Liepos pradžia bus labai sėkminga trims zodiako ženklams!

Didelė laimė ir didžiulė sėkmė bus trijų priešakyje esančių zodiako ženklų gyvenime, liepos pradžia duos gerą pradžią visai ateičiai!

Gyvenimas suteiks nuostabių perspektyvų, atneš teigiamų emocijų ir gerų naujienų iš tolo.

Apskritai liepos pradžia buvo pažymėta kaip naujo gyvenimo pradžia visiems, be išimties, tačiau, be abejo, bus šio laiko favoritų.

Liepos

Tokius žmones tiesiog uždengs įkvėpimo banga, ir, kaip žinote, įkvėpimas verčia išnaudoti visas galimybes, skatina nuversti kalnus.

Sėkmė ateis finansų srityje, kuri išeis iš juodosios linijos ir įgis ilgai lauktą pusiausvyrą ir stabilumą.

Meilės verti visi, kurie gyvena Žemėje, o liepa šį ryškų ir nuostabų jausmą patirs vienišiai, kuriuos pamils visi žmonės.

Liepa nėra laikas liūdėti, tai laikas gauti Likimo dovanas, tai laikas džiaugtis gyvenimu ir tuo mėgautis.

Astrologai pabrėžia, kad laimingą liepą bus šiems zodiako ženklams: Skorpionas, Liūtas ir Žuvys, būtent jiems liejasi auksinis lietus ir visiems be išimties prasidės ryškus sėkmės ruožas!

Liepos

Vasilisos Volodinos liepos horoskopas. Sužinokite, kokia bus vasara!

Vasilisa Volodina pasakoja, kokias staigmenas liepos mėnuo paruošė kiekvieno zodiako ženklo atstovams. Tiksliai žinosite, kas padės pasiekti sėkmės.

Liepos mėnesį atversime naujus horizontus, su įdomumu išbandysime viską, kas nepažįstama, ir nesigailėdami pakeisite tai, kas jau seniai erzina. Kad sėkmė jus lydėtų, reikės išsiaiškinti verslo reikalus, išsiaiškinti įsipareigojimus, sustiprinti dalyvavimą darbe ir asmeniniame gyvenime. Mėnulis prasidės užtemimų koridoriumi, po kurio vėl pažadins teigiama žvaigždžių energija. Profesinėje srityje tikimasi ypatingos sėkmės, todėl būkite pasirengę patraukti sėkmę už uodegos.

Avinas

avinas, atleisti, liepos

Artėjantis liepos mėnuo Avinams suteiks romantiškos, net svajingos nuotaikos. Mėnuo bus turtingas nostalgiškų prisiminimų iš praeities. Tačiau nepainiokite praeities su dabartimi ir kurkite savo gyvenimą, žvelgdami į prabėgusias dienas. Dabar svarbu pasirinkti naujus kriterijus ir išsikelti naujus tikslus. Astrologė pataria nemeluoti sau – tai gali padėti atsispirti. Tik sąžiningumas padės išsiveržti iš iliuzijų rūko ir pradėti kelionę į naujas aukštumas.

Jautis

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis

Antrasis vasaros mėnuo, susijęs su Veneros aktyvacija, Jaučiui tai laimingas laikas, nes daug rizikingų žingsnių ir sunkių užduočių gali duoti norimą rezultatą. Astrologas pataria naujomis idėjomis sustiprinti veiksmus ir nebijoti pokyčių. Vienintelis dalykas, kuriam reikės daugiau santūrumo ir apdairumo, yra žodžiai ir formuluotės: galite netyčia pasakyti per daug, atskleisti kitų žmonių paslaptis, atskleisti asmenines paslaptis ar įskaudinti mylimąjį. Net nekenksmingas liepos pokštas gali būti nesusipratimo ir priešiškumo pradžia. Taigi taktas ir tam tikras atsiribojimas bus daug geresnis nei perdėtas bendravimas.

