Kiekvienas mūsų savaip reiškia jausmus ir emocijas. Dalis žmonių nebijo parodyti to, ką jaučia, tačiau kai kurie jų nėra linkę demonstruoti savo jausmų ir emocijų. Kai kurie žmonės atrodo šalti ir bejausmiai: astrologai teigia, kad tokie žmonės gimsta po 4 Zodiako ženklais.

REKLAMA

Vėžys

REKLAMA

Vėžiai dažniausiai išlieka šalti ir abejingi, jie niekaip nereaguoja į tai, kas vyksta aplinkui.

Šio ženklo atstovai taip elgiasi dėl labai paprastos priežasties: jie nenori susikurti bereikalingų problemų ir atkreipti į save dėmesį. Toks elgesys leidžia gyventi savo kiaute.

REKLAMA

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai pedantiški ir mėgstantys viską planuoti.

REKLAMA

Jei jums prireiktų Mergelės pagalbos, pirmiausia ji peržiūrėtų savo tvarkaraštį ir įsitikintų, kad turi laisvą minutę. Kartais gali atrodyti, kad šio Zodiako ženklo atstovai yra visiški beširdžiai.

Vis dėlto, nereikėtų daryti skubotų išvadų: Mergelės yra linkusios laikytis savo dienotvarkės, ir, jei tik įmanoma, jos siekia išvengti šurmulio.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai nesijuoks išgirdę pokštą, ir neverks, jei nutiks kažkas baisaus.

REKLAMA

Jie visada išlieka abejingi ir santūrūs. Faktas yra tai, kad jiems tiesiog neįdomu, kas vyksta aplinkui. Skorpionams dažnai viskas atrodo nuobodu ir beprasmiška.

Ožiaragis

REKLAMA

Šio ženklo atstovai išlieka ramūs bet kurioje situacijoje. Ožiaragiai į nieką nereaguoja, jei mano, kad tai nėra būtina.

REKLAMA

Ožiaragiai stengiasi nebūti pernelyg įkyrūs, todėl net ir užuojautą dažniausiai reiškia labai lakoniškai.

Šių Zodiako ženklų atstovai gana dažnai atrodo nejautrūs ir abejingi, tačiau tai anaiptol nereiškia, kad jiems niekas nerūpi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.