Numerologinis kovo mėnesio horoskopas: ką prognozuoja skaičiai?

Tikriausiai jau žinote, kad numerologija yra susijusi su skaičiais ir jų magija. Šis mokslas pasitelkiamas daugumoje sričių. Sužinokime, ką prognozuoja numerologinis kovo mėnesio horoskopas.

2020 m. kovą pasaulį valdys skaičius 8. Tai yra vienas reikšmingiausių skaičių, nes jis susijęs su pinigais ir darbu. Skaičius 8 žmones daro kūrybingesnius ir padeda išspręsti iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas problemas. Tokiais laikotarpiais labai pavojingos neigiamos mintys, nes jos iš žmogaus atima svarbiausią dalyką – tikėjimą savimi.

Finansai ir darbas

Iš pradžių kovo mėnuo gali būti gana sunkus, tačiau reikalus galima palengvinti. Pirma, venkite elgtis nesąžiningai ir būti smulkmeniškas. Būtinai padėkite visiems, kurie paprašys pagalbos. Antra, su niekuo nesivaržykite, jei nenorite įgyti priešų ar prarasti jus gerbiančių žmonių palaikymo. Kovą turėtumėte būti pavyzdys kitiems. Taip užsitarnausite kitų pasitikėjimą ir sulauksite sėkmės.

Kovas bus labai sėkmingas pirkiniams – dideliems ir mažiems. Naudinga atnaujinti drabužių spintą, pasidaryti naują šukuoseną. Tai suteiks stiprybės ir pasitikėjimo savimi. Taip pat palanku įsigyti net labai brangių pirkinių – nusipirkti nekilnojamojo turto, automobilį, pasiimti paskolą.

Namai

Mėnesio pradžioje arba bent jau iki jo vidurio būtina apsivalyti namus. Neatidėkite to vėlesniam laikuiDabar labai svarbu sukurti jaukią atmosferą namuose. Vėliau tam gali neužtekti jėgų, noro ir laiko.

Kovas yra puikus metas sutaisyti senus dalykus. Sutvarkykite viską, kas jūsų namuose neveikia. Skaičius 8 padės jums tai padaryti. Laisvą laiką skirkite naujų baldų ir namų interjero detalių pirkimui.

Meilė ir santykiai

Dėl skaičiaus 8 įtakos meilės reikalai klosis gana nenuspėjamai. Nenuspėjamumas ne visada reiškia problemas. Kai kurie žmonės suras sielos draugą, kiti turės pripažinti nesėkmę santykiuose. Kiekvienas iš šių dalykų tam tikra prasme bus palankus. Susitaikykite su tuo, kas įvyks, ir nelaikykite to neganda.

Skaičiui 8 nepatinka nelaimingi atsitikimai, tačiau daugeliui iš mūsų viskas, kas vyksta aplink, atrodys kaip nelaimingi atsitikimai. Įvykių srauto nesustabdysite: galite arba plaukti palei srovę, arba bandyti irtis prieš ją. Bet kokiu atveju turėsite sutikti su tuo, kas vyksta. Kuo greičiau tai padarysite, tuo bus geriau.

Draugai gali virsti priešais, o priešai – draugais. Kovas bus kupinas reikšmingų įvykių, todėl mąstykite filosofiškiau.

Nuotaika ir sveikata

Neslėpkite emocijų ir pasidalinkite savo jausmais su artimiausiais žmonėmis. Skaičius 8 ne visada linksta į juslinę gyvenimo pusę, nes jį domina tik materialinės padėties gerinimas. Tačiau negalima per daug dirbti. Skaičius 8 gali išspausti jus kaip citriną ir priversti jaustis taip, tarsi viskas, ką padarėte, buvo beprasmiška. Todėl būtina atsipalaiduoti.

Dienos sėkmė tiesiogiai priklausys nuo ryto. Todėl svarbu kiekvieną dieną pradėti optimistiškai ir su šypsena.

Tokias apibendrintas prognozes pateikia numerologinis kovo mėnesio horoskopas. Būkite darbštus, atsidavęs, bet neužmirškite ir poilsio. Tai pagrindinės sėkmės recepto sudedamosios dalys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].