Senovės egiptiečiai daug žinojo apie žmogaus prigimtį!

Savo gyvavimo aukso amžiuje senovės Egiptas užėmė pirmąją vietą to laikmečio technologiniame, socialiniame ir kultūriniame pasaulyje. Egiptiečių šventikai, ką nors pranašaudami, nepadarydavo nė klaidos.

Susipažinkite su horoskopu, kurį parengė senovės Egipto dvasininkai.

Nilas

(sausio 1–7 d., birželio 19–28 d., rugsėjo 1–7 d., lapkričio 18–26 d.)

Egiptiečiai tikėjo, kad Nilas suteikia gyvybinę energiją visai žemei. Tik jis turi galią tai suteikti.

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės yra energingi, aktyvūs, linksmi. Jei gimėte po šiuo ženklu, jums labiausiai tinka aktyvios profesijos. Sėdėti uždarame biure – ne jums.

Tyliai prisitaikote prie bet kokios situacijos, duodate gerų patarimų. Jūs esate ramus ir santūrus. Bet kai jus išmuša iš pusiausvyros, tuoj pat prarandate kontrolę.

Amonas Ra

(sausio 8–21 d., vasario 1–11 d.)

Amonas Ra yra trijų dievų: Ra, Mona ir Montu sąjunga. Šios dievybės įkūnija saulę, vaisingumą ir karą. Jos rūpinasi visomis sritimis, kurios yra pilnos optimizmo.

Paprastai šio ženklo atstovai pasirenka profesijas, kurios visiškai atskleidžia jų talentus.

Jei gimėte po šiuo ženklu, esate charizmatiškas, aktyvus, draugiškas žmogus. Kartais jūs net pamiršite savo artimuosius. Turite ypatingą dovaną – galite nuraminti žmones, esate diplomatas.

Muta

(sausio 22–31 d., rugsėjo 8–22 d.)

Egipto panteone Muta yra deivės Izidės vietininkė ir simbolizuoja griežtą motiną. Žmonės, gimę jos globoje, visų pirma, daug reikalauja iš savęs pačių. Jie renkasi profesijas, kurių misija padaryti kokį nors progresą (pvz., mokslininko, išradėjo).

Jei gimėte po šiuo ženklu, pasižymite ramiu, sveiku protu. Jūs galite ramiai gyventi vienas pats, tobulindamas ir rūpindamasis savo pasauliu.

Bet kai tik meilė pasibeldžia į duris, galite nuversti kalnus, perplaukti visas upes, kad būtumėte su savo mylimuoju.

Gebas

(vasario 12–29 d., Rugpjūčio 20–31 d.)

Gebas – žemės ir augalų globėjas. Šiuo laikotarpiu gimsta švelnios ir geros prigimties sielos. Jums tinka profesijos, susijusios su žmonėmis, pvz., psichologo ar socialinio darbuotojo.

Savo veiksmais galite daug ką keisti. Viskas, ką pasodinate į žemę, auga. Gali atrodyti, kad neturite pakankamai energijos, bet iš tikrųjų tiesiog jūsų prigimtyje yra viską daryti lėtai.

Izidė

(kovo 11–31 d., spalio 18–29 d., gruodžio 19–31 d.)

Deivė Izidė yra laimės ir motinystės simbolis. Jei gimėte po šiuo ženklu, jums lemta rasti didelę ir nuoširdžią meilę, nes toks ir yra pagrindinis deivės vaidmuo.

Esate ryškus ir linksmas žmogus. Jūs traukiate žmones ir meilę. Bet kartais, kai nerandate tikros meilės, nusprendžiate likti gyvenime vieni.

Tačiau, nepaisant tokių nesėkmių, jūs ir toliau tikite žmonėmis ir pasiekiate jų širdis.

Ozyris

(kovo 1–10 d., lapkričio 27 – Gruodžio 18 d.)

Vienas iš pagrindinių Egipto dievų. Ozyris mitologijoje yra mirusiųjų dievas ir gyvųjų miego globėjas. Jis pasirodo jiems sapnuose ir kalba apie gyvenimą. Tai suteikia jums svaybę kiaurai permatyti žmones.

