Numerologinis 2020 m. gegužės mėnesio horoskopas bus naudingas tiems, kurie įpratę viską kontroliuoti ir iš anksto pasiruošti galimiems pokyčiams. Horoskopo patarimai padės pasidaryti veiksmų planą ir lengvai pasiekti viską, ko reikia klestinčiam gyvenimui.

Gegužę bus įmanoma įveikti bet kokias kliūtis kelyje bandant įgyvendinti savo tikslus. Nepaisant to, kad skaičius 1 yra teigiamas, jo įtaka bus didelė, ir tiems, kurie nežino, kaip valdyti emocijas, ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į pratimus, kurie leidžia pasiekti vidinę harmoniją.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Gegužės mėnesio finansų ir darbo prognozės

Gegužės mėnuo padės tiems, kurie įpratę planuoti iš anksto. Šio mėnesio energija padeda lengvai atskirti reikšmingus dalykus nuo antraeilių ir laiku įvykdyti visus plano punktus. Gegužės mėnesį neturėtumėte sekti pelno, nes rizikuojate įsitraukti į nuotykių kupiną projektą ir prarasti dalį savo santaupų. Taip pat neturėtumėte neapgalvotai skolinti pinigų, negavę jokių kvitų. Šis mėnuo yra puikus norint investuoti į savo pačių tobulėjimą, įgyti papildomo išsilavinimo ir įgūdžių, kurie dar labiau padidins jūsų pajamas. Gerai apgalvotas požiūris į nuotolinį mokymąsi padės sutrumpinti laiką ir įgyti reikiamų žinių be problemų ir nustatytų kursų.

kelionę, gegužės mėnesio

Gegužę išryškės jūsų lyderio savybės, ir jei jūs sutelksite dėmesį į karjerą, tada galite patobulėti ir pakilti karjeroje. Numerologai perspėja, kad lipti ant pjedestalo bus gana paprasta, tačiau ne visi gali ant jo likti ir išlaikyti autoritetą. Tie, kurie vertina savo reputaciją, neturėtų pamiršti apie išmintį ir galimybę prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Priimami sprendimai neturėtų būti spontaniški, kitaip yra tikimybė prarasti poziciją ir pagarbą iš darbdavių.

Vidinė harmonija

Meilė ir santykiai

Gegužės mėnesio meilės prognozės palankios. Šis laikas yra meilės metas, o tai reiškia, kad leisti laiką vieniems neverta. Nepaisant pragmatizmo, šis mėnuo turi traukos energiją, reikalingą dviejų širdžių vienybei. Numerologai rekomenduoja pamiršti ginčus ir konfliktus, kurie galimi dėl stiprios šio mėnesio įtakos.

Poroms gegužė gali būti antrasis medaus mėnuo, kai partneriai atkuria aistrą ir mokosi jausti vienas kitą. Kelionės kartu, atostogos, vykstančios be rūpesčių ar paprasti, tačiau stebėtinai užburiantys romantiški pasivaikščiojimai, yra tai, ko jums reikia norint išlaikyti šiltus jausmus, jei santuoka tęsiasi daugelį metų.

susitikinėti, gegužės mėnesio

Tie, kurie aktyviai ieško partnerio, neturėtų nepaisyti veiksmingų sąmokslų, taip pat turėtų atsisakyti pasimatymų ir naujų pažinčių. Lengvas flirtas sustiprins pasitikėjimą savimi, o gegužės mėnesio energija padės pasiekti abipusiškumą iš to, kas jums patiko.

Nuotaika ir sveikata gegužės mėnesį

faktai

Gegužę daug ką lems nuotaika, tad bus lengviau pritraukti teigiamų minčių į gyvenimą.  Sveikata turėtų būti stebima kasdien, todėl negalima atmesti fizinio aktyvumo. Gerkite vandenį, subalansuokite savo mitybą, išsimiegokite – visa tai bus raktas į puikią sveikatą.

Gegužę turėsite pakeisti daug dalykų, šį mėnesį neturėtumėte atsispirti savo norams. Net trumpa poros dienų kelionė padės atsigauti, pajusti energijos antplūdį. Numerologai rekomenduoja aktyvų poilsį.

gegužės mėnesio

Gegužę šių zodiako ženklų laukia svarbūs pokyčiai

Gegužę kai kurie zodiako ženklai pajaus Urano įtaką. Ką ji lems?

Jautis

Labiausiai šios planetos įtaka paveiks Jaučio ženklo atstovus. Veikiamas Urano Jautis taps neramus, tarsi įelektrintas ir bus priverstas keistis. Jį jaudins laisvės ir savęs tobulėjimo klausimai, norėsis išspręsti šiuos klausimus greitai, šokiruojančiai ir revoliuciškai.

Jei tam, kad gautų laisvės, Jaučiui reikės nutraukti užmegztus ryšius, mesti darbą, įgyti drąsos ir eiti ten, kur viskas nauja ir nepažįstama, jis tai padarys nedvejodamas. Priklausomai nuo Urano sąveikos su Saule, kai kuriose svarbiose gyvenimo srityse Jaučio gyvenime įvyks netikėtų pokyčių į gerąją ar į blogąją pusę. Šiuos įvykius lydės stresas ir šokas.

Kiti zodiako ženklai

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

Uranas lems ypatingus įvykius ir kitiems zodiako ženklams, t. y. Skorpionui, Liūtui ir Vandeniui.

Vandenis lengviausiai priims pokyčius. Jam patinka naujovės ir jis jų nebijo. Net ir užklupus nemaloniems įvykiams Vandenis įžvelgia būdą, kaip atnaujinti savo gyvenimą, todėl visi pokyčiai išeina į naudą.

Tačiau gegužę Liūtui ir Skorpionui teks kontroliuoti save, nepasiduoti spontaniškiems impulsams padaryti ką nors netikėto, viską mesti, išsiskirti ar išeiti iš darbo. Jiems patariama susilaikyti nuo svarbių susitikimų, atšiaurių veiksmų, kelionių.

Teigiami pokyčiai ir galimybė lengvai bei be nereikalingų aukų atnaujinti gyvenimą pasitaikys šiems zodiako ženklams: Vėžiui, Mergelei, Ožiaragiui ir Žuvims.

Jie gali pasinaudoti Urano parama tam, kad įgytų nepriklausomybę nuo savo tėvų, partnerių, butų savininkų ir viršininkų darbe. Šių zodiako ženklų atstovai gali pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, susirasti naujų draugų, padaryti ką nors naujo ir neįprasto.

Svarbios dienos

Gegužės 1 d. Uranas veiks kartu su Merkurijumi. Dvyniams ir Mergelei tai reiškia, jog įvyks kažkas netikėto ir kardinalaus.

Gegužės 25 d. Uranas su Marsu figūruos Žuvų ženkle. Tai atneš sėkmės Avinui ir Žuvims. Jiems diena praeis labai intensyviai, jie per trumpą laiką daug ką nuveiks, o dalis reikalų ir problemų išsispręs savaime.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].