Labiausiai atstumiantys charakterio bruožai pagal Zodiako ženklą

Labiausiai atstumiantys charakterio bruožai pagal Zodiako ženklą. Mus supa daug unikalių žmonių, kurie kelia susižavėjimą ir įkvėpimą. Žmogaus charakteris formuojasi veikiamas įvairių veiksnių, tačiau net skeptikai sutiks, kad kai kuriuos bruožus lemia Zodiako ženklas, po kuriuo žmogus gimė. Pats laikas pakalbėti apie tas atstumiančias charakterio savybes ir veiksmus, kuriuos žmonės stengiasi nuslėpti.

REKLAMA

3 Zodiako ženklai, kurie kitų žmonių paslaptis saugo net geriau nei jie patys

Labiausiai atstumiantys charakterio bruožai pagal Zodiako ženklą

Avinas

Aistringas ir karštakošis Avinas kartais negali suvaldyti savo pykčio, kuris kartais yra tikrai nebūtinas. Šio ženklo atstovai taip pat yra rizikingi žmonės, kuriuos gali ištikti beprotybė vien dėl jaudulio, o čia ir slypi jų magnetizmas.

Jautis

Jaučio ženklo žmonės yra labai atkaklūs ir smalsūs. Jei pirmoji savybė yra ideali karjeros kūrimo klausimais, tai antroji gali viską sugadinti per kelias sekundes. Laimei, Jaučio ženklo atstovai žino, kaip laiku sustoti.

Dvyniai

Šie linksmi žmonės retai gali atsisakyti malonumo aptarinėti kitus ir pastatyti juos į nepatogią padėtį. Bet ne todėl, kad jiems patinka tyčiotis iš žmonių ar juos įskaudinti. Dėl savo dvejopos prigimties jie greitai susivokia, kad elgiasi neteisingai.

REKLAMA

Vėžys

Rūpestingi Vėžio ženklo atstovai dažnai panikuoja, manydami, kad yra neįvertinti. Jie stengiasi gauti tiek, kiek jiems duoda gyvenimas. Įprotis laikyti save auka daro įtaką jų nuotaikai, tačiau laikui bėgant jie išmoksta su tuo susitvarkyti.

Liūtas

Liūto ženklo atstovai yra dramos mėgėjai. Kartais jie sugeba peržengti leistiną ribą, kad tik būtų dėmesio centre. Kartu jiems netrūksta artistiškumo ir proto aštrumo: bendravimas su jais teikia tikrą malonumą.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai yra kontrolės maniakai. Su nuostabiu pedantiškumu jie viską aplinkui priverčia į idealų būseną, todėl yra nesuderinami su nerūpestingesniais kitų ženklų atstovais.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai neteisybę suvokia pernelyg skausmingai: disbalansas sukelia jiems kone fizines kančias. Bandydami slėpti savo jausmus, jie kenkia sau ir kitiems.

Skorpionas

Ištikimi Skorpiono ženklo atstovai taip pat labai kantrūs, tačiau nesigaili, kad atsisveikina su tuo, kas galiausiai juos nuvilia. Jie gali ilgus metus bandyti užmegzti santykius su kuo nors ir vieną akimirką žiauriai juos nutraukti.

REKLAMA

Šaulys

Dinamikos ir tobulėjimo ištroškę Šaulio ženklo atstovai yra nepastovūs: dažnai jie nebaigia to, ką pradėjo. Juos slegia bet kokia rutina, todėl jie gali neužsibūti vienoje vietoje ar vienuose santykiuose.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovų dėmesys rezultatams kartais daro juos pernelyg reikliais. Tokiais momentais jis nestovi ceremonijoje, o keliauja pirmyn nušluodamas viską ir visus savo kelyje.

REKLAMA

Vandenis

Kilnus noras ištaisyti šį netobulą pasaulį kartais verčia Vandenio ženklo atstovus nepaisyti žmonių ir moralės principų, dėl kurių jie labai gailisi.

Žuvys

Svajingi Žuvų ženklo atstovai dažnai atsiduria pasekėjų vaidmenyje, o supratę, kad pasuko klaidingu keliu, sugeba stipriai įniršti ir sukurti įmantrias intrigas.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Tobulų žmonių nebūna – kiekvienas iš mūsų turime kažką, kas atstumia kitus. Ar atpažįstate save ar savo draugus šiame straipsnyje, ar esate pasirengę prieštarauti? Prašome pasidalinti savo mintimis apie tai komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].