Kiekvienas mūsų turi bent porą pažįstamų, kurių meilės reikalai yra tiesiog legendiniai. O gal ir jūs patys galite pasigirti ypatinga sėkme meilės srityje? Kai kurių žmonių gyvenimas yra tarsi „Santa Barbara“ serialas, todėl belieka tik stebėtis, iš kur jie gauna tiek energijos visoms meilės patirtims. Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai gali pasigirti kur kas didesniu pasisekimu meilės srityje nei kiti, taigi, pasidomėkime, kuriems jų sekasi geriausiai.

Avinas

Šio sąrašo viršuje pelnytai atsidūrė Avinas, kuris yra nuoširdus, linksmas ir kupinas entuziazmo. Avinas labai greitai užsidega, ir tai galioja visoms jo gyvenimo sritims. Meilės reikalai – taip pat ne išimtis. Būtent todėl jis dažnai įsimyli, tačiau neskuba įsipareigoti. Šio ženklo atstovai labai bijo atsakomybės, tad tuomet, jei tapote šio ženklo atstovo aistros objektu, nereikėtų stebėtis, kad jis vieną dieną taps šaltas tarsi ledas.

Dvyniai

Dvyniai yra tokie daugialypiai, kad kartais atrodo, jog jie yra du skirtingi žmonės. Šiandien šalia savęs galite turėti charizmatišką ir galingą partnerį, o rytoj – nuolankų ir romantišką palydovą. Gyvenimas su Dvyniais niekada nėra nuobodus, tačiau suprasti šio ženklo atstovus tikrai nėra paprasta.

Skorpionas

Labai sunku atsispirti Skorpiono kerams. Šio ženklo atstovai yra labai aistringi ir tiesiog spinduliuojantys seksualumu, tad nieko keisto, kad jie dažnai turi eiles gerbėjų. Nors patys Skorpionai nevengia užmegzti meilės romanų, tačiau savo šeimą jie visada laiko prioritetu.

Šaulys

Šauliai trokšta patirti kuo daugiau nuotykių. Šio ženklo atstovai yra laisvos sielos, kurios nori tyrinėti ir eksperimentuoti. Savo kelyje jie sutinka daugybę žmonių. Kai kuriuos jų Šauliai įsimyli, tačiau  jų įsimylėjimas ilgai netrunka. Nors sužavėti Šaulį tikrai nėra sunku, tačiau santykių išsaugojimas gali tapti tiesiog neįveikiama užduotimi.

Žuvys

Žuvys yra labai romantiškos ir subtilios prigimties asmenybės, kurios dažniausiai vadovaujasi savo širdies balsu, bet ne protu. Be meilės šio ženklo atstovai yra tarsi žuvys be vandens. Vis dėlto, tai tikrai nereiškia, kad Žuvys įsimyli kartą ir visam gyvenimui: jos gali mylėti kelis žmones vienu metu. Taip yra dėl to, kad šio ženklo atstovai svajoja apie idealius santykius, tačiau jų svajonės prasilenkia su realybe…

Žinoma, sėkmę meilės reikaluose ne visada lemia žvaigždės. Ar pastebėjote, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovams meilės srityje sekasi geriau nei kitiems?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].