Kurių Zodiako ženklų vyrai įsimyli visam gyvenimui?

Dauguma dailiosios lyties atstovių yra tikros, kad nėra vyrų, kurie visą gyvenimą galėtų mylėti tą pačią moterį. Tačiau astrologai tvirtina, kad egzistuoja monogamiški vyrai. Jie gali laukti savo išrinktosios daugelį metų. Ir jei jie susitiks su savo sielos drauge, jie niekam jos neatiduos. Tokiems vyrams tikroji meilė nėra tik tušti žodžiai.

Tačiau nereikėtų galvoti, kad monogamiškas vyras ir ištikimas vyras yra vienas ir tas pats žmogus. Vyras, būdamas ištikimas santuokoje, po skyrybų gali greitai rasti buvusio žmogaus pakaitalą.

vyrai

Monogamiški vyrai išlaiko jausmus išrinktajai visam gyvenimui. Net jei jis nėra šalia mylimos moters, mintys apie ją visada bus su juo.

Žinoma, atrodo, kad tokių stipriosios lyties atstovų mūsų aplinkoje yra labai mažai, tačiau ne visi vyrai gali būti atviri jausmuose su nepažįstamaisiais. Tuo pačiu metu, jei vyras priklauso tam tikram Zodiako ženklui, tai nereiškia, kad visi šio Zodiako ženklo atstovai yra 100 procentų monogamiški.

Monogamiški vyrai

Astrologai nustatė tris Zodiako ženklus, kurių atstovai visą gyvenimą myli savo išrinktąją.

Liūtas

Vyras Liūtas yra dosnus, perspektyvus, padorus, tai yra daugelio moterų svajonė. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šio Zodiako ženklo atstovai yra tobuli vyrai. Jie žavūs, besišypsantys ir visada moterų dėmesio centre.

vyrai

Tačiau tuo pačiu vyras Liūtas neleidžia jo uždaryti ir lieka neprieinamas. Susipažinęs su išrinktąja, Liūtas ją pakelia ant meilės ir ištikimybės pjedestalo.

Liūtas vyras saugo savo meilę, jis yra rūpestingas ir ištikimas šeimos žmogus. Jis turi išvystytą gebėjimą duoti, o ne reikalauti, o tai neįkainojama šeimai. Jis visada dovanos dovanas savo mylimajai ir atleis jos užgaidas.

Jautis

Jaučio vyrai turi ramybės ir pasitikėjimo savimi. Jaučiams šeima yra pirmoje vietoje, jie yra ištikimi vyrai ir pavyzdingi tėvai. Jaučio vyras ilgai ir kruopščiai rinksis savo sielos draugę.

vyrai

Pasirinkęs gyvenimo draugę, jis brangins savo mylimąją, tenkins jos užgaidas. Jautis yra praktiškas žmogus, tačiau dėl savo mylimosios jis pasirengęs atlikti romantiškus veiksmus. Metams bėgant, Jaučio vyrai vis labiau myli savo sielos draugę. Jie tiesiog negali gyventi be savo mylimosios.

Ožiaragis

Ožiaragio vyrai yra stabilūs ir nuoseklūs. Jie lakoniški ir santūrūs. Ožiaragiai gyvenimo partnerę renkasi ilgai ir kruopščiai. Šio ženklo vyrai atrodo neprieinami, tačiau jei jūs užkariausite jo širdį, jis bus atviras su jumis ir pasidalins savo jausmais.

Ožiaragio vyrai suteiks savo išrinktajai ištikimybę ir pastovumą. Ožiaragiuose viskas įsimylėjus yra rimta ir amžina. Jie pasirengę atleisti mylimajai viską, net išdavystę. Taip yra todėl, kad jie yra tikri: jie nepatirs panašių jausmų su jokia kita moterimi. Jei santykių palaikyti nepavyksta, Ožiaragiai lieka vieniši.

vyrai

Nors ne visi aukščiau aprašytų Zodiako ženklų atstovai yra monogamiški vyrai, astrologų surinkta statistika rodo, kad šių Zodiako ženklų vyrai dažniausiai būna pastovūs jausmuose  dailiosios lyties atstovėms.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].