Daugelis žmonių mano, kad kiekvienas ženklas turi tik vieną globėją, tačiau tai netiesa! Kiekvieno Zodiako ženklo charakterį ir energiją formuoja bendra visų arčiausiai mūsų esančių kosminių objektų įtaka. Kai kurios jų įtakos yra svarbesnės, o kai kurios – mažiau svarbios.

Mūsų laimė labai priklauso nuo planetų įtakos. Perskaitykite šį horoskopą, kad nepraleistumėte svarbių gyvenimo įvykių. Galite išmokti prognozuoti patys, jei žinote, kurios planetos yra tikrosios jūsų globėjos.

Kokią įtaką Venera turės Zodiako ženklams rugpjūčio 26-31 dienos?

Merkurijus

Merkurijus yra finansų globėjas, tačiau jo įtaka tuo nesibaigia. Tai planeta, suteikianti mums gebėjimą bendrauti su kitais. Ji suteikia charizmos, žavesio, iškalbos, taip pat stiprina protinius gebėjimus ir padeda būti išmintingesniems. Du Merkurijaus mylimiausi ženklai yra Dvyniai ir Mergelės. Merkurijus taip pat yra labai svarbus Vandenio ženklo globėjas.

Venera

Tai meilės, gėrio, šviesios ir kūrybingos energijos bei moteriškumo planeta. Tačiau ši planeta taip pat suteikia žmonėms fizinės jėgos, ištvermės. Venera padeda kovoti su tokiomis ydomis kaip godumas ir pyktis. Todėl Jaučiai, Svarstyklės ir Žuvys dažnai būna gana dosnūs ir rūpestingi žmonės. Žinoma, taip būna ne visada, tačiau daugeliu atvejų Venera padeda jiems būti dosnesniems.

Marsas

Raudonoji planeta yra vyriškumo globėja. Marsas suteikia žmonėms valios nugalėti, didina jų tvirtumą ir suteikia naujų siekių. Būtent jis padeda mums imtis žygdarbių dėl savo ir artimųjų laimės. Norėdami suprasti Marso poveikį žmogaus sielai, psichikai ir energijai, pažvelkite į jo tiesioginius pakeleivius Avino, Skorpiono ir Ožiaragio ženkluose. Šių žmonių tiesiog neįmanoma sustabdyti. Jei jie ko nors nori, jie tą ir pasiekia.

Jupiteris

Didžiausia Saulės sistemos planeta, kaip ir bet kuri kita, globoja mus visus, tačiau didžiausią įtaką ji daro Vėžiams, Šauliams ir Žuvims. Tai suteikia jiems galimybę palaikyti socialinius ryšius, stiprinti savo autoritetą, suteikti sau daugiau galimybių, rasti įkvėpimo ir dalytis juo su kitais. Jupiteris taip pat suteikia šiems žmonėms nekantrumo ir užkrečia juos svarbiomis idėjomis.

Saturnas

Dar viena didelė planeta, turinti daug energijos. Saturnas stiprina žmonių pasitikėjimą savimi, padeda jiems įveikti įvairias kliūtis ir formuoja unikalią vertybių sistemą. Jo įtaka menkai pastebima, nes ši planeta veikia mūsų pasąmonės gelmėse. Stipriausiai Saturnas veikia Svarstyklių, Ožiaragio ir Vandenio ženklų atstovus.

Uranas

Urano, keisčiausios planetos, globotiniai yra ne mažiau keistoki Skorpiono ir Vandenio ženklų žmonės. Uranas suteikia jiems stipriausią intuiciją, kūrybiškumą ir polinkį visapusiškai tobulėti. Planeta jiems visiems suteikia įvairaus laipsnio maištingą dvasią, subtilų jausmingumą ir empatiją.

Neptūnas

Neptūnas suteikia žmonėms užuojautą ir dėmesingumą. Jis padeda įveikti sunkumus, tačiau labai netradiciniais būdais. Tai suteikia daugiau tikėjimo savimi, ypač Šauliams, Vandeniams ir Žuvims.

Plutonas

Paskutinioji Saulės sistemos planeta sukuria komunikacijos ryšius tarp žmonių grupių. Ji mus visus suartina, sukuria subtilius energetinius ryšius. Kiekvienam asmeniškai tai padeda kovoti su stereotipiniu mąstymu, nes padeda žmonėms susidaryti savo asmeninę nuomonę. Plutonas taip pat suteikia žmonėms pasitikėjimo savimi ir motyvacijos, kaip ir Merkurijus. Pagrindiniai Plutono mėgstamiausi ženklai yra Liūtas, Avinas ir Skorpionas.

Saulė

Mūsų šviesulys yra daugelio ryškių emocijų šaltinis. Būtent dėl Saulės globos daugelis žmonių yra labai emocionalūs. Be to, ši žvaigždė suteikia žmonėms lyderio savybių, individualumo, išdidumo, drąsos ir meilės gyvenimui. Nenuostabu, kad Saulė yra pagrindinė Avino, Liūto ir Šaulio globėja, nes šie ženklai myli gyvenimą ir vertina kiekvieną jo akimirką.

Mėnulis

Mėnulis yra mūsų troškimų ir siekių šaltinis. Jis suteikia mums entuziazmo, stabilizuoja nuotaiką, didina empatiją ir įžvalgumą. Mūsų planetos palydovas taip pat suteikia mums intelekto ir racionalumo mintyse. Tarp pagrindinių Mėnulio globėjų yra Jaučio, Vėžio, Mergelės ir Žuvų ženklo žmonės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].