Vieniems žmonėms visiškai nereikia artimo kontakto su kitais – jie yra linkę palaikyti pakankamai didelį atstumą, tačiau kai kuriems jų artimo kontakto stoka gali sukelti depresiją. Švelnumo ir šilumos trūkumas tam tikrų Zodiako ženklų atstovams gali būti tiesiog pražūtingas,– būtent meilė ir rūpestis yra jų gyvenimo varomoji jėga.

Žuvys

Žuvys trokšta meilės ir artimo žmogaus dėmesio. Dėl savo mylimo žmogaus Žuvų ženklo atstovai yra pasirengę daug ką paaukoti, tačiau taip pat tikisi, kad tai sulauks tinkamo atsako. Šio ženklo atstovams yra svarbūs ne tik prisilietimai, bet taip pat ir artimiausių žmonių palaikymas: Žuvys visada stengiasi sukurti darnius santykius ne tik su savo antrąja puse, bet taip pat ir su savo tėvais bei vaikais.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai savo antrąją pusę renkasi labai atidžiai, o sukūrę artimus santykius visuomet tikisi švelnumo ir tarpusavio supratimo. Jaučiams draugija yra reikalinga tarsi oras ar vanduo, todėl būdami vieniši jie labai graužiasi. Sukūrę artimus santykius Jaučiai nori kiek įmanoma daugiau laiko praleisti su savo antrąja puse, o negavę pakankamai dėmesio gali panirti į niūrius apmąstymus ar net susirgti depresija.

Vėžys

Nors šio Zodiako ženklo atstovai atrodo nepriklausomi, tačiau pirmas įspūdis yra labai apgaulingas. Vėžiams yra labai svarbu užmegzti artimus ryšius: meilė, tarpusavio supratimas ir švelnūs prisilietimai šio Zodiako ženklo atstovams yra patys svarbiausi. Vėžio ženklo atstovai yra labai šeimyniški, todėl jie labai graužiasi, jei neturi galimybės sukurti savo šeimos.

Mergelė

Iš pirmo žvilgsnio šio Zodiako ženklo atstovai yra nepriklausomi ir savimi pasitikintys, tačiau tai tėra kaukė.  Meilė Mergelių gyvenime užima labai svarbią vietą: jei šio Zodiako ženklo atstovai jaučiasi mylimi, jie gali tiesiog kalnus nuversti, o tuomet, jei jaučia savo partnerio šaltumą, Mergelės tiesiog nugrimzta į depresiją.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta nuolatinį dėmesį, šilumą ir rūpestį, labai vertina meilę ir pagarbą šeimoje. Nors Svarstyklių ženklo atstovai neretai atrodo tikri lengvabūdžiai, tačiau iš tiesų jie trokšta ne paviršutiniškos, bet tikros draugystės. Svarstyklėms patinka, kai jų mylimas asmuo visada yra šalia, o tuomet, jei tenka išsiskirti bent dienai, Svarstyklės tai labai sunkiai išgyvena.

Vandenis

Nors Vandeniai yra gana nepriklausomi, tačiau jiems labai svarbu gauti savo antrosios pusės komplimentų. Šio Zodiako ženklo atstovai šalia savęs nori turėti patikimą žmogų, kuris visada išklausytų, ir prireikus galėtų ištiesti pagalbos ranką. Vandeniai dažniausiai yra apsupti kitų žmonių, tačiau labiausiai jie vertina savo antrosios pusės draugiją.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].