Sausio 7 dieną Marsas pereis į Jaučio ženklą, ir po šešių mėnesių vargo bei streso prasidės stabilumo ir patikrintų bei neskubių įvykių laikotarpis. Marsas Jautyje globoja užsispyrusius žmones, kurie dirba, siekdami konkretaus rezultato.

Energija bus išeikvota daugiausia finansiniams ir kitiems praktiniams klausimams spręsti. Tikslinga eikvoti energiją, siekiant uždirbti pinigus ir viskam, kas susiję su materialiu pasauliu ir fizinėmis formomis: rankdarbiams, kažkokiam gaminimui, masažui, darbui sporto salėje kūno reljefo srityje.

Įvykiai įgaus didelę inerciją: prireiks laiko, kol jie įsisiūbuos ir pajudės. O po to bus sunku juos sustabdyti ar pasukti kita linkme. Taigi, jei kažkas prasidės, tai nesustos pusiaukelėje, bet pasieks pabaigą, o veiksmo pobūdis eigoje šio įvykio nepasikeis.

Kai Marsas darys įtemptus aspektus su kitomis planetomis, gali būti materialinių ir finansinių nuostolių. Kalbant apie sveikatą, gerklė ir pečiai bus labiausiai pažeidžiami (gerklės skausmas, traumos ir kaklo bei pečių nudegimai).

Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams lapkričio 16 d.- 22 d

Sausio 19–26 dienomis Marso ir Urano, esančio kvadrate su Jupiteriu, sąveika įspėja apie nesėkmę nuotykiuose ir per didelį jėgų eikvojimą išorinėms perspektyvoms, bet iš tikrųjų tuštiems reikalams.

Dar prieš tai Marsas turės įtemptų aspektų su Merkurijumi ir Saturnu, todėl patarlė „devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk“ sausio mėnesį bus aktualesnė, nei bet kada! Negalvodami ir tinkamai neįvertinę situacijos, rizikuojate išleisti daug energijos veltui.

lapkričio, žiemą

Avinas

Nustosite eikvoti energiją į kairę ir į dešinę dėl „meilės menui“ ir pradėsite uždirbti pinigus iš savo darbų. Šis laikotarpis palankus apgalvotiems, nerizikingiems finansiniams reikalams.

Jautis

Jūs būsite savo fizinio aktyvumo pike. Turite dirbti, imtis fizinio darbo ir leisti sau didesnes sportines apkrovas. Tik nepersistenkite, kad nenuvargtumėte.

Dvyniai

Jūs neturėtumėte aktyviai veikdami būti atvirais. Veikite gudriai. Nukreipkite savo energiją kovai su slaptais priešais. Saugokitės pavojų nuošaliose ir apleistose vietose.

Vėžys

Jums reikia nukreipti savo energiją grupiniams reikalams. Dalyvauti konferencijose, festivaliuose, visuomeninių organizacijų darbe. Bet atskirkite, kur reikalai bus naudingi, o kur – tik daug triukšmo.

Liūtas

Patys energingiausi įvykiai vyks verslo gyvenime. Sausio 19–26 dienomis nesiimkite neaiškių pelningų projektų – jie bus pelningi tik iš pirmo žvilgsnio.

Mergelės

Veiklai reikės renginių, vykstančių kažkur toli. Vystysis verslas su užsieniečiais. Turite būti atsargūs užsienyje, nes galite susižaloti.

Svarstyklės

Būkite atsargūs: kol Marsas yra Jautyje, jums yra padidėjusi traumų, nudegimų, operacijų tikimybė. Sausio 19–26 dienomis nesivelkite į „perspektyvius“ finansinius bei rizikingus projektus.

Skorpionas

Geriausiu atveju aplinkiniai su jumis taps aktyvesni, norėdami susitikti, šnekučiuotis, ką nors veikti, o blogiausiu atveju ims agresyviai elgtis jūsų atžvilgiu.

skyrybų priežastys

Šaulys

Kol Marsas yra Jautyje, jūsų sveikata yra pažeidžiama. Saugokitės gerklės ir pečių traumų, nudegimų. Pervargimas gali būti viena iš diskomforto priežasčių – neprisiimkite daugiau atsakomybės, nei galite.

Ožiaragis

Jūsų laukia labai daug linksmybių. Būkite atsargūs, žaisdami azartinius žaidimus – vargu ar rizika jums kažką leis laimėti. Geriau domėkitės sporto ir varžybų pramogomis.

Turtas ir sėkmė

Vandenis

Buities darbai pareikalaus daug energijos. Kažką namuose reikės atnaujinti. Nereikia pradėti remonto darbų tiesiog savo jėgomis, savo iniciatyva – greičiausiai neįvertinsite visų aplinkybių arba neapskaičiuosite savo jėgų.

Žuvys

Turėsite praktinių reikalų su žmonėmis iš savo artimo rato. Galimas ginčas su vienu iš artimųjų ar kaimynų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].