Astrologai teigia, kad 2022 metų sausio mėnesį kelių Zodiako ženklų atstovai gali tikėtis sutikti savo tikrąją meilę. Pasitikrinkite, ar esate šių laimingųjų sąraše!

Jautis

draugas

Jaučiams žvaigždės žada netikėtas pažintis, kurios gali peraugti į kai ką rimčiau. Nors paskutiniu metu daug laiko praleidžiate namuose, tačiau dabar turėtumėte dažniau susitikti su draugais. Tikėtina, kad sau skirtą žmogų galite sutikti artimoje aplinkoje, todėl nepraleiskite savo progos.

Dvyniai

Jei vis pasvajojate apie romantišką pažintį, dabar bus palanku užsiregistruoti pažinčių svetainėje, nes būtent tai jums gali padėti sutikti sau skirtą žmogų. Nebūkite pernelyg kategoriški, ir suteikite galimybę geriau jus pažinti. Net ir tuomet, jei nuoširdžiai tikite meile iš pirmo žvilgsnio, nepamirškite, kad santykių vystymuisi dažniausiai prireikia laiko. Kas žino, galbūt jūsų „nurašytas“ asmuo pasirodys esantis visai kitoks nei pamanėte pirmo susitikimo metu?

Ožiaragis

Jei būsite drąsūs ir ryžtingi, jau labai greitai galėsite tikėtis ženklių permainų meilės srityje. Nors daug laiko skiriate darbui, tačiau vertėtų nepamiršti, kad kartais yra svarbu atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Dažniau išeikite iš namų ir užsiimkite mėgstama veikla – didelė tikimybė, kad labai greitai galėsite sutikti bendramintį, o vėliau pažintis gali peraugti ir į kai ką rimčiau.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].