Naujųjų metų horoskopas: kas laukia zodiako ženklų 2019 m. pabaigoje?

Metų pabaigoje įprasta įvertinti prabėgusį laikotarpį. Prisiminti, kas buvo gera, ir pasistengti pamiršti tai, kas bloga. Kad kiti metai būtų sėkmingi, pakliaukite žvaigždėmis ir, svarbiausia, savimi. Naujųjų metų horoskopas atskleis, kokia bus 2019 m. pabaiga kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas

Metų pabaigoje Avinas norės skubiai sutvarkyti skolas ir sumokėti visas sąskaitas. Toks elgesys bus susijęs ne tik su pinigais. Šio ženklo atstovai bus linkę grąžinti poelgius ir darbus, kuriuos buvo skolingi.

Svarbu skirti laiko savo tikslams. Priešingu atveju galite tiesiog pritrūkti energijos, kol atsidėkosite tiems, kurie jums padėjo 2019 m. O šiems žmonėms reikia atsimokėti geru iki laikrodis išmuš 12 val.

Jautis

Jaučiui Naujųjų metų išvakarėse rekomenduojama pasitaupyti ištvermės ir pasitikėjimo savimi. Jei reaguosite į bet kokias smulkmenas, atsidursite ant nervinio išsekimo ribos, o to akivaizdžiai nenorėsite.

Jaučiui svarbu ne dramatizuoti, kontroliuoti save ir visas užduotis vykdyti etapais. Tada 2020 m. pasitiksite su džiaugsmu ir be nebaigtų darbų.

Dvyniai

Dvynių laukia pokyčiai meilės srityje. Jiems teks drąsiai plėsti akiratį ir atrasti naujų dalykų, išbandyti neįprastus pomėgius ar net pradėti kurti savo tinklaraštį. Galima jiems pasakyti tik vieną dalyką: drąsiau, nes į jūsų burės pučia švelnus vėjas!

Vėžys

Kad nepritrūktų kvapo gruodžio mėnesį ir neprarastų šventinės nuotaikos, Vėžys neturėtų kurti didelių planų ir rašyti milžiniškų darbų sąrašų. Geriau pasitenkinti mažesniu kiekiu, bet tokiu, kurį pajėgsite įveikti.

Skaitykite psichologinę literatūrą ar žiūrėkite įkvepiančius filmus. Tokie paprasti veiksmai motyvaciją palaikys veiksmingiau nei savęs kaltinimas ar barimas.

Liūtas

Gruodžio pabaigoje Liūtas paims sėkmę į savo rankas ir sudės visus taškus ant i, kad 2020 m. pradžia būtų šviesi ir nepamirštama. Todėl geriau prieš Naujuosius metus nekeisti mažų dalykų, o sutelkti dėmesį į porą tikrai svarbių ir reikšmingų. Toks prioritetų išsikėlimas suteiks daugiau įkvėpimo ir padės pasukti Fortūnos švytuoklę jums palankia kryptimi.

Mergelė

Švenčių išvakarėse Mergelė turės greitai užbaigti reikalus. Tikėtina, kad aplankys tikras švenčių chaosas. Laikykitės stoiškai: nesijaudinkite, nesinervinkite, nesijaudinkite ir toliau judėkite pasirinkto tikslo link.

Ramybė padės Mergelei atšvęsti Naujuosius metus be jokių nervinių išsakimų ar pervargimo ir taip pat leis gražiai pabaigti visus pradėtus projektus.

Svarstyklės

Naujųjų metų horoskopas pataria Svarstyklėms švenčių įspūdžiams pasiruošti iš anksto: pagalvoti apie susitikimo vietą, nusipirkti ar išsirinkti tinkamą aprangą ir pan. Net ir dovanas patartina nupirkti anksčiau ir jokiu būdu nelaukti paskutinės dienos. Suplanuota ir rami šventė yra raktas į puikius 2020 m.

Skorpionas

Gruodžio mėnesį Skorpionas uždirbs pinigus, sudarys sandorius ir pirks. Nenuostabu, kad švenčių išvakarėse jums gali pritrūkti jėgų ir norėsis poilsio ramioje aplinkoje, o ne triukšmingų vakarėlių iki ryto.

Skorpionai raginami pasirūpinti savimi. Poros dienų poilsis prieš Naujuosius metus yra idealus geros savijautos receptas, dėl kurio tikrai neturėtumėte kaltinti savęs.

Šaulys

Naujųjų metų horoskopas žada svarbių ir labai malonių naujienų ateityje. Laikas susitaikyti su draugais, su kuriais susiginčijote, nutraukti toksiškus santykius, išsiaiškinti esamas problemas ir pasitikėti savimi žengiant į ateitį bei padedant žmonėms, kurie yra išties artimi ir brangūs širdžiai. 2020 m. jie taps Šaulio sąjungininkais ir parama.

Ožiaragis

Į darbą orientuoti ir racionalūs Ožiaragiai 2019 m. gruodį praleis apimti meilės, emocijų ir jausmų. Galbūt netikėtai grįšite į praeitį arba aplankys nostalgija dėl to, kas nebesugrįš. Viskas gerai: kartais visiems reikia sutelkti dėmesį ne tik į materialią gyvenimo pusę, bet ir į tai, kas mus sieja su artimaisiais.

Vandenis

Nesistenkite suvokti beprotiškumo, duoti pažadų sau, kad ką nors padarysite kitais metais, ir skubėti į paskutinį traukinį, atlikdami kelis darbus tuo pačiu metu. Jums netinka daryti kelių darbų vienu metu.

Nepavyks suplanuoti laiko, net jei to reikalaus aplinkybės, darbdavys ar artimieji. Patogus tempas ir dėmesys savo paties bioritmams leis Vandeniui į 2020 m. žengti su šypsena.

Žuvys

Žuvims rekomenduojama Naujųjų metų išvakarėse neužsiimti savistaba ir nedaryti apibendrinimų. Galite jausti nedidelę apatiją ir nuovargį. Nenuostabu, nes 2019 m. buvo gana užimti. Todėl negadinkite šventės, analizuodami klaidas, nesėkmes ar pasipiktinimus.

Paprasti malonumai jums duos daug daugiau naudos, o jei dar pasirūpinsite savo sveikata, sausio 1 d. jausitės atsinaujinęs ir kupinas jėgų.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].