Mėgstate eksperimentuoti, jus veda smalsumas. Jūs drąsiai skubate į priekį, nebijodami nesėkmių ir rūpesčių. Jūs visada turite atsarginį planą, pagal kurį grįžtate atgal ir vėl viską pradedate.

Totas

(balandžio 1–19 d., Lapkričio 8–17 d.)

Jis žmonėms atnešė kalbą ir raštą. Tie, kurie gimė po šiuo ženklu, yra filosofai, mąstytojai ir svajoja apie didelę ateitį. Turite analitinio ir loginio mąstymo gebėjimus.

Visas iškilusias kliūtys nesunkiai apeinate ir jos beveik nesukliudo jums judėti toliau. Jums lemta rasti darbą, kurį mylėsite iki gyvenimo galo.

Anubis

(gegužės 8–27 d., birželio 29 – liepos 13 d.)

Senovės Egipte Anubis buvo garbinamas visais būdais. Jis balzamavo mirusiuosius ir vedė juos per mirusiųjų upę. Jis pavertė liūdną laidojimo ir balzamavimo procesą ne tokiu niūriu.

Anubis globoja pelėdas, todėl po šiuo ženklu gimę žmonės taip pat yra linkę naktinėti.

Jūs mylite vienatvę ir vengiate triukšmingų kompanijų. Jūs esate šiek tiek idealistas ir naivus. Jums būtų tobula psichologo profesija. Bet jums sunku pakeisti savo sprendimus.

Setas

(gegužės 28 – birželio 18 d., rugsėjo 28 – spalio 2 d.)

Setas – laisvės, vėjo, audrų ir dykumos dievas. Jūs neribojate savęs ar savo galimybių. Tokie žmonės dažnai renkasi politikų ar keliautojų kelią.

Jūs esate užkariautojas. Manote, kad kliūtys, kurias lemia likimas, yra tik priežastis jas praleisti. Bet dažnai pasislepiate už skydo.

Basteta

(liepos 14–28 d., rugsėjo 23–27 d., spalio 3–17 d.)

Senovės Egipte Basteta buvo vaizduojama kaip moteris su katės galva. Ji simbolizavo vaisingumą ir meilę. Tie, kurie gimė jos globoje, yra geri filosofai, buhalteriai, mokytojai.

Jūs šildote žmones savo dvasine šiluma. Tačiau esate linkęs užsidaryti nuo viso pasaulio po ironijos ir sarkazmo kauke.

Tačiau pamėginkite šiek tiek atsiverti ir pokyčiai iškart įžengs į jūsų gyvenimą.

Horas

(gegužės 1–7 d., balandžio 20–30 d., rugpjūčio 12–19 d.)

Seniausias ir pagrindinis Egipto faraonų gynėjas. Jo atstovai turi didelę vaizduotę ir kūrybinį potencialą. Jie būna puikūs zoologai, menininkai ir net gyvūnų dresuotojai.

Esate ambicingas ir despotiškas, norėtumėte viską kontroliuoti ir, kad jūsų nuomonė būtų pagrindinė bei teisinga. Tačiau jumis galima pasikliauti – esate atsakingas ir nebijote sunkių užduočių.

Sekmeta

(liepos 29 – rugpjūčio 11 d., spalio 30 d. – lapkričio 7 d.)

Deivė Sekmeta įkūnija teisingą bausmę. Senovės Egipte ji buvo laikoma ginčų ir karų deive, tačiau tuo pačiu metu ieškojo sąžiningumo ir tiesos. Gimę jos globoje mėgaujasi savo pažįstamų pagarba ir autoritetu.

Esate neįtikėtinai laimingas žmogus. Jūs visada pasirodote teisingą ir reikiamą akimirką, todėl aplinkiniai žmonės yra nuolat nustebę.

Jūs esate didis ir drąsus žmogus, bet kartais jums patinka pasislėpti nuo išorinio pasaulio.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].