Turbūt nereikia būti astrologu, kad pasakytume, jog dauguma žmonių nori senatvės sulaukti apsupti artimųjų dėmesio ir meilės, o ne kur nors Dievo užmirštame užkampyje. Visgi astrologai išskyrė keletą Zodiako ženklų, kurie, tikėtina, per gyvenimą eina taip ir neišmokdami gyvenimo pamokų. Tai reiškia, kad jie nesimoko iš savo klaidų ir nesistengia sukurti gerų santykių su kitais.

Liaudies išmintis sako, kad kiekvienas gauna pagal nuopelnus. Taip ir šie trys Zodiako ženklai senatvėje gaus to, ko nusipelnė. Bet nereikėtų galvoti, kad jau viskas prarasta. Jei jūs esate vieno iš šių ženklų atstovas, atminkite, kad visada galima keistis ir keisti savo likimą.

Avinas

Turime gerbti Avinus už jų atsidavimą. Tačiau jie kartais siekia kažko, ko patys nežino tiksliai. Avinų gyvenimas gali priminti bėgimą ratu ir paėmęs iš gyvenimo po truputį visko, Avinai trokšta puotauti nemokamai. Žinoma, jie patys nenusiteikę sunkiai dirbti dėl kitų, o ne tik dėl savęs. Avinas užsidirba tik savo dalį. Bet visa kitą jiems turėtų duoti draugai, artimieji, tėvai, giminės. Avinams atrodo, kad visas pasaulis eina pas juo skolintis. Avinui tai bus gerai tol, kol ir jis pats galės iš kitų imti viską, ko panorės. Paprastai, laikui bėgant, net patys brangiausi žmonės ir draugai nusisuka nuo Avino. Pagal savo ženklo apibrėžimą Avinas yra savanaudis ir linkęs apgauti.

Tvirtas, užsispyręs ir naujovių nepriimantis Avinas vargu ar suras sau sielos draugą. Ir jei tai padarys, jis niekada nepaleis jo iš rankų, net jei meilė pasibaigs. Taip yra todėl, kad Avinams nuolat reikia priedangos, po kuria pasislėpę galėtų daryti savo niekšiškus darbelius. Avinai yra puikūs aktoriai ir manipuliatoriai. Jūs net nepastebėsite, kaip tampate šio gerai organizuoto lėlininko marionete. Vyresniame amžiuje Avinas lieka vienas dėl nepakeliamo charakterio, kuris, bėgant metams, tampa tiesiog nepakenčiamas.

Dvyniai

Šį ženklą galima drąsiai pavadinti puikiu šeimos žmogumi. Dvyniai turi neblėstantį norą ir talentą kurti tvirtas ir draugiškas šeimas. Tačiau elgesio taisyklės pačių Dvynių šeimose yra toli gražu ne idealios. Jie yra aktyvūs, jų nuotaika dažnai keičiasi. Dvyniai nuolat rūpinasi savimi ir dėl bet kokios priežasties įsimyli. Jie niekada negalvoja apie senatvę, jie gyvena čia ir dabar. Todėl ir ant galvos pastebėję pirmus žilus plaukus, jie skubės juos nusidažyti brangiausiais dažais, o ne atsidės pinigus juodai dienai.

Nedaugelis Zodiako rato atstovų sutaria su Dvyniais, o juo labiau senatvėje. Tie asmenys, kurių aplinkoje gali būti šis ženklas, arba ištvers Dvynių užgaidas, kad neliktų vieni, arba spjaus į viską ir eis pas sėkmingesnius partnerius. Tačiau astrologai atrado tam tikrą paralelę tarp Dvynių ir jų partnerių. Pasirodo, kad norėdamas nugyventi senatvę su partneriu, Dvynys ieško žmogaus su ydomis, kad, jei kas, galėtų jam papriekaištauti ir priminti, jog tobulų nebūna. Visgi dažniausiai vyresniame amžiuje Dvyniai yra vieniši ir nelaimingi.

Vandenis

Vandeniai yra individualistai iš prigimties, todėl ir senatvėje jie mėgsta vienatvę. Pagrindinė jų aistra yra pinigai, todėl jie visą gyvenimą praleidžia kaupdami. Kyla klausimas: „Kodėl tada Vandenis senatvėje dalijasi savo pinigais su kuo nors apskritai?“ Visgi ir jam kartais reikia artumo.

Vandenis yra racionalus iš prigimties, viską apgalvoja ir nuspėja iki smulkiausių detalių. Vandenio energija ir pinigai nebus švaistomi. Meilėje jis labiau norėtų niekuo neįpareigojančių santykių.

Visą gyvenimą gyventi su Vandeniu yra labai sunku. Jis įpratęs viską daryti savaip, be to, jis labai šykštus dovanomis ir komplimentais. Aplinkiniai žmonės Vandenį dažnai erzina, todėl jis svajoja, kad senatvėje gyvens vienas, mažame pajūrio name, atokiai nuo pašalinių akių. Vandeniai moka gerai įgyvendinti savo planus, todėl jei senatvėje jie ir negyvena ant jūros kranto, tai bent jau užsitikrina atokų ir ramų vienišiaus gyvenimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].