Laimingiausi Zodiako ženklai, kurie metus baigs kaip nugalėtojai

Šie metai yra keliamieji metai, todėl kai kuriems žmonėms labai nesisekė. Tačiau astrologai numato, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai vis tiek 2020-uosius užbaigs kaip nugalėtojai.

Jautis

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Šiais metais Jaučiui pasisekė finansiškai. Vieni ženklo atstovai sėkmingai investavo į renovaciją, kiti uždirbo nemažą sumą. Daugeliui Jaučių pavyko pagerinti savo reputaciją. Paskutiniai 2020 m. mėnesiai bus palankūs nuosavam būstui ar automobiliui įsigyti.

Dvyniai

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės, liepos, savaitės horoskopas

Dvyniai metus baigs sėkmingai. Jie sugebės atrasti šeimos laimę ir užmegzti draugiškus santykius su aplinkiniais. Astrologai pataria Dvyniams apriboti bendravimą su žmonėmis, kurie trikdo jų ramybę.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Pagrindinė Svarstyklių pergalė 2020 metais yra meilė. Jas užvaldė šilti jausmai. Taip pat šio ženklo atstovai išmoko susidoroti su nuotaikų kaita.

Skorpionas

skorpionas, viršininkai, vasaros

2020 m. atkakliu darbu Skorpionai pasiekė populiarumą savo veiklos srityje. Šio ženklo atstovams pasiseks su klausimais, susijusiais su pinigais, nekilnojamojo turto pirkimu ar pardavimu.

Ožiaragis

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

2020 m. ženklo atstovai išsikovojo savo pripažinimą. Jie sugebėjo padėti sėkmingos įmonės pamatus, taip pat pasiekė harmoniją šeimoje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].