Moterų savaitės horoskopas rugsėjo 13–19 dienoms

Moterų savaitės horoskopas padės Zodiako ženklų atstovėms pasiekti sėkmę darbe ir nesusidurti su problemomis. Laiku pateiktos rekomendacijos šiai rugsėjo savaitei labai padės.

Rugsėjo vidurys – užimtas ir aktyvus metas. Daugelis jau pajuto naują ritmą, tačiau rudens depresijos grėsmė vis dar aktuali. Ekspertai rekomenduoja moterims įsiklausyti į astrologų patarimus, kad ateinanti savaitė būtų praleista teigiamai ir pritrauktų sėkmę.

taro kortų prognozė

Avinas

Astrologai šią savaitę rekomenduoja Avino atstovėms atsidėti santykių sferai. Žvaigždės ir planetos teikia pirmenybę romantiškiems pasimatymams, vienišoms širdims bus lengviau rasti savo meilę. Santykiuose svarbų vaidmenį atliks rūpestis ir pasitikėjimas partneriais, kad šeimos santykiai būtų harmoningi, o konfliktai – praeitis. Ši savaitė taip pat sėkminga verslo sutarčių sudarymui, o kad viskas vyktų sklandžiai, verta naudoti ritualus sėkmei.

Jautis

Jaučio atstovės šią savaitę neturėtų pasikliauti žvaigždėmis. Energija išprovokuos nuotaikų svyravimus, todėl astrologai rekomenduoja savaitę pradėti pratimais, siekiant vidinės pusiausvyros ir nepamiršti pasitikėjimo savimi. Šio ženklo moterims svarbu pasikliauti savimi ir neperkelti atsakomybės kitiems, kad būtų išvengta klaidų ir konfliktinių situacijų atsiradimo.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Dvyniai

Astrologai šią rugsėjo savaitę pataria Dvynių moterims būti išradingoms, kad jos greitai prisitaikytų prie besikeičiančių aplinkybių. Daug kas priklausys nuo veiklos, todėl nereikės sėdėti be darbo. Sėkmė verslo aplinkoje sugebės pritraukti harmoniją asmeniniame gyvenime. Savaitės pabaigoje Dvynės galės pasilepinti apsipirkimu.

Vėžys

Astrologai rekomenduoja Vėžio atstovėms prisiderinti prie sėkmės ir savaitę pradėti ryžtingais veiksmais. Žvaigždžių ir planetų energija bus jų pusėje, o tai reiškia, kad jos gali pradėti įgyvendinti drąsius planus, kurti sėkmingą ateitį ir ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Vėžiams ir meilėje šypsosis sėkmė: poros sugebės rasti harmoniją santykiuose, o vienišos širdys – sutikti savo meilę. Naudojant įvairius ritualus, bus lengviau paspartinti susitikimą su savo sielos draugu.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Šią savaitę Liūto atstovės turės visas galimybes sutvarkyti savo gyvenimą taip, kad neliktų vietos nusivylimui. Astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į asmeninį gyvenimą: daugiau laiko praleisti su šeima ir draugais, nesėdėti visą dieną namuose, jei vienatvė jau pabodo. Antroji savaitės pusė tinkama sudėtingoms problemoms spręsti, o su jomis bus lengviau susidoroti, jei naudosite talismanus, taip pat jei planuosite dalykus ir neskubėsite.

Mergelė

Tikimasi, kad Mergelės turės įtemptą savaitę, tad reiktų išlikti atidžioms. Astrologai rekomenduoja pasitelkti į pagalbą aplinkinius ir neskubant pašalinti problemas be jokių netikslumų. Apgalvotas darbas ir patikrinti žingsniai padės greitai triumfuoti ir gauti pelnytą atlygį. Mergelės neturėtų nuvertinti artimųjų paramos: išmintingi vyresnės kartos patarimai bus gera pagalba moterims, kurios atsidūrė kryžkelėje.

mergelė, horoskopas 2020 metams, savaitės horoskopas

Svarstyklės

Svarstyklių moterims šią savaitę kyla didesnė rizika susidurti su manipuliatoriais, kurie gali labai apsunkinti gyvenimą. Galite išvengti tokio nemalonaus bendravimo, jei laikysitės 12 Visatos dėsnių ir išmoksite pasakyti „ne“. Sėkmė nusišypsos šio ženklo moterims asmeniniuose reikaluose: bus lengviau rasti bendrą kalbą su artimaisiais, ypač su jaunąja karta. Kad išvengtumėte ginčų ir skandalų šeimoje, padės įrodyti ritualai, atkuriantys harmoningą atmosferą.

Skorpionas

Ši savaitė Skorpiono atstovėms bus lemiama: energija palanki ryžtingiems veiksmams, astrologai rekomenduoja neatidėlioti planų įgyvendinimo. Moterys Skorpionės galės pasiekti naujų sėkmių verslo aplinkoje, jei priims pagrįstus sprendimus, taip pat pritrauks laimę meilėje, jei nustos abejoti savo patrauklumu. Grožio ritualai padės sustiprinti žavesį.

skorpionas, viršininkai, vasaros

Šaulys

Šaulio moterys šią savaitę rizikuoja išsekti, jei nesustiprins biolauko. Žvaigždžių ir planetų energija bus gana agresyvi, o astrologai rekomenduoja daugiau laiko skirti dvasinei harmonijai. Bus lengviau susidoroti su nuotaikų kaita, jei kasdien atliksite kvėpavimo pratimus, taip pat semsitės teigiamų emocijų bendraudami su artimaisiais. Šią savaitę geriausia vengti bet kokio negatyvo, kad nekiltų nereikalingų problemų.

Ožiaragis

Šią savaitę Ožiaragio moterims astrologai rekomenduoja nepradėti verslo, neįsitikinus, kad viskas vyksta pagal planą. Kruopštumas ir dėmesys detalėms padės išvengti apsileidimų ir užtikrinti finansinį stabilumą. Šio ženklo moterys turėtų bijoti agresyvių žmonių, kurie gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir sukelti nesėkmių. Nuo agresyvių asmenybių bus lengviau apsisaugoti, jei naudosite patikrintus metodus ir laiku užbaigsite nemalonius dialogus.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Vandenis

Vandenio moterys šią savaitę galės rasti ramybę. Astrologai rekomenduoja nusiteikti pozityviai ir daryti tuos dalykus, kurie padeda atgaivinti finansinę gerovę. Pinigų tema bus pagrindinė, tad šios moterys turėtų sutelkti dėmesį į šią konkrečią gyvenimo sritį, kad nepraleistų naujų galimybių ir malonių perspektyvų. Bus lengviau užsitikrinti laimingą ateitį, jei imsitės ritualų, kad pritrauktumėte finansinius srautus.

Žuvys

Šią savaitę Žuvų atstovėms svarbu išlaikyti pusiausvyrą, kad nedidelės bėdos negalėtų sukelti nuotaikų kaitos. Astrologai rekomenduoja pasitelkti patikimų žmonių palaikymą, taip pat atkreipti dėmesį į nuojautas, kad nepadarytumėte veiksmų, kurie ateityje sukels daug problemų. Šio ženklo moterims taip pat padės ritualai, pritraukiantys sėkmę reikiamu metu.

žuvys

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].