Sausio mėnesį daugumai žmonių tenka smarkiau susiveržti diržus. Ruošdamiesi šventėms, neretai išleidžiame tikrai nemenkas pinigų sumas, todėl vėliau tenka susidurti su neigiamomis pasekmėmis. Vis dėlto, astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai sausio mėnesį gali tikėtis piniginės papilnėjimo, taigi, pasidomėkime, kurių ženklų atstovai atsidūrė laimingųjų sąraše.

dėsniai

Skorpionas

Skorpionai trykšta entuziazmu ir nestokoja įvairių idėjų, kurios jiems padeda užsidirbti pinigų. Nors šio ženklo atstovų sumanymai neretai atrodo tiesiog beprotiški, tačiau vėliau paaiškėja, kad jų idėjos buvo tiesiog genialios. Skorpiono ženklo atstovai randa būdų, kaip išlipti net iš pačios giliausios duobės, todėl pinigų trūkumas dažniausiai tėra laikina problema. Jei sausio mėnesį Skorpionas pajus pinigų trūkumą, tikėtina, kad tai jam bus į naudą, nes šio ženklo atstovas tikrai sugalvos, kaip užsidirbti daugiau pinigų.

Žuvys

Sausio mėnesį Žuvims gali pasisekti loterijoje. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad visas santaupas turite išleisti loterijos bilietams ir azartiniams lošimams: gali pakakti vos vieno loterijos bilieto. Jei sėkmė bus jūsų pusėje, kas žino, galbūt jau labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

Ožiaragis

Tikėtina, kad Ožiaragiai sausio mėnesį atras tikrą aukso gyslą. Jei pasitaikys galimybė imtis naujo projekto, galbūt būtent tai galės užtikrinti didesnį pasisekimą. Nebijokite naujovių – šiuo laikotarpiu žvaigždės jums bus tikrai palankios.

Vėžys

Nors Vėžio ženklo atstovai sausio mėnesį gali būti neprarandantys viltį laiku grąžinti visas skolas, tačiau situacija gali pakrypti į teigiamą pusę. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kuris jums bus finansiškai naudingas.

Liūtas

Liūto ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo pareigose, ir būtent tai užtikrins kur kas geresnę finansinę situaciją. Taip pat šis laikotarpis bus palankus ir tiems ženklo atstovams, kurie svarsto apie galimybę keisti darbovietę. Nebijokite permainų, nes būtent jos gali lemti kur kas didesnį pasisekimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].