partneris, meilės

Neįtikėtina, bet tiesa: šį rudenį skirtingų Zodiako ženklų atstovų charakteris gali kardinaliai pasikeisti. Ir ypač keturių iš jų.

Avinas

jausmais, dėmesio, rudenį

Šio ženklo atstovai gali tapti tiesiog nepakeliami. Jie nuolat užsiims pergalvojimu ir į šį procesą įtrauks visus aplinkinius. Atsižvelgiant į tai, rudenį jie taps labai lėti, ir jiems priimti sprendimus reikės daugiau nei vienos dienos. Jų vidinė būsena gali pasikeisti kelis kartus per dieną, ir iš jų nebus įmanoma gauti jokių konkrečių veiksmų. Kalbant apie meilės reikalus, jie bus lengvabūdiški.

Jautis

dėmesio

Galima pasakyti, kad šio ženklo atstovai yra labai stabilūs. Nepaisant visų savo galimybių, jie aiškiai elgiasi pagal gerai apgalvotą scenarijų ir niekada nuo jo nenukrypsta. Tačiau spalį bus koreguojami jų planai. Jautis iškeis judesį į sėdėjimą. Jiems tai labai patinka ir jie kardinaliai pakeis savo grožio sampratą. Jei anksčiau jie nuolat norėjo pokyčių, dabar jie džiaugsis tyla ir vienatve.

Dvyniai

liepos, jausmais, rudenį

Kelias iki jūros yra šio ženklo devizas spalį. Šis ženklas taps sektinu pavyzdžiu. Įmantrūs, protingi ir darbštūs šio ženklo atstovai nuolat stengsis sužinoti kažką naujo ir nuolat norės padėti visam pasauliui ir ką nors išgelbėti. Jų energijos pakaks karių kuopai. Tačiau spalio pabaigoje toks atvirumas virs susikaupusiu nuovargiu, tačiau tai įvyks tik iki mėnesio pabaigos. Tuo tarpu, jei jūsų aplinkoje yra tokių burtininkų, mėgaukitės bendravimu su jais ir pasisemkite įkvėpimo.

Vėžys

pelno, Magiškas

Vėžiai yra labai šeimyniniai ženklai ir dažniausiai myli partnerius, pasinėrusius į šeimą ir vaikus. Jie yra savininkai ir vargu ar bus pasirengę kuo nors dalytis. Tačiau spalis visiškai pakeis Vėžį. Emocijos ir linksmybės – tuo Vėžiai pasidalins su visais aplinkiniais. Jiems staiga ims patikti visiškai kitokie žmonės. Jei anksčiau Vėžiai ilgai svarstė, ką vesti, tai šį mėnesį jie ilgai negalvos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].