Numerologas Lyubovas Likhtmanas papasakojo, kas mūsų laukia 2022-aisiais, ir pateikė formulę, kaip pagal gimimo datą apskaičiuoti savo sėkmės skaičių.

Numerologo teigiu, 2022-ieji žada daug permainų. Mes turime būti ryžtingi ir aktyvūs: jei leisime sau tinginiauti, palankių permainų dar teks palaukti.

2022 metais turėsime galimybių užsidirbti pinigų, tačiau svarbu nusiteikti, kad teks smarkiau pasiraitoti rankoves. Taip pat metai bus palankūs investavimui į save: kuo daugiau mokysitės ir tobulėsite, tuo geresnių rezultatų galėsite pasiekti. Būkite lankstūs ir pasiruošę naujovėms, nes būtent tai galės garantuoti didžiausią sėkmę.

Kaip apskaičiuoti savo sėkmės skaičių?

Jei gimėte 06-21= 0 + 6+2+1

Iš viso: 9

Prie gimimo datos skaitmenų sumos jums reikės pridėti  šešetą, kuris yra 2022 metų skaičius (2+0+2+2=6).

Prie metų skaičiaus pridedame savo sėkmės skaičių:

9 + 6 = 15

Kadangi cikle yra tik devyni skaitmenys, jūsų galutinį skaičių reikia sumažinti iki vienženklio:

1 + 5 = 6

Jūsų sėkmės skaičius yra 6.

Dabar belieka tik perskaityti numerologo patarimus.

1 – pradžios laikas

Palanku kraustytis, pradėti sportuoti, keisti darbą, užmegzti naujus santykius. Nusiteikite, kad norint kažką gauti, gali tekti smarkiau pasiraitoti rankoves. Nesitikėkite, kad viskas jums nukris tiesiai iš dangaus.

2 – bendradarbiavimo metai

Šiais metais bus svarbu išmokti bendradarbiauti su kitais žmonėmis. Turėtumėte įdėmiau klausytis, ką jums sako kiti, o į jų patarimus nenumokite ranka.

3 – įkvėpimo, kūrybos metai

lapkritis

Metai bus linksmi ir produktyvūs. Nestokosite idėjų, ir tiesiog degsite nekantrumu kuo greičiau jas įgyvendinti.  Netausokite savo jėgų, ir labai greitai galėsite sulaukti sėkmės.

4 – karjeros metai

2022 metais gali tekti smarkiau paplušėti, tačiau anksčiau ar vėliau tikrai sulauksite dosnaus atlygio. Nors šiemet streso tikrai netrūks, tačiau turite išmokti atsipalaiduoti ir į situaciją pažvelgti iš šalies. Nepraraskite pozityvumo – šiemet jūsų laukia tikrai nemažai teigiamų pokyčių.

5 – pokyčių metas

Galite tikėtis ženklių pokyčių, kurie bus ne tik išoriniai, bet taip pat ir vidiniai. Būkite pasiruošę, kad jūsų planai gali žlugti paskutinę akimirką, todėl visada turėkite atsarginį planą.  Atminkite, kad įvairūs pokyčiai gali būti tik į naudą,  ir visai nesvarbu, kad iš pradžių gali atrodyti priešingai.

6 – šeimos metai

Šiais metais palanku pirkti ar parduoti butą, persikraustyti, keisti baldus, ir t.t. Vieniši žmonės taip pat gali tikėtis sutikti savo gyvenimo meilę. Daugiau laiko skirkite savo artimiesiems, nes 2022 metais jie gali imti skųstis dėmesio trūkumu.

7 – savęs pažinimo metai

Tikėtina, kad bandysite ieškoti atsakymų, ko norite iš gyvenimo, ir kokiu keliu turėtumėte eiti. Daugiau dėmesio skirkite savistabai, tačiau kol kas nesiimkite pernelyg drastiškų veiksmų – tam dar turėsite laiko ateityje.

8 – sėkmės metai

Jūsų pastangos pagaliau duos apčiuopiamų rezultatų. Žinoma, tai anaiptol nereiškia, kad galite tiesiog sėdėti sudėję rankas. Taip pat vertėtų pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad laikotarpis būtų dar sėkmingesnis. Neužmikite ant laurų ir ryžtingiau žygiuokite į priekį.

taro kortų prognozė

9 – transformacijos metai

2022 metai žada daugybę įvairių pokyčių. Turėtumėte atsisakyti nereikalingų dalykų ir nesižvalgyti į praeitį. Pasvarstykite, kas jums trukdo judėti į priekį, ir ką galėtumėte padaryti, kad viskas pasikeistų į gerąją pusę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].