Nuo birželio 30 iki liepos 5 visų zodiako ženklų finansinė situacija pasikeis!

Pagaliau Venera grįžo iš retrogradinės kilpos. Finansinė situacija, kuri buvo gegužę-birželį, pradės keistis. Pradėtas verslas ims generuoti pajamas.

Antradienį ir trečiadienį Mėnulis Skorpione gali suabejoti jūsų materialiu stabilumu. Jūsų santaupos gali būti pakeistos – sujungtos į bendrą srautą per investicijas ar indėlius banke, pervestos iš vieno asmens kitam kaip palikimas, dovana ir pan.

Ketvirtadienį Mėnulio pasipriešinimas Venerai rodo moralinio pasitenkinimo stoką perkant ir atliekant banko operacijas. Sekmadienio mėnulio užtemimas daro dieną netinkamą verslui.

AVINAS

finansinė

Nuo trečiadienio iki ketvirtadienio vakaro skatinamas nemokamas, neįkeistas pajamų tvarkymas. Išankstinius planus sužlugdys ne tik netikėti įvykiai, bet ir staigios idėjos. Jei manote, kad jūsų gyvenimas netrukdo atnaujinti, galite jais sekti. Penktadienis ir šeštadienis bus ramesni ir vargu ar atneš ką nors netikėto. O sekmadienį dėl užtemimo geriau atšaukti visas bankines operacijas, išskyrus labai nereikšmingas.

JAUTIS

Dabar viskas pradės vystytis, kas sulėtėjo arba sustojo gegužės – birželio mėn. Planai bus pradėti įgyvendinti. Nuo antradienio vakaro iki ketvirtadienio jums bus nuobodu, kad turite būti praktiškas ir apdairus. Žiūrėkite, kad tai nepakenktų. Ypač ketvirtadienį, kai prarasti pinigus ar pelną bus labai lengva. Kuo arčiau sekmadienio, tuo stipresnę įtaką darys užtemimas, ir jis nepalankus verslui. Todėl stenkitės viską, kas svarbu, pabaigti iki savaitgalio.

DVYNIAI

dvyniai, horoskopas, finansinė

Dabar, kai Venera jūsų ženkle virsta tiesioginiu judėjimu, viskas pradės vystytis, o tai sulėtėjo gegužės – birželio mėn. Būsite pasirengę pasirinkti, kur bus kalbama apie materialius dalykus. Būkite atsargūs – Venera vis dar yra veikiama Neptūno, ir jūs galite patekti tiesiai į spąstus. Geriau, nepaisant akivaizdžiai palankių sąlygų, atidėti svarbius reikalus kitam mėnesiui ir stebėti jau esamų situacijų raidą, kad laiku pastebėtumėte laimikį.

VĖŽYS

vėžys, svajoja, birželio

Ši savaitė nesukels daug rūpesčių ir nesuteiks daug laimės. Pirmoje savaitės pusėje Saturnas gali sulėtinti sandorius ir gauti iš kitų žmonių pinigus – nuolaidas, premijas, pagalbą, investicines pajamas. Antroje savaitės pusėje šie trukdžiai išnyks. Nepamirškite daiktų ar piniginės, ypač ketvirtadienį, o svarbiausia – nebūkite kvaili sudarydami sandorius ir susitardami dėl didelių pinigų sumų sekmadienį, užtemimo dieną, ir viskas jums bus gerai.

LIŪTAS

liūtas, savaitės horoskopas, finansinė balandžio

Jums nerekomenduojama bendrauti su nepažįstamais žmonėmis ir bendromis lėšomis, ypač kai kalbama apie bendras pajamas iš kolektyvinių renginių ir apie poilsį ar pirkimą su draugais. Tuomet ne tik negausite naudos ar džiaugsmo, bet ir susipainiosite dėl to, kas kam skolingi. Turite labai didelę galimybę būti apgauti. Likusi savaitė nekelia jokių problemų. Svarbiausia – vengti rimtų sprendimų sekmadienį, užtemimo dieną, ši diena absoliučiai tam netinka.

