Meilės horoskopas 2020 m. pavasariui. Ar pasiruošę jausmų antplūdžiui?

Meilės horoskopas 2020 m. pavasariui supažindins jus su tuo, ko laukti ir tikėtis į mūsų duris pasibeldus džiaugsmingam metų laikui, siejamam su atgimimu. Ne veltui pavasarį pabunda gamta ir žmonės jaučiasi kur kas linksmesni. Jie taip pat būna labiau linkę įsimylėti. Tad kas meilės fronte numatoma kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas

2020 m. pavasarį vienišiems Avino ženklo atstovams geriau vengti skubotų sprendimų, susijusių su santykiais. Kovo mėnesį pajausite simpatiją. Lyg ir atrodys, kad viskas gerai, bet ne iki galo. Žmogus, kuriuo susižavėsite, tai atitols, tai priartės. Toks elgesys gali jus supainioti. Todėl neskubėkite. Nei prisipažinkite meilėje, nei imkitės ryžtingų veiksmų, kad priartėtumėte prie to žmogaus.

Iki balandžio rekomenduojama tiesiog stebėti, kas vyksta. Yra tikimybė, kad antrąjį pavasario mėnesį vienišiems šio ženklo atstovams įvyks pokyčių asmeniniame gyvenime. Pasirodys žmogus, su kuriuo tikrai jausitės patogiai ir laimingai. Gegužę šie santykiai dar labiau sustiprės. O jei jau turite porą, žvaigždės rekomenduoja saugotis konfliktų, nes balandžio mėnesį gali kilti rimtų nesutarimų.

Jautis

Pavasarį vadovaukitės tik savo jausmais ir neklausykite kitų patarimų. Jei kovo mėnesį surasite sau porą, vėliau su tuo žmogumi gali kilti sunkumų. Tačiau neverta pulti nutraukti santykių. Visi ginčai yra išsprendžiami. Vieniši Jaučio ženklo atstovai iki pavasario vidurio negalės daug laiko skirti asmeniniam gyvenimui: darbas bus užvaldęs mintis, o laisvo laiko atsiras tik link gegužės.

Šeimą sukūrusiems būtina saugoti savo laimę. Gali kilti gandų, kurie jus apjuodins partnerio akyse. Teks ilgai ir sunkiai įrodinėti, kad jie netiesa. Tačiau nepasiduokite!

Dvyniai

dvyniai

Meilės horoskopas 2020 m. pavasariui numato daug netikėtumų. Tiems Dvynių ženklo atstovams, kurie jau turi porą, žvaigždės pataria įtvirtinti santykius. Kovo mėnesį pabandykite kartu nuveikti ką nors nauja. Kuo daugiau idėjų, kaip drauge praleisti laiką, sugalvosite, tuo geriau.

Vienišiems Dvyniams reikia nustoti kreipti dėmesį į kitų žmonių nuomones ir patarimus. Kai atskleisite save visa savo šlove ir originalumu, jus tikrai pastebės žmogus, kuriam esate neabejingas. Balandžio ir gegužės mėnesiais neatsisakykite susitikti su draugais: kompanijoje lauks įdomi pažintis, kuri galbūt išsivystys į šį tą daugiau.

Vėžys

Lėtam ir flegmatiškam Vėžiui pavasarį būtina tapti aktyviu ir bebaimiu. Žvaigždės žada daug įdomių susitikimų, kurių verčiau neatsisakyti. Nebijokite išeiti į dienos šviesą. Balandį ir gegužę pasitaikys galimybė sutikti savo sielos draugą. Tie, kurie jau džiaugiasi antrąja puse, turėtų būti atsargūs savo žodžiais ir darbais. Kilus ginčui, stenkitės neįžeisti savo partnerio, kitaip jis gali jus palikti.

Balandžio ir gegužės mėnesiais bus lengviau valdyti jausmus. Stenkitės neskubėti ir būti kantrus. Atpildas už kantrybę ir supratimą ateis vasarą: santykiuose atsiras ilgai laukta harmonija.

Liūtas

Ugningiems Liūtams 2020 m. pavasaris bus audringas. Išgyvensite aistringą romaną.  Vieniši šio ženklo atstovai pagaliau susiras partnerį, su kuriuo patirs daugybę nuotykių. Kovo viduryje bus galimybė susitikti su sielos draugu. Tačiau geriau pažinsite šį žmogų tik balandžio mėnesį.

Šeimą sukūrusiems šio ženklo atstovams teks sunkiai paplušėti dėl santykių. Mylimasis pajaus dėmesio trūkumą ir taps neramus. Nedvejodamas imkitės veiksmų: nueikite į kiną, pabūkite dviese. Iki gegužės pabaigos bet kokie nesutarimai baigsis. Mėgausitės ramiu gyvenimu ir abipusiu supratimu.

Mergelė

mergelė

Pavasaris Mergelei gali atnešti netikėtų pokyčių asmeniniame gyvenime. Iš pradžių vieniši šio ženklo atstovai sulauks daug gerbėjų, bet paskui visi jie dings taip staiga, kaip atsirado. Tačiau iki pavasario pabaigos šalia liks tik tikrai jūsų vertas žmogus. Neatstumkite jo ir pasistenkite geriau pažinti.

