Ištikimi pasaulio šou verslo žvaigždžių gerbėjai jau priprato, kad daugelio įžymybių porose moterys yra daug vyresnės už savo išrinktuosius. Ši įdomi tendencija palaipsniui plinta ir į kitus gyventojų sluoksnius. Anot astrologų, tokio sprendimo dažniausiai imasi vos kelių žvaigždynų globojamos damos.

Avinas

Moterys, gimusios šio žvaigždyno globoje, turi daug energijos ir nemažai jaunatviškos nuotykių dvasios. Jos yra labai emocingos ir turi labai gilius jausmus, todėl daugelis jų bendraamžių joms atrodo pernelyg pavargę ar net „pasenę“. Avino ženklo moterims reikia partnerio, su kuriuo jos galėtų jaustis jaunomis, nevaldomai galėtų juoktis, dainuoti, šokti, linksmintis. Tokio pat amžiaus vyrams tokia pramoga, laikui bėgant, tampa nelabai įdomi.

avinas, moterys, lapkričio, gruodžio

Jautis

Jaučio ženklo moterys išsiskiria dideliu noru rūpintis tuo vyru, kuris yra šalia jos, ir apsaugoti jį nuo visų negandų ir galimų rūpesčių. Jos tiki, kad gali perauklėti savo kompanioną, jei jis joms kažkaip netinka, tačiau subrendę vyrai tokioms manipuliacijoms nebepasiduoda, skirtingai nei jaunesni partneriai. Kita vertus, po šiuo Zodiako ženklu gimusios damos labai nori, kad jų vyras būtų laimingas ir dosniai su jomis dalintųsi savo skoniu, stiliumi, žiniomis ir patirtimi. Kitaip tariant, Jaučio ženklo moterys turi ką parodyti savo jaunesniems partneriams, nes pačios moka linksmintis, būti moteriškos ir vertos meilės bei pagarbos.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys taip pat mėgsta rūpintis kitais, dėl to jaunesnis partneris jai yra puikus kandidatas. Jei šio žvaigždyno globojamos damos vėlesniame amžiuje lieka vienišos, jos beveik neabejotinai ieško jaunesnio vyro. Kartais jų elgesys yra per daug panašus į motinišką globą, tačiau jos mano, kad turi tam visas teises. Artimuose santykiuose su jaunesniu partneriu Vėžio ženklo moterys dažnai bando pasinerti į jaunystę ir pajausti nepatirtus jausmus, kurių teigiamų aspektų dėl vienokių ar kitokių priežasčių jaunystėje pasigedo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].