Kokie charakterio bruožai pagal Zodiako ženklą gali trukdyti kurti laimę asmeniniame fronte ir kodėl kitiems sunku su jumis?

Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Partneris turės labai pasistengti, kad iš jūsų potencialaus vaikino ar merginos virstų tikra antra puse. Pradiniame santykių etape nerodysite atvirumo ir noro tęsti santykius, o parodysite atsargumą ir abejones. Moteris Avinas nuo pirmųjų pažinties dienų bijo rimtumo ir galimų įsipareigojimų.

Vyras vienu metu turėtų parodyti dvi priešingas savybes: viena vertus, ne įkyrumą ir, kita vertus, aktyvų susidomėjimą. Užduotis nėra lengva. Tačiau jei įveiksite nelengvą pirmąjį etapą, jūsų laukia tikras intymumas. Vyrui taip pat bus sunku, nes nenorite suteikti jam teisės žengti pirmojo žingsnio, jūs būsite „medžiotoja“ šiuose santykiuose, o ne jis, o tai prieštarauja daugumos vyrų atstovų stereotipams.

Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 20 d.)

Jums svarbiausia laisvė. Jei santykiai gresia apriboti jūsų judėjimą, patirtį, mokymąsi ir kitą veiklą, tai nepavyks. Viską, kas trukdo būti savimi, akimirksniu nušluojate nuo kelio. Jaučio ženklo moteris negali tapti balastu, ribotuvu ir krūviu, neleidžiančiu „skristi“, nuo to ją ištinka panikos priepuoliai. O monotonijos ir vienodumo ji taip pat negali pakęsti, todėl vyrai, kurie namus mato kaip ramybės ir tylos tvirtovę, neturi jokių šansų.

Dvyniai (gegužės 21 d.–birželio 20 d.)

Jūsų romanas neturės laimingos pabaigos, jei vyras bus nelankstus suvokdamas jūsų dvilypę prigimtį. Šiandien ne kiekvienas gali ištverti uždarą ir taikią, o rytoj – aktyvią ir dėmesio siekiančią Dvynių ženklo moterį. Su ja „kartą ir visiems laikams“ neveiks. Šiandien bus taip, o rytoj jau visai kitaip.

Jei esate kietas riešutėlis, ir jūsų nesupainioja nuotaikos ir gyvenimo pozicijos pokyčiai, išbandykite! Svarbiausia, neišprotėkite, nes kas šiandien yra prieš jus – nebūtinai bus ir rytoj. Galvokite apie santykius kaip apie užduotį ar žaidimą.

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Jūsų per didelis jautrumas gali neleisti jums sukurti šeimos lizdo. Bet koks nuovargis ar ne per gera vyro nuotaika gali jus įžeisti iki širdies gelmių. Dažnai pamirštate atsižvelgti į tai, kad priešais jus yra gyvas žmogus, o ne pozityvaus mąstymo simuliatorius. Jūsų taktika: atsitraukite į save, nustokite bendrauti, pailsėkite nuo aplinkos.

Jūs esate tas žmogus, kuriam dažnai atrodo tai, kas išties nėra tikra. Tuo pačiu metu jūs pats greičiausiai esate per daug emocionalus, o jei dar ir partneris emocingas – gaunasi konfliktas. Tokie santykiai pasiteisins tiems, kurie moka kontroliuoti save 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 22 d.)

Jums patinka laimėti meilės fronte. Turite daug gerbėjų ir netrūksta norinčių su jumis pasimatyti, tačiau jūsų pomėgis flirtuoti, daili išvaizda ir nuolatinis susižavėjimo siekimas gali apsunkinti suartėjimą. Vargu ar jūsų vyras apsidžiaugs tuo, kad bandote „užkariauti vien žvilgsniu“ ir įsimylėti visus stipriosios lyties atstovus, kurie tik pasirodo horizonte.

Mergelė (rugpjūčio 23 d.–rugsėjo 23 d.)

Mergelės ženklo moteris yra pedantė. Jau vien nuo šio žodžio nurausta daug skruostikaulių, tačiau normalu, kad mikroskopu tyrinėjate visus vyro, kurį laikote gyvenimo draugu, įpročius.

