Lapkritis bus balta likimo juosta net 4 Zodiako ženklams

Stebuklų metas yra Naujieji metai, o lapkritis yra nesvetinga, šalta ir gana nemaloni rudens pabaiga, ir gerai, kad joje apskritai būna gerų dienų. Tačiau šis lapkritis bus išimtis net 4 Zodiako ženklams.

Pirma ir antra lapkričio dekados džiugins Svarstykles. Prabangi Venera Svarstyklėse sustiprins grožį, žavesį ir diplomatinius sugebėjimus, sustiprins jų jautrumą tam, ką reikia pakeisti, kad tapti geresniais, gražesniais, harmoningesniais.

Jos taps neprilygstamais ekspertais žmonių santykių, meno, mados, grožio klausimais. Joms pasiseks bet kokio lygio derybose. Jos sėkmingai plėtos socialinius kontaktus.

Jos turės daug gerbėjų ir jos intuityviai pasirinks tinkamus žmones ir tinkamą elgesio būdą asmeniniame gyvenime.

Joms pasiseks klausimais, susijusiais su išvaizda ir grožiu: fotosesijos bus sėkmingos, grožio praktikos duos gerų rezultatų, garderobo pasirinkimas ir išvaizdos keitimas bus nepaprastai sėkmingas.

Lapkritis

Paskutinė lapkričio dekada Avinams bus balta juosta, kuri pagaliau užbaigs retrogradinio Marso sukeltą sąstingio laikotarpį.

Jie bus laisvi savo veiksmuose. Jie pajus, kad jų jėgos padidėjo, kad niekas jų netrukdo, kad dabar gali daryti ką tik nori, o svarbiausia – ne tik imtis naujų dalykų, bet ir įgyvendinti tuos planus, kurie buvo vilkinami nuo rudens pradžios.

Jų elgesys taps iniciatyvus, staigus, greitas ir drąsus. Jiems seksis konkrečiais atvejais. Jiems seksis varžybose, verslume, sporte, fiziniame darbe.

Jų trikdančios savybės leis jiems suktis darbe, bendraujant su pareigūnais, atliekant sandorius.

Net ir asmeniniame gyvenime jiems viskas taps geriau: žmones traukia temperamentas, gyvybingumas ir seksualinė energija.

Antroji pusė lapkričio bus sėkmingas ir perspektyvus laikotarpis Skorpionams. Tai bus susiję su mėnulio įtaką.

Jaunatis Skorpionams suteiks energijos, kad jie galėtų pereiti į naują gyvenimo etapą. Ir šis etapas, vertinant pagal Jupiterio ir Plutono dalyvavimą, bus nepaprastai svarbus ir sėkmingas.

Skorpionai gaus stiprų visuomenės palaikymą per geriausius jos atstovus ir įtakingas organizacijas, siekdami asmeninių pastangų. Skorpionai gali siekti tobulėjimo ir savirealizacijos, ieškoti pritaikymo savo talentams ir išsiugdyti naujus sugebėjimus.

Jiems seksis aukštojo mokslo srityje, teisiniuose reikaluose, visuomeninėje veikloje ir politikoje, vykdant dideles finansines operacijas.

Lapkritis

Nuo lapkričio 22 dienos baltoji juosta prasidės Šauliui. Saulė įžengs į jų ženklą. Tai palengvins gyvenimą visiems, ne tik Šauliams. Bet Šauliai pražys. Juos įkvėps naujos viltys, jie pradės žvelgti į gyvenimą iš plėtros perspektyvos. Jie norės ką nors padaryti dėl savęs ir kažkaip pasiskelbti pasauliui – ir jiems pasiseks.

Jie dažnai bus įvykių centre ir pritrauks visų dėmesį. Jie išsiskirs bet kurioje visuomenėje, bet kurioje įmonėje. Jiems atsivers daugybė kelių. Jiems seksis bet kuriame versle, kuris asmeniškai juos domina.

Jiems ypač seksis studijos, kelionės, teisiniai klausimai, socialinė ir politinė veikla, konkursai ir pasirodymai, kuriamas teigiamas įvaizdis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].