Lilijos Banaitienės horoskopas: kokia bus liepos 12-18 savaitė?

Astrologės Lilijos Banaitienės sudarytas savaitės horoskopas leis sužinoti, kokia bus ateinanti savaitė pagal dangaus kūnus!

Profesionali astrologė Lilija Banaitienė sudaro asmeninius, porų suderinamumo horoskopus, padeda parinkti vestuvių , krikštynų datas, pataria kada pradėti verslą kokią profesiją pasirinkti, veda astrologijos kursus.

Susisiekite telefonu: +37065698074 Arba El. paštu: [email protected]

Avinas

avinas, savaitės horoskopas

Horoskopas  užsimena, kad puikiai klostysis meilės reikalai. Atsiras naujų galimybių susirasti antrą pusę, tik netingėkite jomis pasinaudoti. Viskas jūsų rankose, jeigu norėsite, tikrai būsite laimingi. Dirbdami komandoje, pasieksite puikių rezultatų, aktyviai tvarkysite finansinius reikalus, sulauksite viliojančių pasiūlymų. Neužmirškite užsukti į sporto salę, tada tikrai garantuota gera savijauta ir atvaizdas veidrodyje jus džiugins ir dovanos gerą nuotaiką, bei pasitikėjimą savo jėgomis.

Jautis

jautis, meile

Gali tekti priimti svarbius sprendimus, susijusius su asmeniniu gyvenimu ar meile, jeigu turite antrąją pusę, teks apsispręsti, skirtis ar tuoktis. Darbe norėsite pradėti ką nors svarbaus, reikšmingo. Tačiau neskubėkite, o jei pradėsite nerizikuokite, tada finansai bus stabilūs. Daugiau laiko praleiskite gryname ore, pasivaikščiojimai tikrai jums bus į naudą, stiprinant imuninę sistemą.

Dvyniai

horoskopas

Tai laikas, kai jums puikiai seksis kurti naujus santykius ar atnaujinti senus. Šiuo metu horoskopas ragina neskubėti tvarkyti karjeros ar verslo reikalų, nes norint pasiekti gerų rezultatų, turite greitai reaguoti į situacijas. Finansinė situacija bus stabili, jeigu neinvestuosite į nekilnojamąjį turtą. Ramybė, gamta ir poilsis bus ypač reikalingi sveikatai palaikyti.

Vėžys

tėvai

Pasistenkite šiuo metu neužmerkti akių, taip pat nepasiduokite kitų apžavams ir įtakai, nes galite pražiopsoti ką nors svarbaus ir reikšmingo, jums bus aktualūs kolektyviniai darbai arba sumanymai, gimę kartu su draugais. Finansai bus stabilūs, didelių išlaidų nenusimato, jeigu nepradėsite remonto darbų, sveikatos sutrikimai neturėtų jūsų varginti, venkite alkoholinių gėrimų, nepiktnaudžiaukite vaistais.

Liūtas

horoskopas

Jums puikiai seksis bendrauti su priešingos lyties atstovais. Neužmirškite, jog ilgalaikių santykių pagrindas pagarba vienas kitam. Galite gauti naujų pasiūlymų dėl darbo, atidžiai tvarkykite dokumentus, venkite konfliktų, finansinė situacija bus stabili, jeigu atidžiai skaičiuosite savo biudžetą, nevyksite į keliones. Pasistenkite nepervargti darbe, jeigu matote, kad jus bando apkrauti darbais, mandagiai atsisakykite.

Mergelė

mergelė

Labai malonių akimirkų pažers jūsų antroji pusė, galimos išskirtinės staigmenos ir dėmesys, todėl jums labai svarbu pasitikėti ir vystyti jums rodomus jausmus, darbe lydės sėkmė, ypač seksis srityse susijusiose su administravimu, vadovavimu, tarptautiniais ryšiais bei gamyba. Finansinė padėtis bus stabili, jeigu skaičiuosite savo biudžetą ir nedarysite didelių investicijų į nekilnojamą turtą. Puikus laikas pasirūpinti savo sveikata, atlikti organizmo valymo procedūras, užsukti į sporto salę.