Dvyniai

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės, liepos

Liepą Dvyniams atneš daug įvairių naujovių beveik visose gyvenimo srityse. Neatmetamas sėkmingas darbo pakeitimas; didelio masto projekto pradžia; aštrus įvaizdžio pokytis; rasti patikimus pagalbininkus ir bendraminčius; asmeninės įtakos lauko išplėtimas. Be to, iš tų, kurie palankiai vertina Dvynius, ateis papildoma materialinė parama. Taip pat bus galimybė išmokti kažko visiškai naujo, pakeisti savo vaidmenį gyvenime, išsikelti naujus tikslus. Žinoma, svarbu tokias įtemptas dienas pakaitomis leisti lauke ir kūrybine veikla.

Vėžys

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas,

Liepos mėnesį Vėžio atstovai patirs vidinio diskomforto jausmą, nes naujovės, modernizavimas ir pertvarkymas duos jiems įvairius kampus, kuriems jie ne tik psichiškai nepasirengę, bet ir yra itin neigiami. Astrologė praneša, kad kuo anksčiau Vėžiai pripras prie tokių pokyčių poreikio, tuo daugiau naudos jie turės ir tuo mažiau problemų tai sukels. Taip, laiką turėsite skirti tam, kas šlykštu jūsų vidinėms nuostatoms, tačiau bus gerų naujienų: pavyzdžiui, pagerinti savo profesinę ir finansinę padėtį, įgyti naujų įgūdžių ir pastebimai paskatinti jūsų pastangas. Kas žino, galbūt neigiami pokyčiai bus naujo gyvenimo etapo pradžia.

Liūtas

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos

Liepos mėnuo Liūtams sukels problemas, kurias sukelia stiprūs jausmai, tokie kaip įtarumas, pyktis, pavydas, dirglumas. Be to, kažkieno neigiama energija bus ne mažiau pavojinga nei jų pačių, todėl astrologė pataria atsargiai apgalvoti savo sprendimus keliais žingsniais į priekį. Suaktyvinus retrogradinį Jupiterį, spėjama, kad kažkas aplinkoje žais nesąžiningą žaidimą, manipuliuos jausmais, valdys sprendimus. Neieškokite priešo visuose pažįstamuose, tiesiog klausykite intuicijos balso – jei bendravimas su kuo nors sukelia neigiamas emocijas, šis žmogus greičiausiai kažką slepia.

Mergelė

mergelė

Liepos mėnuo gali būti posūkis Mergelės gyvenime. Tikėtina, kad jie visiškai sunaikins tai, kas jiems nėra patogu gyvenime, o laisvoje vietoje pastatys kažką visiškai naujo. Tai taikoma karjerai, bendravimui ir įpročiams bei nuostatoms, kurios riboja ir laikui bėgant tapo tikra priklausomybe. Mėnulis bus turtingas malonių atradimų, jis leis pastatyti ką nors nepakartojamo. Tačiau jūs neturėtumėte kurti naujo gyvenimo vienas – bendravimas su žmonėmis, kuriais galite pasitikėti, padės jums nuspręsti dėl svarbių tikslų ir to, kas kenkia ir trukdo sėkmei.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos

Liepos mėnuo Svarstyklėse išlaisvins tai, kas ilgą laiką atėmė ramų gyvenimą. Teisingai sukurtos situacijos išgelbės jus nuo varginančių problemų, nuobodžių pareigų ir nervingų išgyvenimų. Be to, vietoj senojo tikrai atsiras naujas. Anot astrologės, Svarstyklių laukia kažko labai įdomaus ir pelningo pradžia. Tačiau svarbu pasiruošti tam, kad įgyvendinant šį projektą reikės peržengti galimybių ribas ir iš dalies pakeisti pasaulėžiūrą, vis dėlto tai pasirodys gana naudinga patirtis. Gali būti, kad turėsite kuo mažiau bendrauti, pirmenybę teikdami asmeniniam, dvasiniam ir profesiniam augimui.

