Klastinga moteris sumaniai maskuoja savo prieštaringą prigimtį ir prisidengia geranoriškumu ir mandagumu. Duokite jai šiek tiek laiko, ir ji tikrai parodys savo tikrąją prigimtį! Klastingos moterys niekada nesustoja: jos nuolatos kuria sąmokslus ir intrigas. Tikriausiai jums įdomu sužinoti, kurių Zodiako ženklų atstovės patenka į klastingiausių moterų sąrašą? Netrukus tai atskleisime.

Skorpionas

Tik nesakykite, kad mes jūsų neįspėjome apie sudėtingą šio Zodiako ženklo atstovių prigimtį! Patys Skorpionai gali save laikyti tikrais angelais, todėl jie nuoširdžiai nesupranta, kodėl kiti jiems turi tam tikrų pretenzijų. Apgaulė yra antroji Skorpiono ženklo atstovių prigimtis. Intrigos šio ženklo atstoves traukia nuo pat mažumės: net ir žaisdamos smėlio dėžėje jos geba pakurstyti nesantaiką. Būtent todėl nuo pat mažumės Skorpiono ženklo atstovių kiti žmonės šiek tiek prisibijo… Tai tikrai nekelia nuostabos – juk niekas nenorėtų sužinoti, kokie yra tikrieji Skorpionių nuodai…

Šaulys

Šaulio ženklo atstovės yra tikros intrigų virtuozės. Iš pirmo žvilgsnio Šaulio ženklo atstovės gali atrodyti malonios ir nuoširdžios, tačiau iš tiesų tai tėra priedanga. Jei Šaulio ženklo atstovės kelyje pasitaiko tam tikrų kliūčių, ji ramiai jas pašalina. Šio Zodiako ženklo atstovių kerštas visada yra labai baisus, todėl vertėtų pasistengti neužsitraukti jų nemalonės. Saugokitės, nes Šaulio ženklo atstovė gali sugadinti jūsų gyvenimą!

Vėžys

Atrodo, švelnus ir pažeidžiamas Vėžys negalėtų nė musės nuskriausti, tačiau pirmas įspūdis neretai būna apgaulingas. Vėžio ženklo atstovės moka tiesiog meistriškai apsimetinėti. Maža to, jos visada pateisina savo apgaules: Vėžio ženklo atstovės visada sakys, kad norėjo tik paties geriausio. Šio ženklo atstovės manipuliuoja net ir savo pačiais artimiausiais žmonėmis, o tuomet, jei būna kuo nors apkaltintos, jos apsimeta nekaltomis mergelėmis.

Mergelė

Mergelės gyvenimas ir santykiai su kitais žmonėmis labai primena šachmatų lentą. Šio ženklo atstovės yra tikros perfekcionistės, kurias jų kruopštus darbas labai išsekina. Mergelėms yra svarbu kaip reikiant pasilinksminti: tą jos daro manipuliuodamos kitais žmonėmis. Šio ženklo atstovės tiesiog meistriškai apgaudinėja kitus žmones, ir jos tame nemato nieko blogo.

Žuvys

Žuvys yra tikros manipuliacijų virtuozės, kurios meistriškai pina apgaulių tinklus ir privilioja savo aukas. Iš pirmo žvilgsnio Žuvų ženklo atstovė atrodo maloni ir mandagi, tačiau neapsigaukite: tai gali būti tik viena iš daugelio šio ženklo atstovių kaukių. Suprasti, kas dedasi Žuvų ženklo atstovės galvoje, yra tiesiog neįmanoma, be to, jų emocinis nepastovumas labai greitai pradeda varginti. Būtent todėl draugystė su Žuvimis gali pareikalauti tikrai nemenkų pastangų…

Klastinga moteris gali būti ir patraukli, ir atstumianti, tačiau ji tikrai neliks nepastebėta. Būkite atsargūs, nes labai greitai galite pakliūti į jos pinkles!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].