Meilės horoskopas kovo mėnesiui: ar sulauksime išsvajotų šiltų jausmų?

Pavasarį, kai sušyla orai, kur kas lengviau pasiduoti jausmams. Meilės horoskopas kovo mėnesiui atskleis, ar, bundant gamtai, prabus ir tyri jausmai skirtingų zodiako ženklų širdyse.

Avinas

avinas, 3 zodiako ženklai, frazės, nepatiko, atstovai, savaitės horoskopas

Kovą Avinas patirs stiprią dangaus kūnų įtaką. Pajausite stiprų spaudimą, kai reikalai pasisuks apie meilę. Susiklostys tam tikros aplinkybės, būsite priverstas duoti tam tikrus pažadus. Stenkitės būti apdairus ir daugiau dėmesio skirti širdies reikalams. Iki kovo vidurio neverta priimti svarbių sprendimų ir bandyti žaisti dviem frontais. Geriau įsigilinkite į situaciją ir ieškokite būdo, kaip išspręsti problemą, jei ji egzistuoja.

Jautis

3, jautis, gyvūnai, santykiuose, mitai

Kovo mėnesį pasitaikys nemažai galimybių pagerinti santykius ir suprasti, ar prasminga juos tęsti. Tačiau kyla pavojus pasinerti į aistringų pagundų pasaulį. Vienišiai sulauks stiprių jausmų, o tie, kurie jau yra sukūrę šeimą, džiaugsis sėkmingu asmeninės iniciatyvos laikotarpiu. Tik neatsipalaiduokite. Kovo pabaigoje susidursite ne tik su pergalėmis, bet ir priimtų sprendimų pasekmėmis.

Dvyniai

dvyniai. horoskopas 2020 metams, anyta, savaitės horokopas, hobis

Dvyniai kovą išgyvens mini krizę. Nepastovi nuotaika, sunkumai priimant sprendimus ir noras greitai pabaigti daug jėgų reikalaujančias problemas gali įtraukti į neigiamų minčių liūną. Todėl stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir patys įveikti asmeninę dramą. Nepasimeskite, kai jus užklups staigus meilės jausmas ar jau puoselėjami santykiai pasisuks netikėta linkme.

Vėžys

vėžys, horoskopas 2020 metams

Kovą norėsis daugiau remtis logika, tačiau spontaniškai užgimę jausmai neleis pasileisti į apmąstymus. Jei jūsų širdis ilgisi meilės, nepaisykite galimos rizikos. Išdykėlis Kupidonas yra pasirengęs paleisti strėlę tiesiai jums į širdį. Todėl numatomas susitikimas su potencialiu partneriu arba jausmų dabartiniam mylimajam sustiprėjimas. Visko gali nutikti šį pavasarį.

Liūtas

liūtas, laimės, 3 zodiako ženklai, frazės, atstovai, mitai, elgiasi, savaitės horoskopas

Asmeninis gyvenimas jums nepateiks jokių ypatingų staigmenų. Nepatirsite sunkių problemų, tačiau patariama atkreipti dėmesį į mylimo žmogaus nuotaiką ir jausmus. Šį mėnesį jums bus gana sudėtinga pastebėti ribą tarp tyrų jausmų ir savanaudiškumo. Prieštaringi norai gali atitolinti jus nuo partnerio. Kad išlaikytumėte harmoniją santykiuose, elkitės, kiek įmanoma, apdairiau: nekelkite balso, nemėtikite daiktų, nepriekaištaukite. Ir taip pat nemeluokite.

Mergelė

mergelė, meilės horoskopas, devizas, psichologas

Šį mėnesį Mergelėms patariama sutelkti dėmesį į harmoningų santykių palaikymą: rūpinimasis mylimuoju gali tapti malonia pramoga. Jei kils minčių, kaip santykius padaryti nuoširdesnius, suprantamesnius ir laimingesnius, kovą seksis jas įgyvendinti. Tai bus geras mėnuo atvėsusios aistros atgaivinimui. Antroje kovo pusėje numatomos romantiškos pažintys ir kelionės į seniai lankytas vietas.

Svarstyklės

svarstyklės, savaitės horoskopas, hobis

Meilės horoskopas kovo mėnesiui įspėja, kad neišvengsite karštų aistrų. Galimi pavydo priepuoliai, žaidimai su ugnimi ir kiti rizikingi veiksmai. Kai kuriems šio ženklo atstovams problemos su mylimu žmogumi gali atsinaujinti su nauja jėga ir tai greičiausiai privers imtis kraštutinių priemonių. Nenusiminkite. Tai tebus santykių išbandymas. Jei jį išlaikysite, sulauksite harmonijos ir laimės.

Skorpionas

skorpionas, intravertai

Asmeninis gyvenimas bus kupinas netikėtų situacijų. Susiklostys beveik juokingų aplinkybių virtinė, tačiau kartais komedija virs aštria drama. Numatomi įvairūs pavojingi žaidimai, kurių imsitės jūs arba jūsų partneris. Net iki mėnesio pabaigos šis spektaklis nesibaigs. Tačiau vienišiems Skorpionams numatomos įspūdingos pergalės mėnesio gale.

Šaulys

šaulys, savybės, atstovai, savaitės horoskopas

Ankstyvą pavasarį rizikuojate pasinerti į asmeninių išgyvenimų, nostalgiškų prisiminimų ir jausmingų norų vandenyną. Bus sužadinti seni jausmai, dėl kurių į paviršių iškils senos svajonės, idėjos ir vaizdiniai. Labai svarbu pasidalinti šia romantiška nuotaika su mylimuoju, antraip, nesutapus interesams, galimi aštrūs ginčai, meilės dramos.

Ožiaragis

ožiaragis, santykiuose, pasiseks

Kovą būsite jautresnis ir pažeidžiamesnis. Norėsis pasidomėti mylimo žmogaus paslaptimis ir praeitimi. Tačiau jei pavyks sutramdyti neigiamas mintis, mėnuo bus labai romantiškas. Kad prišauktumėte laimę, verta iš naujo permąstyti praeitį. Galbūt surasite akimirką, įvykį, kai netyčia paleidote laimę, pasirinkote netinkamą vietą ar laiką. Pasimokykite iš šių klaidų.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas, hobis

Kovą jums svarbu išlikti emocinėje ir dvasinėje harmonijoje su pasauliu. Kuo ji stipresnė, tuo daugiau teigiamų pokyčių ateis į gyvenimą. Pavasario pradžia bus gana dramatiškas laikotarpis. Bet jis gali pateikti ryškių pokyčių, jei rasite kelią į harmoniją. Tačiau radikalūs sprendimai, lemtingi žingsniai, atsitiktinės aistros bus netgi žalingi ir gali sukelti rimtų problemų. Nepasiduokite akimirkos emocijoms, ypač aštriam pavydui ir dirglumui. Būkite kantrus ir ramus, kad sėkmė meilėje jūsų neaplenktų.

Žuvys

žuvys

Neatsiribokite nuo realaus pasaulio. Nesvarbu, ar tikite, ar ne, tačiau svajonės, mintys ir žodžiai turės magiškų galių. Sulauksite galimybių pagerinti santykius su priešingos lyties atstovais. Sėkmė laukia tų, kurių vis dar nepaleidžia praeitis: dar nevėlu atsukti laiką ir pakeisti situaciją.

meilės horoskopas kovo mėnesiui

Ar jau apėmė pavasarinė nuotaika? Pamirškite liūdesį, nuoskaudas, nesėkmes ir pasinerkite į beribį jausmų vandenyną!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].