Turbūt kiekviena moteris svajoja turėti tokį vyrą, kurio pavydėtų visos draugės. Dar pažinties pradžioje kartais bandoma išsiaiškinti, koks yra patinkančio vaikino Zodiako ženklas, nes tai gali padėti geriau jį pažinti ir sužinoti jam būdingas charakterio savybes. Nors skeptikams tai kelia juoką, tačiau astrologai teigia, kad svajonių jaunikiai gimsta po 3 žemiau išvardintais žvaigždynais.

Skorpionas

Pasirodžius filmui „Titanikas“ Leonardo DiCaprio užkariavo moterų širdis. Praėjo nemažai laiko nuo šio filmo pasirodymo, todėl dabar moterys dūsauja dėl Matthew McConaughey ir jo žavaus akcento. Kas bendro tarp šių dviejų aktorių? Zodiako ženklas! Abu Holivudo aktoriai gimė po Skorpiono žvaigždynu. Skorpiono ženklo atstovai yra nepaprastai patrauklūs: užtenka  vos vieno žvilgsnio, ir moterys jau bėga jiems iš paskos.

Nors iš pirmo žvilgsnio šio ženklo atstovai atrodo savimi pasitikintys ir tiesiog nepalaužiami, tačiau iš tiesų jie turi labai jautrią sielą. Jie trokšta mylėti ir rūpintis savo išrinktąja.

Dvyniai

Johnny Deppas ir Chrisas Evansas gimė po Dvynių ženklu. Abu aktoriai turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Šio ženklo atstovai yra tikri džentelmenai, kurie moterims visada atidarys duris, šaltą vakarą paskolins savo paltą ir sumokės už vakarienę restorane.

Moteris žavi ne tik Dvynių manieros, bet ir kiti šio Zodiako ženklo atstovų bruožai. Dvyniai visada jus išklausys, ir niekada neišduos jūsų paslapčių. Šio ženklo atstovai yra nuostabūs sutuoktiniai ir dėmesingi tėvai, tačiau nereikėtų pamiršti, kad Dvyniai visada turi daugybę gerbėjų, todėl pavydžioms moterims toks partneris ne visada yra tinkamiausias pasirinkimas.

Svarstyklės

Aktorius Hugh Jackmanas gimė po Svarstyklių žvaigždynu. Šiandien jis yra vis dar labai trokštamas jaunikis, tačiau turime jus nuvilti: su Deborra-Lee Furness jis susituokęs 25 metus ir turi du bendrus vaikus. Hugh Jackmanas yra nuostabus vyras ir tėvas, tačiau pasaulyje vis dar yra daugybė neįsipareigojusių Svarstyklių ženklo vyrų.

Svarstyklių ženklo atstovai yra tikri romantikai. Jie – meilės nuotykių ir nepamirštamų pasimatymų meistrai. Jei šio ženklo atstovas norės pelnyti jūsų palankumą, jis tikrai pasistengs tą padaryti. Garantuojame: būsite tikrai maloniai nustebinta!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].