Astrologai papasakojo, kurių stichijų poros 2022 metais sulauks didžiausios sėkmės, ir kurioms gali tekti spręsti sudėtingas santykių problemas.

Ugnis + Ugnis

gaisras ugnis

2022-aisiais dviem Ugnies stichijos atstovams bus itin sunku. Tai bus didžiausias jų nesuderinamumo laikas. Žinoma, tai nereiškia, kad visos tokios sąjungos iširs, tačiau bendraujant bus ypač svarbu pasverti žodžius ir vengti  barnių. Tai ypač aktualu Avinams ir Liūtams.

Žemė + Žemė

Tarp šios stichijos atstovų viešpataus harmonija, tačiau tam yra būtina sąlyga. Visus sprendimus Žemės stichijos atstovai turi priimti kartu ir visada ieškoti kompromisų.

Oras + Oras

Šios stichijos atstovams tikrai nebus sudėtinga bendrauti, ypatingai tada, jei santykiai buvo užmegzti dar visai neseniai. Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams 2022 metais bus itin naudingos naujos pažintys.

Vanduo + Vanduo

Vėžys, Žuvys ir Skorpionas ateinančiais metais gali tikėtis tikrai nemenkos sėkmės. Du Vandens stichijai priklausantys atstovai gali planuoti vestuves ar šeimos pagausėjimą – tam 2022 metai bus itin palankūs.

Ugnis + Žemė

Šios stichijos atstovams ateinančiais metais bus itin palanku kuo daugiau laiko praleisti kartu. Net ir kasdienių buities darbų atlikimas gali suartinti ir sustiprinti tarpusavio ryšį.

Ugnis + Oras

Šios dvi stichijos papildys viena kitą, tačiau svarbu būti atsargesniems, tvarkant bendrą šeimos biudžetą. 2022 metais būtent pinigai gali tapti pagrindine nesutarimų priežastimi.

Ugnis + Vanduo

Didžiausios sėkmės gali tikėtis Šaulio ir Vėžio sąjunga. Šių ženklų atstovams tikrai nekils bėdų dėl tarpusavio supratimo.

Žemė + Oras

Nors Žemės ir Oro atstovai ateinančiais metais gali gana gerai sutarti, tačiau riba tarp meilės ir neapykantos bus labai siaura.

Žemė + Vanduo

Šios stichijos 2022 metais puikiai derės tarpusavyje.  Vėžys, Skorpionas ir Žuvys puikiai sutars su Mergele, Ožiaragiu ir Jaučiu.

Vanduo + Oras

Šių stichijų atstovai turėtų pamiršti savanaudiškumą ir daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Būtent tai galės užtikrinti santykių harmoniją.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].