Kai kurios moterys moka tiesiog meistriškai naudotis vyrais, ir jų manipuliacijos yra tiesiog nepastebimos. Jos geba taip apdumti akis, kad vyrai yra pasiryžę viską dėl jų paaukoti. Astrologai mano, kad tam turi įtakos moters Zodiako ženklas, – kai kurių ženklų atstovės yra tikros manipuliavimo specialistės:

Avinas

Šios ženklo atstovės yra nepaprastai ambicingos ir, siekdamos savų tikslų neretai naudojasi kitais žmonėmis. Avino ženklo atstovės yra tikros egoistės: joms visiškai nesvarbu, kaip jaučiasi šalia jų esantys žmonės. Jei reikės, siekdamos savo tikslų Avino ženklo atstovės gali iškelti tikrą dramą: būtent tai tikrai dažnais atvejais joms padeda gauti tai, ko jos siekia.

Jautis

Jaučio ženklo atstovės taip pat neretai yra tikros egoistės. Joms yra svarbiausi tik jų pačių norai, o visa kita atsiduria antrame plane. Kartais Jaučio ženklo atstovės visiškai nesirūpina, kaip jaučiasi jų partneriai: jei jos nori pasiekti vieną ar kitą tikslą, jos būtinai pasinaudos savo antrosios pusės gerumu.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovės neretai stengiasi pademonstruoti, kad joms iš savo partnerių visiškai nieko nereikia, ir būtent todėl jie yra pasiryžę aukotis. Tokia tyli manipuliacija padeda apsukti vyrus aplink pirštą, ir jie klusniai ima pildyti Dvynių norus.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovė yra įsitikinusi, kad būtent ji yra pasaulio centras, todėl Liūtė nori, kad kiti žmonės aplink ją šokinėtų. Dažniausiai ji yra visiškai abejinga kitų žmonių problemoms, todėl ir savo antrajai pusei ne visada skuba padėti.

Mergelė

Mergelės yra labai santūrios ir sumanios, todėl jos visada randa būdų, padedančių pasiekti savo tikslų. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo ganėtinai kuklios, tačiau pirmasis įspūdis yra labai apgaulingas. Mergelė tikrai pasistengs, kad jos partneris įgyvendintų visas jos svajones.

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovės yra labai kaprizingos ir egocentriškos. Savo tikslus jos iškelia aukščiau visko, ir stengiasi, kad kiti žmonės prisidėtų prie jų įgyvendinimo. Šio Zodiako ženklo atstovės tiesiog meistriškai manipuliuoja vyrais: jos taip apdumia jiems akis, kad jie atsipeikėja tik tada, kai lieka visiškai be nieko.

Šaulys

Šaulio ženklo atstovės yra labai maištingos ir nepaisančios jokių moralės normų. Jei jos užsibrėžia tam tikrą tikslą, jos visada stengiasi, kad vyrai prisidėtų prie jų įgyvendinimo. Jei nepavyksta įgyvendinti savo plano, Šaulio ženklo atstovės gali pasiryžti žiauriam kerštui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].