Kiekvienas Zodiako ženklas yra apdovanotas unikalių savybių ir įpročių puokšte. Deja, ne visada jie yra teigiami. Apgaulė, niekšybė, išdavystė – kai kuriems iš jų tai tampa  pagrindiniais bruožais. Pateikiame kiekvieno Zodiako ženklo pačių pavojingiausių polinkių horoskopą.

Avinas

Bauginantis ženklo bruožas – mintys apie mirtį. Avinas turi parengęs blogą scenarijų kiekvienai gyvenimo situacijai. Paprasta kelionė į parduotuvę gali tapti autoįvykio ar kito nelaimingo atsitikimo priežastimi. Jis nuolat galvoja apie galimą mirtį. Bauginančios mintys Aviną pamažu paverčia niūriu melancholiku. Jis nustoja džiaugtis gyvenimu, tampa piktas ir irzlus.

Jautis

Pavojinga savybė – sekimas ir šnipinėjimas. Stebėti kitų žmonių gyvenimą – kas gali būti geriau! Taip mąsto smalsusis Jautis. Šis užsiėmimas atstoja televizijos serialų žiūrėjimą. Šiuolaikinis Jautis kitus žmones seka internetinėje erdvėje. Jis viską žino apie socialinius tinklus, būdus kaip skaityti kitų žmonių susirašinėjimą ir naudojasi šnipinėjimo programomis.

Dvyniai

Gimę melagiais. Melas jiems yra gyvenimo prasmė. Gebėjimą meluoti jie pavertė menu ir jį ištobulino. Neverta klausinėti Dvynių apie naujienas ir kitus įvykius. Jie taip perdeda tikrovę, kad prarandama pokalbio esmė. Dvyniai meluoja beveik visada. Jiems tai yra būdas pakelti nuotaiką, pabėgti nuo atšiaurios realybės. Dar dažnai jie meluoja, kad prajuokintų kitus.

Vėžys

Egoistas-savininkas. Jo noras pavergti, užvaldyti jį dominantį objektą ribojasi su beprotybe. Užsibrėžęs tikslą, jis atkakliai eina prie jo, kelyje nieko nepastebėdamas. Tik visiškas pavergimas ir nuosavybės užvaldymas gali jį sustabdyti. Įsimylėjęs Vėžys santykius paverčia savo antrosios pusės kultu. Jis iškelia ją ant įsivaizduojamo pjedestalo ir garbina. Savo meile Vėžys dažnai dusina savo partnerį, atimdamas jo teisę į laisvę.

Liūtas

Prabangios laidotuvės – sėkmės simbolis. Liūtas nebijo mirties. Jis rūpinasi, kaip vyks jo paties laidotuvės. Liūtui svarbu, kad jos būtų pompastiškos ir įsimintinos. Mėgsta sudaryti svečių sąrašą, galvoja apie meniu, renkasi muziką orkestrui. Liūtas savo laidotuvių planavimą paverčia slaptu hobiu. Nuolatinės mintys, kad į atsisveikinimą ateis daug žmonių, leidžia Liūtui pasijusti svarbiu ir reikšmingu.

Mergelė

Nešvarios mintys. Kuklumo ir skaistybės simbolis dieną, tačiau naktį Mergelė pasineria į geismo ir ištvirkimo bedugnę. Ją aplanko vulgarios mintys, apie kurias nėra įprasta kalbėti garsiai. Laukinė Mergelės fantazija kuria scenarijus su pikantiškomis detalėmis. Mergelė dažnai būna drovi ir uoliai slepia savo polinkius. Tai daro ją nepasitikinčią savimi ir neryžtingą.

Svarstyklės

Mintys apie nužudymą. Ženklas viską žino apie ginklus, ritualinius aukojimus ir žymius maniakus. Jį domina bet kokia su nužudymu susijusi informacija. Svarstykles traukia pats gyvybės atėmimo procesas. Jos nebijo savo susidomėjimo mirtimi. Nužudymas – tai galimybė įrodyti savo pranašumą ir pakilti aukščiau kitų.

Skorpionas

Kenkti kitiems. Slaptas Skorpionų noras yra parodyti aplinkiniams savo galią. Stiprybės pasireiškimą jie supranta kaip kitų sveikatos žalojimą. Mintimis jie gali nustumti praeivį po autobuso ratais, smūgiuoti peiliu į merginą, sužaloti vaiką. Skorpionas nuolat mąsto, kaip  jis galėtų pakenkti kitiems. Jo fantazijų objektu tampa ne tik žmonės. Mintyse jis žaloja gyvūnus ir paukščius.

Šaulys

Abejingumas ir šaltakraujiškumas. Ženklas praktiškai neturi emocijų. Jam nėra pažįstamas atjautos jausmas. Jis nemoka užjausti kitų. Šaulys turi akmeninę širdį. Jo nejaudina gailios istorijos apie sergančius vaikus, senus žmones ir gyvūnus. Šaulys neturi jausmų. Jis gali lengvai įžeisti aplinkinius, elgtis netaktiškai. Jam nėra sunku pranešti žmogui apie artimųjų mirtį.

Ožiaragis

Šeimos ir draugų nužudymas. Ženklas mėgsta intelektualines užduotis. Jį traukia sudėtingi, sunarplioti sprendimų būdai. Ožiaragis linkęs mintyse žudyti artimus žmones. Tuo pačiu metu ženklas kruopščiai apgalvoja savęs gelbėjimo operaciją. Jį džiugina mintis, kad jis pats sugebėjo išvengti mirties, tačiau kitam žmogui nepavyko to padaryti. Tai padeda Ožiaragiui įsitvirtinti ir padidinti savivertę.

Vandenis

Neįprasta kalba laidotuvėse. Mėgsta pritraukti dėmesį. Pasak Vandenio, laidotuvės yra geriausia vieta parodyti oratoriaus įgūdžius. Ženklas kruopščiai apgalvoja savo pasirodymą. Dirba su balsu, treniruojasi prieš veidrodį. Laidotuvės Vandeniui yra galimybė parodyti save.

Žuvys

Herojus-gelbėtojas. Žuvų mintys užvaldytos karais, terorizmu ir nelaimėmis. Žuvys mėgsta įsivaizduoti, kaip aplink miršta ir kenčia žmonės. Jos sau paskiria pagrindinį vaidmenį – visos žmonijos gelbėtojo. Nužudyti nusikaltėlius ir išgelbėti visą pasaulį – pagrindinis Žuvų uždavinys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].