Lapkričio horoskopas: kam nuo mėnesio vidurio ims labai sektis?

Lapkritis jau įsibėgėja ir astrologai numato tam tikrų pokyčių zodiako ženklų gyvenimuose. Lapkričio horoskopas atskleis, kam nuo mėnesio vidurio pradės plačiau šypsotis sėkmė.

Antroji lapkričio pusė bus turtinga. Laimės sulauks daugiau nei pusė ženklų: Avinas, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis ir Žuvys. Mažiau sėkmingi Jautis ir Vandenis gali atkreipti dėmesį į tam tikras palankias dienas ir tuo metu sąmoningai atlikti tuos reikalus, kuriems reikalinga sėkmė.

horoskopas

Lapkričio horoskopas Dvyniams pranašauja sėkmę darbe ar sveikatos srityje. Mergelėms pasiseks moksle, pavyks rasti reikiamą informaciją, susijusią su praeitimi (pvz., dokumentų atkūrimas, darbas su archyvais).

Skorpionams seksis intelektualiniame darbe. Tam tikros naujienos ar žmogus iš praeities sukels teigiamų pokyčių Ožiaragio gyvenime. Nuo lapkričio 15 d. labai seksis Avinui, Dvyniams, Liūtui, Mergelėms, Svarstyklėms, Skorpionui, Šauliui, Ožiaragiui ir Žuvims.

astrologija

Svarstyklės sulauks gerbiamų žmonių palaikymo. Verslas, kuriuo jos užsiims, turi būti sąžiningas ir naudingas ne tik Svarstyklėms, bet ir kitiems žmonėms. Avinams pasiseks ir verslo, ir asmeninio gyvenimo srityse. Šauliui seksis sporte, ypač varžybose.

Žuvims seksis ugdyti kūrybinius sugebėjimus. Skorpionas ir Ožiaragis sulauks įvairių galimybių, kurios padės pakeisti gyvenimą. Liūtams pasiseks namų ir šeimos gyvenimo bei nekilnojamojo turto klausimais.Bus sėkmingas nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas, remontas, perkėlimas.

namų raktai

Vėžiams ypač seksis lapkričio 17 d. Tą dieną viskas eisis natūraliai. Ypač seksis su pomėgiais, laisvalaikiu ir vaikais susijusiais klausimais. Šią dieną nedidelė sėkmė lydės net Liūtą ir Skorpioną.

aukso puodas

Lapkričio 19 d. bus Skorpiono diena. Jis taps galingesnis ir ryžtingesnis. Jam susiklostys itin palankios aplinkybės veikti. Labai seksis srityse, susijusiose su fiziniu aktyvumu. Visiems ženklams svarbiausia atsiminti, kad sėkmė nenukris iš dangaus. Likimas suteiks jiems progą, o veikti reikia patiems.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].