Astrologai įsitikinę, kad prieš  susisaistydamas santuokos saitais, vyras turėtų išsiaiškinti, po kokiu Žvaigždynu gimė jo išrinktoji. Pasirodo, po tam tikrais Zodiako ženklais gimusios moterys šeimyninei idilei nelabai tinka. Yra atstovių, kurioms šeimos vertybės nebus pirmoje vietoje. Kai kurioms moterims, gimusioms po tam tikru žvaigždynu, sukelti skandalą yra mėgstamiausia pramoga, kuri patiks ne kiekvienam vyrui. Pateikiame lengvabūdiškiausių žmonų įvertinimą pagal Zodiako ženklą.

Liūtės (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtės šiame reitinge užima garbingą pirmąją vietą. Šio žvaigždyno atstovės reikalauja daug dėmesio savo asmeniui. Rūpinimasis žmona Liūte sutuoktiniui turėtų būti pirmoje vietoje. Šiam ženklui niekada neužtenka dėmesio. Liūtė mieliau leis šeimos biudžetą asmeniniams poreikiams, o ne šeimos interesams. Tokios damos vyras turės sunkiai dirbti, kad patenkintų visas mylimosios užgaidas, tačiau dėkingumo mainais gali ir nesulaukti. Liūto žvaigždyno atstovės nemėgsta užsiimti šeimininkavimu ir buities reikalais.

Šaulės (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Antroje vietoje – Šaulės. Su tokia žmona nuobodžiauti neteks. Ji bus nuolat kažkuo susidomėjusi, pradedant hobiu ir naujomis pažintimis, ir baigiant nežinomų vietų tyrinėjimu. Ją įkvepia pastovus judesys, linksmybės ir aštrūs pojūčiai. Tokios moters vyrui reikės būti budriam, o taip pat jis turės susitaikyti su nuolatiniais žmonos pradingimais. Tokia moteris gali nesunkiai užsibūti su drauge, o tada staiga ryžtis ekskursijai į kitą miestą, visiškai pamiršdama apie namuose jos laukiantį besinervinantį vyrą.

Mergelės (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Trečioje vietoje – Mergelė. Šio žvaigždyno atstovė svajoja apie amžiną meilę. Ji labai reikli, todėl ieško idealaus vyro, kuris neturi teisės klysti. Taip pat, be jausmų, Mergelei itin svarbios tokios išrinktojo savybės kaip atsidavimas, patikimumas, atsakingumas. Jai svarbu, kad šeimos vertybės būtų bendros, kad iš viso nebūtų nesutarimų. Sunkumai šeimos gyvenime kyla dėl per didelių Mergelių reikalavimų. Kartais, siekdamos idealų, jos ignoruoja realybę, pamiršdamos džiaugtis kasdieniais dalykais. Mergelė jau turi savo susigalvotą pasaulį. Jai sunku pripažinti, kad kažkas gali neatitikti jos įsivaizdavimo ir būti netobulas.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Ketvirtoji vieta reitinge priklauso Svarstyklėms. Tai gana emocionali ir švelni moteris, kuri nuolat rengs emocines iškrovas tiek sau, tiek savo išrinktajam. Tokioje šeimoje skandalų, isterikų, staiga užleidžiančių vietą džiaugsmui, o tada vėl kančių bus apstu. Tokiai moteriai labai svarbu, kad vyras padėtų jai visiškai atsikratyti nesaugumo jausmo, aprūpintų šeimą viskuo, ko reikia. Tada Svarstyklių moteris mielai pasirūpins jaukumu ir grožiu.

Avinės (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Penkta vieta priklauso Avino ženklo moterims. Jos turi ugningą temperamentą. Jos lengvai užsidega, nors gana greitai ir atlyžta. Iš tokios ponios galima tikėtis visko. Pasipiktinimo akimirką indų daužymas – tik maža išdaiga, kurią Avino ženklo moteris sugeba iškrėsti. Išlaikyti tokio ugningo charakterio moters ramybę kartais gali būti labai sudėtinga.

Sėkmingiausios santuokos sudaromos su moterimis, gimusiomis po Vėžio arba Jaučio žvaigždynu. Paprastai tai yra rūpestingos mylinčios žmonos, patikimos gyvenimo draugės ir puikios namų šeimininkės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].