Moteriška jėga pagal Zodiako ženklą, kuri padeda tvirtai stovėti ant kojų

Jei jau seniai norėjote sužinoti, kur slypi jūsų moteriškoji jėga, tuomet turite daugiau pasidomėti savo Zodiako ženklu.

REKLAMA

Avinas

Dėl savo įgimto ryžto Avino atstovės įveiks visas kliūtis kelyje. Jei šio ženklo moteris susidurs su iš pažiūros neįveikiama siena, tuomet ji ras daugybę būdų, kaip ją apeiti ar sulaužyti.

Jautis

Šio žvaigždyno atstovių stiprybė slypi begalinėje fantazijoje. Jos lengvai susitvarko su nedidelėmis problemomis. Jaučio ženklo moterys semiasi energijos iš sunkumų. Juos įveikusios šios moterys yra neįveikiamos.

Dvyniai

Dvynių ženklo moterys yra stiprios bendraujant. Jos lengvai užmezga socialinius ryšius ir pačios juos tvarko. Pagrindinis jų įrankis yra žodis. Jų pagalba šio Zodiako ženklo atstovės gali prakalbinti bet ką, suteikti žmogui jėgų ar net rimtai susižaloti.

REKLAMA

Vėžys

Dėl stiprios empatijos Vėžio ženklo atstovės retai išlenda iš savo kiauto. Reikalas tas, kad jos labai stipriai išgyvena aplinkinių žmonių jausmus. Nepaisant to, kasdieniame gyvenime ši galia gali joms padėti.

Liūtas

Šio žvaigždyno atstovės nežino baimės jausmo. Kol kiti sėdi ir bijo kaip nors išreikšti save, Liūto ženklo moterys aukštai iškėlusios galvas išdidžiai praeina pro likusius ir atsisėda į sostą. Galite pastebėti, kad Liūtės dažnai užima lyderės pozicijas.

Mergelė

Nėra nieko stipresnio logika ir intelektu už Mergelę. Šio ženklo atstovės atlieka bet kokius veiksmus nuostabiai tiksliai ir beveik niekada nedaro klaidų. Šio Zodiako ženklo moterims neišsprendžiamų užduočių nėra. Protu jos gali lengvai išspręsti bet kokią situaciją.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių atstovės stiprios lengvumu ir žavesiu. Jos nepaprastai mielos ir charizmatiškos. Šio Zodiako ženklo moterys gali lengvai sužavėti bet kurį pašnekovą. Šalia jų pavargęs žmogus įgaus jėgų, o šiurkštus suminkštės. Svarstyklės dalijasi savo vidine šiluma ir šviesa, ir niekas nedrįsta jų nuliūdinti

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo moterų stiprybė slypi natūraliame magnetizme. Jos nededa jokių pastangų, bet kažkodėl lengvai pritraukia bet ką. Verta pastebėti, kad Skorpiono ženklo moterys yra labai išrankios, todėl neigiamos energijos turintys žmonės ilgai šalia jų neužsibūna.

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo moterys pasižymi atsparumu ir nesibaigiančiu optimizmu. Nors cunamis sunaikins viską aplinkui, jos liks toje vietoje, kur stovėjo. Jei jūsų artimame rate yra šio žvaigždyno atstovių, tuomet esate apsaugoti.

Ožiaragis

Tokių darboholikų kaip Ožiaragio atstovės beveik neįmanoma rasti. Kol kitos baigia vieną projektą, šio Zodiako ženklo moterys jau baiginėja penktąjį, o kartu ir kiekvieną iškelia į tobulumą. Jos semiasi energijos iš darbo.

REKLAMA

Vandenis

Moteriška Vandenio galia slypi nestandartiniame mąstyme. Kol kiti pasiduoda, šio žvaigždyno atstovės stebuklingai randa išeitį iš bet kokios situacijos, o kartais net ne vieną.

Žuvys

Žuvys yra stiprios savo unikalia intuicija. Jos jaučia šį pasaulį labai subtiliame lygmenyje, pastebi bet kokius niuansus, kurie niekam kitam neprieinami. Žuvų moterys pavojų pajunta dar ilgai prieš jam ateinant. 

gruodžio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].