Skorpionas

skorpionas, viršininkai

Šį mėnesį Visata atvers naujus kelius Skorpionams, todėl daugeliui gali iškilti poreikis pasirinkti ateities kelią. Astrologas pataria pagalvoti apie savo misiją ir vietą gyvenime. Svarbu išanalizuoti, kas vyksta, pasverti visus „už“ ir „prieš“, nes intuicijos balso nepakaks norint priimti teisingą sprendimą. Abejonių metu nepraraskite širdies, net bėdos dabar gali duoti praktinės naudos asmeniniam ir verslo vystymuisi. Karjeros, meilės ir dvasinio augimo srityje prasidės ypatingi pokyčiai.

Šaulys

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos

Liepos mėnesį Šaulys išbandys kelis būdus, kaip pasiekti norimą rezultatą ir surasti variantą, kuris jiems visiškai tiktų ir leistų su kuo mažiau pastangų pasiekti geriausią rezultatą. Jų laukia daugybė verslo pasiūlymų, tačiau neturėtumėte sutikti su visais: geriau pasirinkti, atsižvelgiant į asmenines ambicijas, norus ir galimybes. Jei sprendimas pasirinktas teisingai, tikimasi išplėsti profesinį akiratį ir įgyti naujų įgūdžių, kurie ateityje tikrai pravers. Mėnesio pabaigoje galbūt norėsite skirti savo laisvalaikį kai kuriems namų ruošos ir namų ruošos darbams: žvaigždės tik skatins tokį požiūrį ir padės spręsti šeimos rūpesčius.

Ožiaragis

ožiaragis, devizas,

Aktyvi Venera Ožiaragio atstovams žada puikų mėnesį palaikyti draugiškus ir romantiškus ryšius, rasti naujų draugų ir bendrauti bet kurioje socialinėje srityje. Tikėtini rimti pokyčiai ne tik komunikacijos srityje, mėnesio darbotvarkėje – esminiai pokyčiai profesinėje srityje. Tiesa, gausybė didelių ir mažų reikalų, iškilusių iš niekur, Ožiaragio dienas užpildys nuo ryto iki vėlaus vakaro. Stipri energija ir pasididžiavimo savimi jausmas padės atlaikyti šį įdomų, tačiau varginantį išbandymą. Tačiau astrologė nerekomenduoja mesti kažko įpusėjus: tokiu būdu galite ne tik praleisti progą, bet ir prarasti kažką svarbaus.

Vandenis

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos

Liepos mėnesį Vandeniai aktyviai sieks įgyvendinti savo ambicingus tikslus, kurie buvo išsikelti praėjusiais mėnesiais. Karjera, socialinio statuso kėlimas, kūrybinis ir dvasinis augimas, svarbiausi pirkiniai, sėkmės ir pergalės srityje, kuri dabar yra svarbesnė už kitas – štai dalykai, kuriems turėtų būti skiriamas didžiausias dėmesys. Sėkmingam verslo valdymui astrologė pataria programuoti save sėkmei ir keisti požiūrį į kai kuriuos darbinius bei asmeninius momentus – tik pasikeitus suvokimui ir atsikračius stereotipų, pavyks gauti tai, ko norite. Antroji mėnesio dekada yra susijusi su aktyvumo sumažėjimu, todėl norint neišsekti, patariama dažnai prisiminti ramius dalykus ir malonius pomėgius.

Žuvys

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis

Liepos planetų įtaka gali Žuvis pakerėti savo pačių iliuzijomis. Šį mėnesį daugelis ženklo atstovų rizikuoja būti sudeginti bendraudami su savanaudžiais ir piktais žmonėmis. Tai nėra nesėkmių serija: tokia buvo žvaigždžių, kurios nusprendė į įprastą kasdienį gyvenimą įtraukti šiek tiek chaoso, užsakymas. Astrologė rekomenduoja atsargiai vertinti komplimentus ir padėti, nepasitikėti savo paslaptimis pašaliniams žmonėms, netikėti žodžiais ir nepasikliauti intuicija. Pagal prognozę, liepą geriausia praleisti demonstruojant visatos racionalumą ir logiką. Tuomet visos veiklos bus sėkmingos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].