MERGELĖ

Augantis mėnulis paveiks jūsų finansinę padėtį – derinkitės prie uždarbio, pinigų gavimo, naujų įsigijimų ir naujų praktinių užduočių. Visą savaitę bus jaučiama tam tikra įtampa tais klausimais, susijusiais su skolomis, paskolomis ir mokėjimais. Tarkime, kad šią savaitę geriau nesikreipti į banką dėl paskolos. Likusi savaitė bus rami ir netgi teigiama: imsite gauti pajamų iš darbo, kurių laukėte nuo gegužės mėnesio.

SVARSTYKLĖS

finansinė

Pirmoje savaitės pusėje įgysite naujų įsipareigojimų arba, atvirkščiai, prarasite pagalbą, atsisakysite paskolos. Tai bus paskata jums ką nors peržiūrėti darbe ir versle. Taigi ši situacija bus nemaloni, bet, be abejo, naudinga. Antroje savaitės pusėje nedarykite sau problemų: kuo arčiau sekmadienio, tuo rimtesnės ir nemalonesnės didelių bankinių operacijų pasekmės.

SKORPIONAS

skorpionas, birželio

Dažnai gausite dovanų, nuolaidų, premijų, pagalbos grynaisiais. Tarsi pasaulis nuspręstų dalintis savo pinigų dalimi su jumis. Gegužės mėnesį prasidėjusi situacija, susijusi su kitų žmonių priemonėmis, dovanomis, pagalba, pradės aiškėti, o štai joje galų gale (ne dabar, vėliau) bus atskleista kažkokia apgaulė. Ir kitose piniginėse situacijose būkite atsargūs, ne kiekvieną dovaną verta priimti dabar. Pirmiausia įsitikinkite, kad jums jis pateiktas be paslėptų „papildomų sąlygų“.

ŠAULYS

šaulys, gegužės, moterys, finansinė

Jūsų materialinėje srityje įvyks lemtingi įvykiai. Jupiterio ir Plutono sąjunga, nurodanti svarbias nenugalimos jėgos aplinkybes, keičiančias jūsų gyvenimą į gerąją ar blogąją pusę, visą savaitę turės įtakos jūsų reikalams. Dėl šio aspekto jūs galite pasakiškai praturtėti arba, atvirkščiai, patirti didelius nuostolius. Ir visa tai užtemimo fone, kuris duos lemtingus įvykius ir nurodys, kad jūs pats nesusitvarkysite su šiais įvykiais.

OŽIARAGIS

birželio

Pirmoje savaitės pusėje bus geriausi tie atvejai, kurie skirti ilgalaikiam rezultatui. Atliekant nedidelius ir greitus klausimus, priešingai, gali būti trukdžių ir vėlavimų. Todėl galite saugiai imti hipoteką, tačiau neturėtumėte imtis darbo, kuris turėtų iškart duoti pajamų. Antroje savaitės pusėje nepriimkite svarbių sprendimų – užtemimas jus paveiks, ir šie sprendimai blogąja prasme gali būti mirtini.

VANDENIS

vandenis, raganišku, finansinė

Žvaigždės pataria kontroliuoti išlaidas malonumams, pramogoms, dovanoms vaikams. Yra rizika, kad dabar nebūsite visiškai adekvatus šioms išlaidoms, ir tada būsi nusiminęs, kad per daug išleidote nesąmonėms, nes buvote kažkokioje išaukštintoje, per daug trokštančioje nuotaikoje. Nerekomenduojama pirkti prabangos prekių – po kurio laiko gali paaiškėti, kad daiktas yra padirbtas, pavogtas arba už jį jūs jau esate permokėję. Likusi savaitė bus rami.

ŽUVYS

žuvys

Aktyvios ir reiklios greito reagavimo situacijos bus formuojamos visą savaitę. Trečiadienis yra tinkama vieta pradėti ilgalaikį verslą. Tada pajamos bus gaunamos iš sporto, fizinio darbo, darbo, susijusio su ugnimi ir metalu. Ketvirtadienis bus ypač įvykių kupinas. Šeštadienį kažkas gali sulūžti. Padidėjusi plėšimų ir konfliktų dėl pinigų rizika. Sekmadienį įvyks užtemimas, svarbių sprendimų šiuo metu priimti negalima.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].