžiausią įtaką. Šios planetos galia virš Ožiaragio ženklo yra susieta su skaičiumi 8. Aštuoni, kaip begalybės simbolis, lydi visus jos ženklus iš pačių ekstremaliausių Saulės sistemos aukštumų.

Kas džiugins Zodiako ženklų širdis 2021 metais?

Saturnas yra pilnas valdžios galios, stiprus ir negailestingas. Saturnas užtikrintai aplenkia kitus ženklus, palikdamas kitokią įtaką Jaučiams, Avinams, Dvyniams ir kitiems ženklams. Kaip tikras išminčius, ši planeta moka nubausti ir apdovanoti savo globotinius, kurie yra paprasti žmonės, gimę mažytėje Žemės planetoje.

Daugeliui Zodiako ženklų sunku rasti bendrą kalbą su Ožiaragiais. Taip yra dėl Saturno įtakos. Ši planeta turi savo sąjungininkus ir priešus. Lygiai taip pat žmonės moka draugauti tik su tais, kurie gimė veikiami Merkurijaus ir Veneros. Vienas karštas bendras jų priešas – Marsas.

Jupiteris kartu su Saturnu išskiria dabarties ir ateities interesus, ir nelaiko planetos savo draugu ar priešu.

Ožiaragių bruožai

Ožiaragis yra ambicingas ir praktiškas. Jo gyvenime nėra skubėjimo, tingumo ir vilties, jis nepasitiki kitų pagalba. Tačiau požiūris į kitus ženklus yra teigiamas. Tačiau visiška ramybe ir harmonija tokie žmonės gyvena ne su visais.

Ožiaragiai ypač nemėgsta tų, kurie bando jiems vadovauti. Pagal savo prigimtį tokie žmonės yra maištingi ir lengvai išsivaduoja iš bet kokio spaudimo. Jie neprisitaiko prie kitų sąlygų, jie prisitaiko tik prie savęs.

Pagrindinis Ožiaragio bruožas yra gebėjimas organizuoti darbą ir jį įgyvendinti. Tokie žmonės yra nepakeičiami komandoje, lengvai susidoroja su paskirtomis užduotimis ir sugeba padėti kitiems.

Nepaisant likimo dovanų, atnešančių sėkmę, Ožiaragiai pasitiki tik savimi ir nepasitiki magiškais numerologijos aspektais. Tačiau yra atvejų, kai skaičiai padeda savaime, nedalyvaujant pačiam Ožiaragiui.

Ir kai šio ženklo polinkis visada ieškoti patikimų visko paaiškinimų neduoda jokio rezultato, galite paklausti astrologų ir numerologų – kas gi šiuo atveju padėjo Ožiaragiui?

Kartais reikia pasitikėti horoskopu, kad suprastum, kodėl praėjusi diena žmogui suteikė tiek daug laimės. Gilindamasis į daugybės skaičių ir jų reikšmių tyrimą, galite sužinoti, kad 3 ir 9 bei jų deriniai vaidina svarbų vaidmenį Ožiaragiams ir jų laimei:

 • 39 ir 93
 • 9-3 = 6
 • 9 * 3 = 27
 • 3+9 = 12.

Kiekvienas iš šių skaičių Ožiaragių gyvenime gali pasireikšti skirtingais būdais. Kai kuriems žmonėms 3-iojo metų mėnesio 27 dieną pavyko sutikti savo laimę, patikimą mylimąjį. Kitiems padeda 12, kurio dėka jie laimėjo didelę pinigų sumą kazino ar loterijoje.

Yra daugybė variantų. Svarbiausia išmokti teisingai juos analizuoti. Tik po to, kai jūs pradėsite pastebėti šiuos skaičius savo gyvenime ir juos vertinti, galėsite bandyti nuspėti, kas laukia rytoj.

Skaičių įtaka Ožiaragiams

Yra teorija, kad visas pasaulis yra sukurtas iš skaičių. Net žmonijos atsiradimo istorija Biblijos ir mokslo teorijose patvirtina šią teoriją. „Dievas sukūrė Žemę per 7 dienas“, dar yra „trejybės“ atvejis, trigubas Dievo šventumo šlovinimas.

Tokių pavyzdžių yra daug. Net ir šiandieninė skaitmeninė technologija yra paremta kodais (nuliais ir vienetais). Tad kodėl tiek daug žmonių nesuvokia tikro skaičių poveikio žmonėms?

Ilgą laiką numerologija nebuvo pripažinta įvairių Europos šalių valdovų, tačiau paprasti žmonės niekada neatsisakė skaičių teikiamos sėkmės ir laimės.

Beje, ar žinojote, kad daugelis garsių savo laikų žmonių pagal horoskopą buvo Ožiaragiai:

 • Izaokas Niutonas
 • Rudyardas Kiplingas
 • Elvis Presley
 • Henris Matisse’as.

Nedaugelis žino, kad vienas didžiausių mokslininkų Izaokas Niutonas buvo Ožiaragis. Saturno aštuoneto įtaka suteikė jam begalę sėkmės fizikoje, matematikoje ir filosofijoje. Ypač svarbus buvo jo atradimas apie tris mechanikos dėsnius. Būtent skaičius „3“ atneša sėkmę Ožiaragiams.

