Lilijos Banaitienės savaitės horoskopas: ko tikėtis sausio 11-17 dienomis?

Astrologės Lilijos Banaitienės iš žvaigždžių sudarytas savaitės horoskopas leis sužinoti, ko tikėtis ir kaip elgtis šią savaitę!

Avinas

avinas, savaitės horoskopas

Meilė bus tokia staigi ir netikėta, kad nenorėsite pabusti iš pasakiško sapno. Kad ir kaip smagu skrajoti svajose, apsidairykite aplinkui ir pasvarstykite ar vis dar žiūrite į pasaulį pro rožinius akinius. Skrajojimas padebesiais gali atsiliepti darbų kokybei. Palankus metas išmokti vairuoti automobilį. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, ypač jeigu turite kraujospūdžio problemų.

Jautis

jautis

Savaitės horoskopas teigia, kad ne viskas bus rožėmis klota. Asmeniniuose santykiuose teks susidurti su ne viena problema. Stenkitės įvykius vertinti ne kaip dalyviai, o kaip stebėtojai. Galimas netikėtas laimėjimas ar pelningas užsakymas. Savijauta nebus pati geriausia, bet grynas oras gamtoje duos stulbinančius rezultatus.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

Meilėje viskas tiesiog tobula. Sakoma, kad meilės nenusipirksi, bet turint daug pinigų galima smagiai paišlaidauti be jokios sąžinės graužaties. Puikus metas imtis veiklos, kuriai galėtumėte skirti visą savo laiką. Būkite atidūs tvarkydami dokumentus, net menkiausia klaida gali virsti ilgalaikiu nuostoliu. Saugokitės rankų traumų.

Vėžys

vėžys

Šiuo metu galite mėginti kurti gražius santykius. Nors patirtas skausmas gali neraminti, tačiau jūsų laukia graži ateitis. Pamirškite kas buvo ir džiaukitės dabartimi. Norintiems keisti darbą dabar palankus laikas, galite gauti pasiūlymą iš užsienio. Saugokitės vandens telkinių.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Puikus laikas vedyboms, meilės romanams, santykiuose vyraus darna, harmonija, skaidrumas. Labai palankus laikas kūrybiniams darbuotojams. Galimos permainos ir esminiai pokyčiai darbe. Šią savaitę reikėtų užbaigti pradėtus projektus ir nesiimti naujų. Palankus laikas atlikti sveikatinimosi procedūras, o besiruošiantiems pradėti sportuoti pats laikas užsukti į sporto klubą.

Mergelė

mergelė

Nors vidiniu balsu negalima pasitikėti, nuojauta neleis tuo abejoti. Asmeniniame gyvenime padėkite vienas kitam su partneriu tobulėti, siekti dvasinio ir fizinio bendrumo. Darbe jausitės kaip žuvis vandenyje, daugelis kreipsis į jus patarimo. Saugokitės apsinuodijimo maistu.

Svarstyklės

Svarstyklės, savaitės horoskopas

Džiugins nauja pažintis, nors jos pradžia gal būti kiek komplikuota. Apsišarvuokite kantrybe ir kartokite savo pageidavimus. Tai tik periodas kai antra pusė apsimeta, kad jūsų nesupranta. Geras metas dirbantiems teisėsaugoje. Saugokite inkstus, endokrininę sistemą. Puikus laikas pradėti sportuoti.

Skorpionas

skorpionas

Savaitės horoskopas įspėja, kad teks išgyventi stiprius permainingus jausmus ir įvairiausių atspalvių emocijas. Darbo ir karjeros reikalai klostysis puikiai. Galimos reikšmingos pažintys su užsieniečiais. Šią savaitę tinkamas laikas atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimui- tyrimai ir diagnozės bus tiksliausios.

Šaulys

šaulys, savaitės horoskopas

Prasidėję santykiai bus romantiški, veržlūs, teiks malonumo, vilčių. Bus daug aistros, pavydo, emocijų. Pabaikite pradėtus darbus, šią savaitę sėkmė lydės pardavimo vadybininkus. Mėnulis šaulio ženkle, todėl dabar geras laikas valyti kepenis, gydyti dubens, klubų sąnarius, plaučius, bronchus. Saugokitės traumų.

Ožiaragis

ožiaragis

Vienišumo jausmas plūs į visas veiklos sritis, palies ir santykius. Pasislėpti nuo savęs nepavyks, tačiau atminkite- tai laikina. Geras laikas vykti į verslo susitikimus. Galimi rimti sandėriai su užsieniečiais, tačiau neverta skubėti, viską gerai apsvarstykite. Jei turite problemų su stuburu, sąnarių ligomis drąsiai kreipkitės į medikus- gydymas duos teigiamų rezultatų.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas

Didelė tikimybė sutikti gyvenimo žmogų kelionėje, tuo metu užsimezgę jausmai neleis liūdėti, teiks malonių pojūčių,tačiau bus sportinio azarto, pavydo. Džiaugsitės sunkaus ir atkaklaus darbo rezultatais. Venkite peršalimų.

Žuvys

žuvys

Asmeniniame gyvenime pokyčių nenusimato, jeigu esate vieniši statusas nesikeis. Šią savaitę užbaikite pradėtus darbus ir pradėkite ruoštis kitam veikos etapui, kuris nusimato ateinančią savaitę. Busite sveiki, tik daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].