Skyrybos – sunkus išbandymas, kurio niekas  nenori patirti. Kartais stengiamasi visais įmanomais būdais išlaikyti santykius, tačiau tai pavyksta anaiptol ne visada.

REKLAMA

Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklo atstovės padarytų viską, kad pavyktų išvengti skyrybų, taigi, pasidomėkime, kurie tai ženklai.

REKLAMA

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovės santykius laiko sunkiu darbu, tad nieko keisto, kad jų negąsdina užklupę sunkumai. Avino ženklo atstovės bet kokia kaina stengiasi išsaugoti santykius, ir į tai investuoja tikrai nemažai laiko ir pastangų.

REKLAMA

Avino ženklo atstovės nuolatos demonstruoja moterišką lankstumą. Jos geba prisitaikyti prie įvairių gyvenimo sąlygų, ir tą jos laiko savaime suprantamu dalyku. Šio ženklo atstovės gana dažnai nusprendžia išsaugoti santykius dėl savo vaikų gerovės.

Liūtas

REKLAMA

Savimi pasitikinčios ir ryžtingos šio Zodiako ženklo atstovės apie savo santykius nekalba viešai. Kiti žmonės gali nė neįtarti, kad Liūto ženklo atstoves slegia santykių problemos. Gana dažnai jos stengiasi pademonstruoti, kad jų šeimoje viskas yra gerai, tačiau tuo metu jos gali išgyventi rimtą santykių krizę.

REKLAMA

Liūto ženklo atstovės gali taikstytis prie savo partnerio užgauliojimų ar kito netinkamo elgesio. Jos tiki, kad visa tai praeis, ir jos vėl galės džiaugtis darniais santykiais.

Šaulys

REKLAMA

Nors šio Zodiako ženklo atstovės yra labai ryžtingos, tačiau to negalima pasakyti tada, kai kalbama apie skyrybas. Šaulio ženklo moterys tiki, kad santykius visada galima išsaugoti. Jos dažniausiai laukia ir stebi, kaip klostosi įvykiai.

Šaulio ženklo atstovės nusprendžia išsiskirti tik kraštutiniais atvejais. Jos yra pasirengusios investuoti daug laiko ir pastangų, kad santykiai taptų geresni.

REKLAMA

Minėtų Zodiako ženklų atstovės tik labai retais atvejais nusprendžia išsiskirti. Jos padarys viską, kad pavyktų išvengti skyrybų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].