Meilės horoskopas gegužės 2-8 dienoms

Meilė yra pats svarbiausias jausmas kiekvienam žmogui. Šios savaitės meilės horoskopas padės suprasti, kaip ir kur galima rasti žmogų, kuris taptų jūsų sielos draugu. Taip pat ekspertai visiems Zodiako ženklams atskleis, kaip elgtis, jei jau esate santykiuose.

Šios savaitės meilės horoskopas itin poliariškas: vieniems Zodiako ženklų atstovams dangaus kūnai žada sėkmę, o kitiems – sunkumus ir rūpesčius. Kad ir koks būtų jūsų Zodiako ženklas, stenkitės dažnai apsupti save septyniais daiktais, kurie pritraukia meilę į namus ir stiprina santuoką.

Avinas

Iniciatyvūs Avinai šią savaitę turėtų šiek tiek susilpninti savo užsidegimą. Malonios pažintys gana tikėtinos, tačiau jų tikimybė minimali. Žvaigždės išryškins savo stipriausias dorybes Avine, todėl jums nereikės labai stengtis, kad patiktumėte žmonėms. Tie, kurie jau seniai susituokę, turėtų įnešti į santykius šiek tiek naujovių. Norėdami padidinti savo patrauklumą, galite pakeisti arba pakoreguoti įvaizdį.

Jautis

Kukliųjų Jaučių nėra daug, tačiau jiems visiems pravartu šią savaitę šiek tiek išlaisvinti save. Jei žmogus yra suspaustas ir suvaržytas, pasinėręs į problemas, jam labai sunku užmegzti santykius ir pažinti partnerį. Ši gegužės savaitė – pats tinkamiausias metas pabandyti pakeisti save. Jautis yra vienas iš meilių Zodiako ženklų, tačiau šią savaitę neturėtumėte leisti jausmams perimti valdžios vadelių į savo rankas.

Dvyniai

Gegužės pradžioje Dvyniai taps imlesni emociškai, o tai gali lemti ir teigiamą, ir neigiamą rezultatą. Dvyniai gali tapti pavydesni. Astrologai rekomenduoja nesiginčyti ir susitarti su savo sielos draugu. Dabarr geriau susikoncentruoti į darbą ir reikalus. Jums reikia būti atsargiems, nes gali sugrįžti energetiniai vampyrai.

Vėžys

Savaitės pradžia daug ką pastatys į savo vietas: Vėžiai galės suprasti, ko iš jų nori antroji pusė. Apskritai meilės reikalai pagerės, nepaisant Veneros Avine silpnumo. Visata parodys Vėžiams, kuria kryptimi jie turėtų judėti toliau, išgelbės nuo klaidų tuos, kurie ieško meilės. Kad norai išsipildytų, reikia išmokti juos teisingai suformuluoti.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, Meilės horoskopas

Liūtas

Vieniši Liūtai gali patirti lemtingus susitikimus. Šie žmonės turėtų atsiminti, kad mes su niekuo nesusitinkame atsitiktinai. Kai kurie žmonės mus kažko išmoko, o kiti mokosi iš mūsų. Gali būti, kad meilės klausimams laiko neliks ir dėl darbo. Tokiu atveju nusiminti neverta. Nereikia visko daryti iš karto: reikalai meilės fronte gali būti laikinai pristabdyti. Santykiai nenukentės.

Mergelė

Mergelės priklauso ženklams, kuriems kartais sunku ištekėti. Visiems žmonėms, turintiems santykių problemų, reikia poilsio. Jie gali rasti išeitį iš bet kokios nemalonios situacijos ir neprarasti savęs. Gimusiesiems po šiuo žvaigždynu nuo gegužės 2 iki 8 dienos patariama niekam nepasakoti apie savo tikslus ir planus meilės sferoje. Ši strategija bus geriausia. Po savaitės Mergelės supras, kur tiksliai joms reikia judėti toliau.

Svarstyklės

Svarstyklės turi būti nepriklausomos. Verta kreiptis į kitus patarimo, kai situacija atrodo beviltiška. Jūs neturėtumėte atsisakyti paslaugų. Mažiau žodžių, daugiau darbų ir pozityvo – toks yra Svarstyklių sėkmės receptas. Taip pat astrologai pataria rečiau bendrauti su  manipuliatoriais. Svarstyklių gali laukti paskalos ir gandai.

Skorpionas

Žvaigždės neatims iš Skorpionų pasitikėjimo. Nepaisant bendro nepalankaus vaizdo, bioenergetikos ekspertai ir psichologai pataria elgtis pagal aplinkybes. Daugelis meilės problemų per šį laiką išsispręs be Skorpionų dalyvavimo. Nepaisant to, geriau vis tiek naudoti amuletus nuo blogos akies ir šeimos rūpesčių.

gruodžio

Šaulys

Šauliui šią savaitę žvaigždės padės užbaigti toksiškus santykius, atsikratyti neigiamos nemalonių žmonių įtakos. Gegužės 2–8 dienomis verta būti atsargiems. Šiuo metu jums reikia rūpintis artimaisiais, atliekant ką nors paprasto ir naudingo kasdieniame gyvenime. Jaukūs vakarai su savo sielos draugu, pozityvus nusiteikimas atneš sėkmę.

Ožiaragis

Ši savaitė Ožiaragiams bus gana nervinga ir įtempta. Meditacijos ir kitos praktikos padės jiems įveikti šią būseną. Savaitės pradžia uždega žalią šviesą sielos draugo paieškoms: galite eiti į pasimatymus, susipažinti su žmonėmis pažinčių svetainėse ar socialiniuose tinkluose. Penktadienis ir savaitgalis: laikas taikstytis, sakyti komplimentus.

Vandenis

Nepriklausomai nuo šeimyninės padėties, Vandeniui naudinga leisti laiką malonioje kompanijoje. Dabar svarbiausia vengti toksiškų asmenybių. Norėdami tai padaryti, turite atsiminti tokių žmonių požymius ir geriausius būdus jiems kovoti. Aktyviai ieškantiems Vandeniams astrologai pataria sutelkti dėmesį į savo intelektines savybes. Aplinkiniai tai įvertins.

Žuvys

Žuvims santykiuose reikia atitrūkti nuo rutinos. Nuo pirmadienio geriau keisti šukuoseną, stilių, sugalvoti neįprastą savaitgalio išvykos ​​planą. Galite su šeima išeiti į gamtą, su draugais aplankyti kokią nors įdomią vietą. Aplinkiniai atkreips dėmesį į dvasinę Žuvų harmoniją. Tibeto pratimai padės jiems tai pasiekti. Nereikia priversti savęs išeiti iš komforto zonos.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].