Mamyčiukai pagal Zodiako ženklą

Jie gali būti vadinami „mamyčiukais“, tačiau jiems tai nesvarbu. Šie vyrai pildo visus mamos prašymus, net jei kažkam jie atrodo absurdiški. Sužinokime, kuriems Zodiako ženklams pati svarbiausia yra mamos nuomonė.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Atrodo, kad šio Zodiako ženklo atstovas yra nepriklausomas ir labai įtakingas žmogus. Būtent moralinė stiprybė dažniausiai traukia prie jo moteris. Tačiau realybė gali būti kitokia. Faktas yra tas, kad Jaučio atstovas mėgsta klausytis savo motinos nuomonės. Jeigu mama jam pasakė, kad nesate labai gera kulinarė, tuomet jis ja pasitikės. Mama Jaučiui visada išliks pagrindiniu gyvenimo autoritetu, tad tiesiog ruoškitės šokti pagal jos dūdelę.

REKLAMA

Liūtas

Liūto karališkas nusiteikimas tikrai pasireiškia visame kame. Jis pasirengęs ginti savo nekaltumą ir parodyti savo valdžią. Tačiau šalia mamos jis virsta mažu kačiuku, kuris pasiruošęs išklausyti kiekvieną jos žodį. Net tada, jei mama klysta, Liūtas jos dėl to nekaltins. Jis tiesiog tyliai sutiks su jos žodžiais, kad jos nenuliūdintų.

Šaulys

Mama Šauliui yra pirmoje vietoje. Jis pasiruošęs su ja pasitarti net pačiais menkiausiais ir nereikšmingiausiais klausimais. Mama patars, mama palaikys, mama nudžiugins. Pasirodo, mama Šauliui yra tikra gelbėtoja kone visose situacijose.

REKLAMA

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovus vargu ar galima pavadinti mamyčiukais. Jie turi savo nuomonę ir yra pasirengę įrodyti savo argumentus. Tačiau viskas pasikeičia, kai jie yra šalia mamos. Prie jos jie vėl tampa vaikais, pasiruošusiais klausyti kiekvieno mamos žodžio.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].