Meilės horoskopas sausio 10-16 dienoms

Astrologų patarimai padeda suprasti finansinius reikalus, gyvenimo sunkumus ir, žinoma, meilės subtilybes. Šis meilės horoskopas atskleis, ko turėtumėte tikėtis sausio viduryje.

Planetos rodo, kad savaitė bus sunki ir įtempta. Nenuleiskite rankų, nes iš visko galite pasimokyti. Pats laikas spręsti esamas santykių problemas arba pabandyti susirasti naują meilę.

taro kortų prognozė

Avinas

Avinas gali tikėtis nemalonumų. Šiems žmonėms bus nepatogu ilgalaikiuose santykiuose. Galimi netikėti kivirčai, kurie išmuš žemę iš po kojų. Astrologai pataria išlikti optimistais. Avinas yra vienas grubiausių Zodiako ženklų, tačiau jie gali lengvai valdyti save ir savo emocijas. Pravers bendros išvykos ​​ir pasivaikščiojimai su partneriu. Vienišiems Avinams kol kas geriau būti šešėlyje.

Jautis

Sausio 14 dieną Merkurijus taps retrogradiniu ir dėl šios priežasties Jaučiui reikės tapti budresniu, ypač meilėje. Santykiuose prasidės nesusipratimų laikotarpis, o viengungio Jaučio laukia nemalonūs susitikimai. Galite iš anksto perprasti žmogaus charakterį ir energiją, pavyzdžiui, pagal jo smakro formą. Šis metodas sutaupys jums daug laiko. Tikimybė pasiekti kompromisą santykiuose yra labai maža.

Dvyniai

Vieniši šio ženklo atstovai turėtų atidžiau peržvelgti juos supančią aplinką. Gali būti, kad yra žmogus, kuris slapta įsimylėjo Dvynius. Šį žmogų gali išgąsdinti Dvynių neigiami įpročiai. Kol kas geriau nesiimti jokių aktyvių veiksmų. Jei aplinkiniai yra suinteresuoti santykių gerinimu, tuomet galite iškelti baltą vėliavą ir pradėti derybas.

Vėžys

Vėžių, kurie vis dar ieško meilės, lauks daug naujų pažinčių. Prieš stačia galva šokant į meilės sūkurį, geriau pasitikrinti meilės suderinamumą su nauju žmogumi. Santykiuose su partneriu ir artimaisiais Vėžių laukia permainos. Iš visų Zodiako ženklų šią savaitę labiausiai pasiseks Vėžiams. Retrogradinis Merkurijus jiems nebus per daug pavojingas.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, meilės horoskopas

Liūtas

Liūtams, ieškantiems ar trokštantiems įgyti kito žmogaus palankumą, geriau naudoti efektyvius meilės ritualus. Magija dabar bus stipresnė už sveiką protą. Jei kas nors ką nors slepia nuo Liūtų, tai šią savaitę viskas paaiškės. Šeimą turintys Liūtai jaus artimųjų palaikymą. Geriausia žinia ta, kad artėja teigiami, ilgalaikiai pokyčiai.

Mergelė

Mergelės turėtų išmokti tinkamai bendrauti su negatyviais žmonėmis. Šią savaitę aplink juos bus per daug toksiškų asmenybių, todėl teks išmokti su jomis rasti bendrą kalbą, o ne iškart pradėti karą. Kiekvienas, kuris palaiko santykius, patirs daug malonių išgyvenimų. Geriausia šios savaitės terapija – bendravimas ir romantika.

Svarstyklės

Astrologai Svarstyklėms rekomenduoja dažniau bendrauti su maloniausių Zodiako ženklų atstovais. Būtent su tokiais žmonėmis bus galima užmegzti tvirtus ir pasitikėjimu grindžiamus santykius. Tarp jų gali būti jūsų gyvenimo meilė, jūsų būsimas geriausias draugas. Kad nepaskęstumėte negatyve, astrologai pataria Svarstyklėms stiprybės ir įkvėpimo semtis iš kelionių, bendravimo, meilės.

Skorpionas

Skorpionai turėtų būti atsargūs bendraudami su kitais. Šią savaitę galite lengvai susipykti su artimu žmogumi. Jokių tragedijų nenumatoma, bet pasinervinti tikrai teks. Kad tai nesujaudintų Skorpionų, astrologai pataria nervus nuraminti poilsiu. Viso laisvalaikio geriau neleiskite su mylimu žmogumi. Tai jį atstums.

gruodžio

Šaulys

Jei Šaulys nori į savo gyvenimą pritraukti reikiamų dalykų, įvykių ir žmonių, tai jiems tą padaryti padės trys veiksmingos praktikos. Meilė pareikalaus daugiau pastangų. Norėdami rasti tikrus jausmus, turite klausytis savo intuicijos. Žvaigždės suteiks Šauliui galimybę nuveikti ką nors prasmingo savo partnerio labui. Tai galėtų būti jo svarbios problemos išsprendimas.

Ožiaragis

Ožiaragiams rekomenduojama pasinaudoti fengšui patarimais, kurie padės pritraukti ne tik meilę, bet ir gerovę bei sėkmę. Jei Ožiaragiai sukurs palankią atmosferą namuose, jie galės visiškai pakeisti savo gyvenimą. Astrologai pastebi, kad šią savaitę santykiai su partneriu pagerės. Kalbant apie sielos draugo paieškas, geriau padidinti aktyvumą socialiniuose tinkluose.

Vandenis

Vandenių laukia sunki savaitė, todėl astrologai pataria kiekvieną rytą pradėti teisingai. Apsisaugoti nuo liūdesio ir nevilties būtina ne tik jums pačiam, bet ir tiems, kuriuos mylite. Nuo slegiančių minčių išgelbės jaukūs vakarai su partneriu, romantika, pasibuvimai su draugais. Galite tiesiog būti vienas ir rūpintis savo reikalais. Tai taip pat padės.

Žuvys

Jei šio ženklo atstovai yra įstrigę aklavietėje ir nežino, ką daryti toliau, jie turėtų pasinaudoti patarimais, kaip pakeisti savo gyvenimą. Tai labai palankus metas pabandyti susirasti sielos draugą. Santykiuose su mylimu žmogumi gali kilti nenumatytų nesutarimų, tačiau juos išspręsti nebus sunku. Bendravimas ir bendras laisvalaikis padės pagerinti nuotaiką.

bruožas, nuobodžiausi, meilės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].