Meilė yra nuostabus jausmas, kuris praskaidrina kasdienybę ir pagerina gyvenimo kokybę. Vis dėlto, kai kurie žmonės bijo įsimylėti: astrologai teigia, kad dėl to galima kaltinti ir jų Zodiako ženklą. Ekspertai išskyrė tris ženklus, kurių atstovai bijo įsimylėti. Pasidomėkime, kurie tai ženklai.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovai niekada nepraranda tikėjimo savo jėgomis. Jie yra kupini ryžto ir energijos, todėl jie gali pasiekti karjeros aukštumas. Vis dėlto, meilės reikaluose Liūtai tikrai negalėtų pasigirti drąsa. Šio ženklo atstovai nėra linkę pasitikėti kitais žmonėmis ir jiems atsiverti. Jiems sunku ką nors prisileisti. Kartais Liūtai nusprendžia likti vieniši, nes jie bijo, kad mylimi žmonės juos gali įskaudinti.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovams stinga pasitikėjimo savimi ir kitais žmonėmis. Mergelės niekada nepraranda budrumo ir niekada neatsipalaiduoja. Tai joms padeda išvengti įvairių klaidų, tačiau toks apdairumas negali būti derinamas su šiltais jausmais. Mergelės baiminasi, kad santykiai su kitu žmogumi atitrauks jas nuo darbų ar net nuves klystkeliais.

Šaulys

Šio ženklo atstovai yra linksmi ir aktyvūs. Šauliai mėgsta keliauti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Šauliai baiminasi, kad santykiai su kitu žmogumi gali apriboti jų laisvę, todėl jie vengia įsipareigoti.  Šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad tik vienatvė gali užtikrinti stabilumą.

Šių ženklų atstovai puikiai jaučiasi ir būdami vieniši. Jie nemano, kad atsisakydami meilės ką nors praranda: jie nori ramybės, komforto ir stabilumo.

draugas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].