Balandį tiems, kurie jau yra užmezgę rimtus santykius, prasidės sunkus laikotarpis. Norėsis nutraukti santykius, nes atrodys, kad partneris ne iki galo patenkina lūkesčius. Būkite švelnesnis ir atsiminkite visus gerus dalykus, kurie buvo. Gegužė bus ramesnė. Vietoj dramų įsivyraus pusiausvyra.

Svarstyklės

Svarstyklėms asmeninis gyvenimas iki pavasario vidurio bus antrame plane. Šio ženklo atstovai daug dirbs ir labai pavargs. Daugelis pajaus energijos trūkumą. Atrodys, kad visiškai nėra jėgų. Todėl parodykite dėmesio sau: nueikite į grožio saloną, nusipirkite naujų drabužių, skaniai pavalgykite restorane ar kavinėje. Nuo balandžio vidurio padėtis pagerės.

Vieniši Svarstyklių ženklo atstovai norės užmegzti naujų pažinčių, bendrauti su žmonėmis. Tai duos teigiamų rezultatų. Gegužę bus galimybė užmegzti romantiškus santykius. Jei jau turite antrąja pusę, neignoruokite jos norų. Antraip galimi konfliktai.

Skorpionas

Porą turintiems Skorpionams patariama sušvelninti savo toną. Stiprūs ir net agresyvūs veiksmai bei nesibaigiantys ginčai privers partnerį norėti pailsėti nuo santykių. Kuo tai baigsis – žvaigždės nežino. Tačiau geriau neperlenkti lazdos ir neprišaukti didelių konfliktų.

Vienišiems Skorpionams taip pat numatomas sudėtingas laikotarpis. Jiems teks kovoti už savo laimę, įrodyti savo norą būti su žmogumi, kuris jiems patinka. Tai nebus lengva, tačiau Skorpionai nėra pratę pasiduoti. Gegužės mėnesį pamatysite kovos rezultatus: simpatija taps abipusė. Vasarą jau bus galima užmegzti tvirtus ryšius.

Šaulys

šaulys

Šauliui patinka būti dėmesio centre. Tačiau pavasarį patariama likti šešėliuose. Iki balandžio vidurio geriau per garsiai nesireikšti. Susitelkite į dvasinį savęs tobulinimą. Patartina pradėti nuo saviugdos.

Jei turite sielos draugą, nepamirškite, kad jis taip pat turi savo norų. Balandžio mėnesį jūsų partneris gali imtis veiksmų ir reikšti savo norus, kuriuos būtina patenkinti, kitaip santykiams grės pavojus. Nebūkite principingas. Partneriui tiesiog trūksta dėmesio ir meilės.

Ožiaragis

Ankstyvą pavasarį Ožiaragiui susidarys įspūdis, kad niekas jo nepastebi. Vienišų šio zodiako ženklo atstovų gyvenime bus štilis. Iki balandžio pabaigos nenumatoma įdomių pažinčių ar susidomėjusių gerbėjų. Tačiau nesijaudinkite. Gegužę situacija pasikeis į gerąją pusę.

Šeimas sukūrusiems Ožiaragiams su pavasario pradžia ateis sunkus laikotarpis. Sulauksite ženklų, kad būtina stengtis geriau suprasti savo partnerį. Gali kilti konfliktų, kurie brendo jau ilgą laiką ir kuriuos reikia išspręsti kuo skubiau. Raskite kompromisą, kad netektų nutraukti santykių.

Vandenis

Jei žiemą nepavyko išsiaiškinti savo jausmų ir ketinimų, tada pavasarį pasitaikys tokia galimybė. Daugelis šio ženklo atstovų turės pasirinkti: paversti santykius rimtais arba juos nutraukti. Taip pat dėl ​​savo laimės turėsite pakeisti požiūrį į gyvenimą. Geriau tai padaryti iki balandžio mėnesio.

Vienišiems Vandeniams pavasarį numatoma įdomių pažinčių. Tačiau ne pirmas, ne antras ir gal net ne trečias susitikimas bus lemtingas. Bus daug paviršutiniškų santykių, todėl ką nors reikšminga svarstykite tik jau vasarą.

Žuvys

Deja, meilės horoskopas 2020 m. pavasariui numato nemažai nusivylimų. Pavasaris neprasidės taip džiaugsmingai, kaip norėtume. Yra didelė rizika, kad žmogus, su kuriuo ilgą laiką palaikote santykius, pateiks jums nemalonią staigmeną. Žvaigždės prognozuoja išdavystę ar rimtą konfliktą, kuris jau seniai virė viduje.

Tik nenusiminkite. Iki gegužės pabaigos viskas pagerės. Problemas išspręsite taikiai, o jei teks išsiskirti, tai bus naudinga ateičiai. Jei dar nesate sutikęs savo sielos draugo, tokia pažintis numatoma balandžio pabaigoje. Jokiu būdu nebijokite naujų pažinčių. Jos atneš daug teigiamų emocijų.

meilės horoskopas 2020 m. pavasariui

Tikriausiai ne visi zodiako ženklai sulaukė tokių prognozių, kokių tikėjosi. Tačiau net ir tokį gražų metų laiką meilė negali klostytis vien sklandžiai. Juk tai toks sudėtingas jausmas! Jei tikėsite juo ir džiaugsitės gyvenimu, pavasarį tapsite labai laimingas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].