Lilijos Banaitienės savaitės horoskopas: ko tikėtis vasario 16-23 dienomis?

Astrologės Lilijos Banaitienės sudarytas savaitės horoskopas leis sužinoti, kokia bus ateinanti savaitė pagal dangaus kūnus!

Profesionali astrologė Lilija Banaitienė sudaro asmeninius, porų suderinamumo horoskopus, padeda parinkti vestuvių , krikštynų datas, pataria kada pradėti verslą kokią profesiją pasirinkti, veda astrologijos kursus.

Susisiekite telefonu: +37065698074 Arba El. paštu: [email protected]

Avinas

avinas, savaitės horoskopas

Asmeniniame gyvenime galite tikėtis rimtų pokyčių. Tinkamas laikas prisiminti savo pareigas darbe, gali tekti pasirašyti svarbias sutartis. Palankus laikas įsigyti praktiškus daiktus, kurie ilgai tarnaus. Daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Jautis

jautis

Asmeniniame gyvenime jums seksis dalytis jausmais su atviru ir ištikimu žmogumi, pamažu ryškės rimtesnių santykių kontūrai. Galite sulaukti prisipažinimo meilėje. Palankus laikas dirbantiems darbą su smulkiomis detalėmis. Dirbantiems kantrybės reikalaujantį darbą nusamato ramus ir produktyvus laikotarpis. Tai puikus laikas rimtiems ateities planų apmąstymams. Pasaugokite savo sveikatą.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

Mylimieji džiugins maloniomis staigmenomis. Būsite konkretūs, praktiški ir racionalūs tai įdomus ir aktyvus laikotarpis. Vieniems gali atnešti darbinę kelionę, kiti krausis atostogų lagaminus. Saugokitės vandens telkinių.

Vėžys

vėžys

Vyraus kiek prislėgtos asmeninio gyvenimo nuotaikos, atminkite jos bus trumpalaikės. Bus sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, jus daug kas erzins. Kai kurios situacijos gali visiškai išmušti iš pusiausvyros. Pasistenkite į viską reaguoti paprasčiau nedarykite iš kiekvienos smulkmenos tragedijos. Palankus laikas pradėti sportuoti.

Liūtas

liūtas, savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas rodo, kad asmeniniame gyvenime bus gausu netikėtumų, todėl pravartu pabūti kelias dienas atskirai, leisti pailsėti vienam nuo kito. Namuose gerai susitvarkysite su kasdieninėmis užduotimis ir džiaugsitės puikiais rezultatais. Palanku imtis darbų, kurie reikalauja kruopštumo. Tinkamas laikas atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą.

Mergelė

mergelė

Visą dėmesį skirkite savo antrai pusei, domėkitės kaip sekasi, kokiomis nuotaikomis ji gyvena. Jūsų užsidegimas bendraujant bus didžiulis, santykiai su aplinkiniais taikūs. Palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones. Planuojantys atostogas turėtų sugotis žarnyno infekcijų.

Svarstyklės

svarstyklės, savaitės horoskopas

Neturintiems antros pusės galimas potencialaus partnerio pasirodymas horizonte. Pažintis  su priešingos lyties atstovu išvaduos iš kasdieninės nuobodžios rutinos. Iš širdies padirbėjus namuose galėsite pasidžiaugti puikiais rezultatais. Tinkamas laikas priimti drąsų sprendimą ir kardinaliai pakeisti savo gyvenimo pobūdį. Saugokitės peršalimo ir kvėpavimo takų ligų.

Skorpionas

skorpionas

Savaitės horoskopas nurodo, kad dabar netinkamas metas naujoms pažintims. To vienintelio dar turėsite luktelėti. Didelių laimėjimų gal ir nebus, bet gerai susitvarkysite su kasdieninėmis užduotimis, džiaugsitės puikiais rezultatais. Palanku imtis namų ruošos darbų, kurie reikalauja kruopštumo. Atsargiai vartokite stipriuosius gėrimus.

Šaulys

šaulys, savaitės horoskopas

Asmeniniame gyvenime būsite įžvalgūs. Pasikliaukite nuojauta, kuri padės išvengti nemalonių situacijų. Vėl pajusite tvirtą pagrindą po kojomis, bet nespėjus pasidžiaugti esama situacija gali atsirasti naujų problemų, kurias vėliau teks spręsti. Palankus laikas trumpoms atostogoms.

Ožiaragis

ožiaragis

Pažintys bus greitos, tačiau jūsų nedžiugins. Verčiau laiką skirkite savo pomėgiams: keliaukite, skaitykite, ieškokite nusiraminimo gamtoje, geriausia kalnuose. Palankus laikas atlikti net pačius sudėtingiausius darbus. Būtinai tuo pasinaudokite ir pasistenkite padaryti kuo daugiau. Puikus metas ieškoti naujų saviraiškos galimybių.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas

Asmeniame gyvenime laikykitės nuošaliau, neskubėkite, nespręskite jokių atsakingų ir rimtų reikalų. Didelis permainų metas. Nors permainos kelia stresą, šiuo metu jos vis geriau nei sąstingis. Pasistenkite nuolat tobulėti.

Žuvys

žuvys

Jūsų asmeninis gyvenimas žydi, o jūs patys esate tarsi gražiausi žiedai. Gyvenkite taikoje su savimi ir visu pasauliu. Stenkites nenukrypti į kraštutinumus, laikykites aukso vidurio. Puikus laikas tvarkyti net pačius sudėtingiausius ir rizikingiausius asmeninius reikalus.

Profesionali astrologė Lilija Banaitienė sudaro asmeninius, porų suderinamumo horoskopus, padeda parinkti vestuvių , krikštynų datas, pataria kada pradėti verslą kokią profesiją pasirinkti, veda astrologijos kursus.

Susisiekite telefonu: +37065698074 Arba El. paštu: [email protected]

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].