Ar jis pateisins jūsų svajones apie švarų vyrą, kuris mėgsta tvarkyti namus ir kelis kartus per dieną atlikti šlapią valymą? Vargu ar tokie bus net patys patraukliausi kūrybinių profesijų žmonės, režisieriai ir menininkai. Taigi, jūs tiesiog turite jais grožėtis. Artimiau bendraudami jie greičiausiai jus nuvils. O santykiuose jūs ieškote meno, kūrybos, polėkio. Gali būti, kad teks rinktis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Santykiai su Liūto ar kitų Zodiako ženklų vyrais, kurie nori ne tik pirmauti poroje, bet ir nuolat į save atkreipti moters dėmesį – ne jums. Pati Svarstyklių ženklo mergina tokį hobį turi, todėl niekam neleis užgožti savęs. Kuo mažiau dėmesio skirsite priešingai lyčiai, tuo daugiau jie nori padaryti už jus. Tiesa, jūsų natūralus magnetizmas rodo, kad šalia yra tik toks vyras, kuriam patogiau likti šešėlyje.

Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 21 d.)

Tikra femme fatale, sukurta meilei ir garbinimui, seksualiniams eksperimentams ir prašmatniam pasirodymui viešumoje, tačiau nepasirengusi būti pilka pele, kurios interesai sukasi tik apie vyro ir šeimos norus. Ji gamina maistą ir valo tik kilus norui įtikti mylimajam, tačiau buities darbų niekada nekels aukščiau už savo karjerą ar hobį. Skorpiono ženklo moteris vargu ar bus laiminga poroje su vyru, kuriam patriarchatas nėra tuščia frazė.

Šaulys (lapkričio 22 d.–gruodžio 21 d.)

Jūs atgrasote vyrus su moteriškumu, koketiškumu, lengvu nusiteikimu ir stipriu iniciatyvumu. Kai esate su lengva suknele, atrodote lyg iš miško nužengusi mūza, apmokate sąskaitą restorane ar nusprendžiate pakeisti ratus ir užtikrintai nuvažiuoti į pažįstamą servisą, kuriame esate išklausoma ir gerbiama, jūsų partneris patiria tikrą pažintinį disonansą. Kas jūs? Silpna ir gležna moteris? Ar savimi gebanti pasirūpinti dama?

Sunku, kai iš pažiūros „silpna“ moteris imasi iniciatyvos santykiuose ir demonstruoja geležinį charakterį, neatitinkantį jos išorinio įvaizdžio. Ir jei jis bandys jums paaiškinti, kad jūs klystate… Tas, kuris iš karto išmoks, liks su jumis: jūs visada teisi. Net jei taip ir nėra.

Ožiaragis (gruodžio 22 d.–sausio 19 d.)

Šalia jūsų vyras turės atlaikyti jūsų nusivylimą dėl bet kokios nesėkmės ar visko, kas nutiko ne taip. Vargu ar prisiversite juoktis iš jo pokštų – nerimas to neleis. Bendra melancholiška nuotaika gali suteikti jums „nesišypsančios princesės“ žavesio, tačiau ar lengva kasdien atlaikyti savo neviltį? Tikriausiai jums reikia nesustabdomo optimisto, kuris subalansuotų ir papildytų jūsų amžiną stiklinę, kuri visada yra „pusiau tuščia“.

Vandenis (sausio 20 d.–vasario 18 d.)

Jūsų elementas, Oras, daro jums didelę įtaką. Su jumis geriau nesiginčyti, nes yra jūsų nuomonė ir kita, neteisinga, nuomonė. Kas nors išdrįso su jumis ginčytis ir pasakyti, kad jūs klystate? Rasite būdą parodyti charakterį. Be to, esate įtari, o ši savybė klesti santykiuose su vyru, kuris linkęs slapukauti. Jūs juo nepasitikite, stebite, sekate, tikrinate jo telefoną be sąžinės graužaties, ir tai dažnai sukelia kivirčus ir išsiskyrimus.

Žuvys (vasario 19 d.–kovo 20 d.)

Jūs laisvai įvaldėte vadinamąjį „minkštąjį autoritarizmą“. Jei norite pasiekti kažką, su kuo jūsų gyvenimo draugas dar nesutinka, atvirai to neliepsite. Žuvys puikiai išmano psichoemocinio poveikio techniką, reguliariai „delikačiai“ primindamos, ką jos norėtų gauti. Tačiau net ir tokiu būdu jos pasiekia tai, ko nori, tik ne visiems vyrams patinka, kai jais manipuliuoja.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].