Nuo vaikystės esame mokomi, kad visada svarbu išlikti mandagiems ir elgtis pagal visuomenėje nusistovėjusias normas. Vis dėlto, atrodo, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai nėra nieko girdėję apie etiketo taisykles: jie visada elgiasi taip, kaip jiems atrodo tinkama. Būtent todėl jie gana dažnai įsivelia į įvairius konfliktus, kuriuos numalšinti tikrai nėra paprasta. Pasidomėkime, kokie tai Zodiako ženklai.

Šaulys

Šauliams net nereikia priežasties, kad jie su kuo nors susiginčytų.  Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai tiesmukiški, jie visada sako, ką galvoja, todėl tai kartais įskaudina aplinkinius. Šauliai dažnai įsivelia į konfliktus, ir jiems visada patinka pats ginčo procesas.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria karštu temperamentu ir impulsyvumu. Jei įžeisite Aviną, labai greitai dėl to pasigailėsite. Galite net neabejoti, kad šio ženklo atstovas jus kaip reikiant užsipuls, ir atrodys, kad šio ginčo niekas negali nuslopinti…

Skorpionas

Šio ženklo žmonėms patinka konfliktuoti su kitais. Tai – tarsi savotiškas žaidimas, kurio metu yra pamatuojamos abiejų pusių jėgos. Beje, Skorpionai dažniausiai konfliktuoja tik su pačiais artimiausiais žmonėmis: ginčytis su nepažįstamaisiais jiems atrodo tiesiog beprasmiška. Jei norite nesigadinti sau nuotaikos, verčiau nesivelkite į konfliktus su šio ženklo atstovais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].