Depresija yra dažna šių dienų problema. Jai būdinga apatijos ir nerimo būsena, ir tai trukdo visaverčiam gyvenimui. Astrologai teigia, kad polinkis į depresiją priklauso nuo Zodiako ženklo. Šiame straipsnyje sužinosite, kurie požymiai labiausiai slegia.

Žuvys dažnai būna prislėgtos visą gyvenimą. Jų problema ta, kad jos į pasaulį žvelgia pro rožinius akinius. Žuvys nėra pasirengusios pamatyti pasaulį tikromis akimis, dėl ko jos dažnai nusivilia. Šio ženklo atstovai niekada neparodo savo neigiamos būsenos. Jie šypsosi ir skleidžia ryškią teigiamą nuotaiką. Žuvys nenori sutrikdyti artimųjų, todėl slepia tikrąją  būseną. Norėdami atsikratyti depresinės būsenos, jie turi išmokti blaiviai žiūrėti į gyvenimą ir priimti jį kartu su visais sunkumais. Taip pat Žuvys turi atsikratyti įpročio gilintis į savo praeities klaidas.Vėžiai
dažnai būna blogai nusiteikę. Priežastis slypi tame, kad jiems reikia nuolat jausti kažkieno meilę ir susižavėjimą. Jei taip nėra, tada Vėžiai pradeda kristi į depresiją. Be to, šio ženklo atstovai nemoka savo liūdesio priežasčių pripažinti net artimiems žmonėms. O priežastis dažnai yra labai paprasta – dėmesio stoka. Norėdami išspręsti šią problemą, Vėžiai turi išmokti nuoširdžiai bendrauti su artimaisiais, pasakoti jiems apie savo poreikius.

Skorpionai labai dažnai būna prislėgti, o pagrindinė priežastis yra santykių žlugimas. Be to, tai gali būti ne tik meilės santykiai, bet ir draugystė ar artimo žmogaus praradimas. Skorpionai atiduoda visą savo sielą savo artimiesiems, tad jei bendravimas su tokiu asmeniu nutrūksta, tada šio ženklo atstovai jaučiasi sužlugdyti. Mylimas žmogus, kuris išklausys ir palaikys, gali padėti atsikratyti depresijos. Skorpionai nėra įpratę rodyti savo silpnumo, todėl visada apsimeta, kad viskas yra gerai. Tai trukdo artimiesiems pamatyti tikrąją padėtį ir suteikti paramą.

Ožiaragiai gerai valdo savo emocijas, tačiau dėl to, kad dažnai jas slepia, padėtis tik pablogėja. Jie stengiasi neparodyti neigiamų emocijų, tačiau dėl šio priežasties jos kaupiasi, o tai sukelia gilią depresiją. Pernelyg dideli lūkesčiai yra pagrindinė priežastis. Ožiaragiai reikalauja daug tiek iš savęs, tiek iš kitų. Jei lūkesčiai nepasiteisina, Ožiaragiui tai tampa tikra katastrofa. Norėdami išvengti šios būklės, jie turi išmokti paleisti neigiamas emocijas ir sumažinti savo ir kitų lūkesčius.

Dvyniai laikomi emociniu ženklu, jie ryškiai išgyvena tiek teigiamus, tiek neigiamus įvykius. Šio Zodiako ženklo atstovų depresijos priežastis gali būti nesugebėjimas gyventi aktyviai ir laisvai bendrauti su įvairiais žmonėmis. Dvyniai yra labai aktyvūs, jie nėra įpratę prie rutinos ir vienatvės. Depresijos būsenoje jie taip pat nėra įpratę būti vieni. Dažnai šio Zodiako ženklo atstovai savo negatyvą parodo aplinkiniams žmonėms. Norėdami atsikratyti šios problemos, Dvyniai turi leisti sau pailsėti nuo darbo ir dažniau bendrauti su artimaisiais.

liūdni žmonės

Depresija gali sirgti bet kas, tačiau, kai kurie Zodiako ženklai yra labiau linkę į tai. Astrologai nustatė šiuos 5 Zodiako ženklus, kurie turėtų atidžiai stebėti savo emocinę būseną, kad turėtų laiko išvengti depresijos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].