Svarstyklės

svarstyklės, savaitės horoskopas

Horoskopas išduoda, kad jums sėkmingai klostysis asmeninis gyvenimas, santykiai su partneriu nebus nuobodūs, sugalvosite kaip juos paįvairinti. Vienišių laukia įdomios ir intriguojančios pažintys. Teks spręsti reikalus susijusius su finansais ir kreditais, dokumentų tvarkymu.

Finansinė situacija bus stabili, nežadanti pajamų didėjimo. Ribokite išlaidas laisvalaikiui, pasimėgaukite ramiais pasivaikščiojimais gamtoje.

Skorpionas

skorpionas

Labai palanku puoselėti anksčiau sukurtus santykius, bei pradėti naujus, bus svarbūs reikalai susiję su partneriais, sutartimis. Stenkitės padaryti tai, ko ilgą laiką nesiryžote atlikti. Dabar užteks drąsos sudėtingus planus sėkmingai įgyvendinti. Nebijokite atsakomybės, pajamos bus stabilios, galite investuoti į verslą, plėtodami finansinę veiklą galite sulaukti palaikymo iš partnerio. Dviratis, baseinas, joga– tai geros nuotaikos ir puikios sveikatos šaltinis jums.

Šaulys

šaulys, balandžio, horoskopas

Santykiai su mylimu žmogumi gali jums varžyti laisvę, todėl teks imtis nemalonių ir skausmingų sprendimų. Šioje situacijoje jums geriau daugiau klausytis, ką kalba jūsų antroji pusė ir rečiau kalbėti, tik taip pavyks išlaikyti gerus santykius. Būsite labai darbingi.

Pajamos šiuo metu stabilios, keliones atidėkite, o dabar galite investuoti į vaikų mokslą bei pramogas. Verta daugiau laiko skirti ligų profilaktikai, būkite gryname ore, eikite į turistinius žygius, taip atgausite vidinę harmoniją ir pasipildysite teigiama energija.

Ožiaragis

ožiaragis

Dabar jums meilės metas, tad nešvaistykite laiko su neįdomiais žmonėmis, geriau tą laiką dovanokite savo antrai pusei. Leiskite sau mylėti ir džiaugtis gyvenimu, labai palankus metas tvarkyti su nekilnojamu turtu susijusius reikalus. Finansinė situacija gali pasikeisti į gerą pusę, jeigu turite verslo partnerius užsienyje. Pasirūpinkite savo sveikata ir poilsiu, neužmirškite dažniau užsukti į baseiną ir pasinaudoti spa procedūromis.

Vandenis

vandenis, savaitės horoskopas

Asmeninis gyvenimas turėtų tekėti ramiai, jei per daug nevadovausite savo antrai pusei, nesikišite į jo asmeninius reikalus. Darbe galite gauti viliojantį darbo ar pelningo projekto pasiūlymą. Parankus metas pasirūpinti savimi, užsukite į grožio saloną, atlikite sveikatinimo procedūras spa centruose. Saugokitės prie vandens telkinių.

Žuvys

žuvys

Netruks romantikos ir malonių akimirkų jūsų asmeniniame gyvenime. Nuotaika bus pakili. Tai metas kai sutiksite jums skirtą žmogų arba iš mylimo žmogaus išgirsite ilgai lauktą pasiūlymą.

Tinkamas metas jūsų karjerai, šiuo metu jums nėra neįveikiamų užduočių, aplinkybės dabar klostosi labai palankiai. Jeigu turite žalingų įpročių, dabar tinkamas laikas jų atsikratyti arba padėti tai padaryti artimiesiems.

Profesionali astrologė Lilija Banaitienė sudaro asmeninius, porų suderinamumo horoskopus, padeda parinkti vestuvių , krikštynų datas, pataria kada pradėti verslą kokią profesiją pasirinkti, veda astrologijos kursus.

Susisiekite telefonu: +37065698074 Arba El. paštu: [email protected]

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].