Meilėje visada kažkas duoda daugiau nei gauna. 

Yra žmonių, kuriuos žeidžia partnerio jausmų slaptumas ir įkyrumas, tačiau yra ir tokių, kuriems nerūpi, ką daro jų simpatija.

Zodiako ženklas ir įgimtos savybės, kurias gavote pagal jį, puikiai parodo, kiek mylite, kaip išreiškiate švelnumą ir meilumą. 

Ženklai, apie kuriuos šiandien kalbame, yra tikri meilės kariai: dosnūs, gilūs ir nieko nereikalaujantys mainais.

1. Avinas

Ko gero, šilčiausias zodiako ženklas, kuris žino, kaip prižiūrėti savo aistros objektą ir apgaubia jį idealizmo aureole, nematydamas trūkumų ir nepastebėdamas nieko aplink.

Jis gali ilgą laiką siekti mylimo žmogaus, žlugti, tačiau pasiekęs savo tikslą niekada nenuvils. Vienintelis dalykas, kurio neatleis avinas, yra išdavystė.

Kai prarasite jo pasitikėjimą, galėsite su juo atsisveikinti amžinai. Net jei avinas jus myli, jis kentės tyloje, tačiau savo gyvenimo nesusies su apgaviku. 

Jis pats mėgsta flirtuoti, bet jūs neturėtumėte to imti į širdį. Avinas niekada neišduos savo antros pusės.

2. Dvyniai

Šis zodiako ženklas laikomas lengvu ir vėjuotu, todėl manoma, kad yra linkęs į išdavystę. Netiesa. 

Dvyniai iš tiesų yra vieni iš labiausiai bendraujančių žmonių, tačiau turėdami nuolatinį partnerį, jie jame visiškai ištirpsta. 

Būkite tikri, kad jei būsite dvynių skonio, po pirmo susitikimo jie sudarys apytikslį jūsų būsimo gyvenimo kartu planą, į vestuves pakviestų svečių sąrašą.

Tokie žmonės linkę praleisti daugiau laiko su savo partneriu, mėgautis dovanomis, supažindinti juos su draugais ir pasirūpinti jūsų šeimos komfortu. 

3. Šaulys

Kitas ugningas ženklas sąraše rodo, kad nėra gražios meilės be degančios širdies. Šaulys yra idealistas ir jam svarbu, kad šalia esantis partneris jaustųsi geriau nei jis pats. 

Tai yra žmonos, padedančios vyrui kilti karjeros laiptais.

Tai žmonės, kurie per sekundę yra pasirengę nuspręsti skubėti su savo mylimuoju į kitą pasaulio kraštą ir visą likusį gyvenimą praleisti kažkur Amazonės džiunglėse, kol vėl sugalvoja ką nors neįprasto. 

Su šauliu galite išbandyti bet ką, jie jus palaikys visame kame. 

Nepriklausomai nuo zodiako ženklo, kiekvienas santykis tikrinamas bandymais. Ir tuomet gimsta tik pati stipriausia meilė. Būkite mylimas!

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].