Palyginti su juokingais ir gana miglotais kitų praeities mokslininkų bandymais sukurti techninius stebuklus, Niutonas buvo pirmasis ir vienintelis XVI amžiuje, kuris sugebėjo paaiškinti tiksliųjų matematikos mokslų studijas.

Ožiaragių laimės skaičiai gali skirtis

Laimingi Ožiaragio skaičiai dažniausiai priklauso nuo konkretaus asmens, gimusio po šiuo ženklu, gimtadienio. Dažniausiai sėkmę atneša:

 • 1
 • 4
 • 8
 • 10
 • 13.

Numerologai mano, kad ne mažiau svarbūs ir šie skaičiai:

 • 19
 • 22.

Daugybė laimingų akimirkų gyvenime, kurios mums nutinka, dažnai nebūna susiejamos su skaičiais. Mes galvojame, kad tai – atsitiktinumas. Kasdieninė pakilimų ir nuosmukių serija kelia painiavą, kurią sunku išpainioti patiems. Visi Zodiako ženklai turi savo charakterio ypatybes, tikslus, būdo bruožus ir kt.

ožiaragis

Asmuo, gavęs „likimo dovaną“, gavęs geidžiamą knygą, gavęs finansinę premiją ar galimybę išvykti atostogų į užsienį, „užsideda“ tikrovės skydą. Tokiems žmonėms kyla viena mintis – visa ši sėkmė yra tik atsitiktinumo ar mano nuopelnų klausimas.

Kodėl neatkreipus dėmesio į smulkmenas? Daugybė skaičių, supantys kiekvieną iš mūsų, kasdien sukelia malonių arba blogų emocijų. Dažnai numerologijos šalininkai nori įrodyti savo tiesas loterijose ar kituose stambiuose įvykiuose.

Tačiau, prieš įsigilinant į temą, kurios numerologinės kombinacijos padės kiekvienam žmogui praturtėti, būtina suprasti, kad kiekviena detalė (net ir mažiausia!) yra svarbi.

Kurios dienos yra palankios Ožiaragiams?

Naujų perspektyvių atsiradimas, senų darbų užbaigimas, sėkmė karjeroje, studijose ar meilės reikaluose nėra atsitiktiniai įvykiai. Moterys ir vyrai, kurie pagal horoskopą priklauso Ožiaragiams, be skaičių, turi ir palankias savaitės dienas.

Didžiausia Ožiaragių sėkmė laukia šeštadienį. Taip yra dėl Saturno planetos ženklo globos. Reikšmingiausia moters diena bus tada, kai ši savaitės diena sutaps su vienu iš laimės skaičių. To pavyzdys 2021 m. būtų balandžio 3 d. (šeštadienis) arba birželio 12 d. (šeštadienis). Yra daugybė variantų.

Reikia tik įsiminti, kad būtent šeštadienį, kartu su palankia kalendorine diena (3, 9, 12), Ožiaragis turi galimybę loterijoje laimėti didelę pinigų sumą arba išvykti į ilgai lauktas atostogas prie jūros ar ežero. Kiekvienas turi savo laimės supratimą. Vieni neturi kaip atsikratyti savo „pančių“ (darbo pavidalu), o kiti norėtų sugebėti jų įsigyti, kad galėtų aprūpinti save ir artimuosius.

Negalime pamiršti, kad laimingi Ožiaragio skaičiai yra tik pirmas žingsnis į laimės kelią. Svarbiausia yra tikėti savo jėgomis ir veiksmais kelyje į norimą sėkmę.

Kaip Ožiaragiai gali tapti laimingesni ir turtingesni?

Aplinkui Ožiaragį esančių skaičių įvairovė gali pasakyti žmogui, ko tikėtis iš artėjančių įvykių ,ir kaip juos panaudoti savo naudai. Įprasta, kad tokie tikslingi ženklai, kaip Ožiaragis, apgalvoja planuojamus veiksmus iki mažiausių detalių.

Zodiako ženklai, kuriems sėkmė šypsosis birželio 5-16 dienomis

Ir tai visada būna jiems naudinga. Puikių laimingų skaičių apskaičiavimo pavyzdžiai Ožiaragiams yra dešimtys įvairių nacionalinių loterijų laimėtojų. Kai kurie iš jų laimėję prisipažino, kad prieš pirkdami loterijos bilietą, išanalizavo savo paties ženklo astrologines ypatybes.

Kovo 11-17 dienų horoskopas moterims: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Tikėjimas savo jėgomis ir pasitikėjimas veiksmų teisingumu pavertė juos nugalėtojais. Tačiau kokia tikimybė skaičiais pasinaudoti paprastam žmogui, kuris nesupranta numerologijos subtilybių?

Yra daug moterų ir vyrų, kurie tiki anksčiau apskaičiuotais duomenimis, esančiais internete, laikraščiuose ir televizijos bei radijo transliacijose. Paprastai astrologinėje skiltyje yra išnašos „palankios“ ir „nepalankios“ dienos.

Tie, kurie domisi tokia prognoze, turėtų atkreipti dėmesį, ar tokia informacija atitinka tikrovę, ir pasidaryti savo išvadas. Stebėkite aplinką, skaičius, kuriuos pastebite, ir kokius rezultatus jie duoda, neabejojame, kad netrukus sėkmė nusišypsos ir jums!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].