Kuris Zodiako ženklas yra pats neištikimiausias? Sužinokite!

Neskirstysime neištikimiausių vyrų ir moterų, o tiesiog atskleisime Zodiako ženklų eiliškumo sąrašą. Norite sužinoti, kuris Zodiako ženklas yra pirmoje vietoje? Šiek tiek palaukite, eiliškumą pristatome nuo paskutinės vietos!

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

12 vieta – Skorpionas

Seksualus, velniškai patrauklus ir charizmatiškas Skorpionas, kuriam visi pasirengę pasiduoti iš pirmo žvilgsnio, yra pats ištikimiausias Zodiako ženklas. Tiesa, ne visi pasirengę priimti tokį lojalumą. Skorpionas nekeičia partnerių ne todėl, kad jis kilnus, bet todėl, kad nemato pagrindo ieškoti naujos aukos, kol senoji dar plazdena.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Zodiako ženklas

11 vieta – Ožiaragis

Ožiaragis nekeičia partnerio, nes nesupranta, kokia prasmė rizikuoti viskuo tik dėl sekso. Jis jau turi partnerį, tad gauna viską, ko nori – kur logika? Jos nėra. Taip, Ožiaragis tikrai sujungia žodžius „seksas“ ir „logika“ į vieną sakinį ir viską atidžiai apmąsto.

ožiaragis, devizas, vasaros

10 vieta – Jautis

Jautis yra nebylys. Su juo viskas gerai ir stabilu, namai pilni santarvės, savaitgaliais – nuostabūs pietūs. Kas norėtų visa tai prarasti dėl kažkokio romano? Tikrai ne Jautis! Šie žmonės nenusiteikę visko pradėti iš naujo.

9 vieta – Vandenis

Jei Vandenis kažkuo nepatenkintas, išsiskiria su partneriu. Apgaudinėjimas yra nemalonus ir šlykštus elgesys. Vandeniai moka meluoti, tačiau tą daro tik išimtiniais atvejais ir tik dėl meilės.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, zodiako ženklas

8 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės niekada nesielgia spontaniškai. Šiems žmonėms reikia viską pasverti, gerai apgalvoti ir nuspręsti: ar jie to nori, ar gali tai sau leisti. Dažniausiai, kol jie viską apsvarsto, proga išduoti partnerį jau būna praėjusi.

7 vieta – Mergelė

Atvirai kalbant, Mergaitės šią vietą užima tik todėl, nes sąraše kažkur atsirasti turėjo. Kai kurios Mergelės apgaudinėja. Kai kurie šio ženklo atstovai to nedaro. Iš esmės tai visiškai nesvarbu, nes net jei Mergelė tuo pačiu metu turi 5 seksualinius partnerius, tada:

1) niekas niekada apie tai nežinos;

2) jei kas nors pradės įtarinėti, Mergelė lengvai išsisuks. Ar kada bandėte ginčytis su šio ženklo atstovu? Geriau nebandykite…

6 vieta – Žuvys

Žuvys kiekvieną dieną apgaudinėja savo partnerį. Kartais net tris kartus per dieną, tačiau tą daro tik savo seksualinėse fantazijose. Kalbant apie tikrą fizinę išdavystę, Žuvys taip pasielgtų tik tada, jei nebemylėtų savo partnerio. Kiek kartų gyvenime Žuvys įsimylės, niekas negali atspėti. Tai priklauso nuo to, koks šio ženklo atstovo charakteris.

5 vieta – Liūtas

Liūtai neišduoda partnerio tol, kol yra viskuo patenkinti. Tai yra, kol jie tinkamai giriami ir garbinami. Problema ta, kad neįmanoma amžinai žavėtis Liūtu, tad anksčiau ar vėliau šie žmonės nuspręs, kad du garbintojai yra geriau nei vienas. O trys geriau nei du. Dar geriau – dešimt! pagrindinis dalykas nėra seksas, svarbiausia, kad visi aplinkiniai žinotų, koks nuostabus ir meilus yra Liūtas.

Zodiako ženklas

4 vieta – Dvyniai

Dvyniai neištikimybės nesureikšmina, nes pagrindinė jų gyvenimo taisyklė yra „Tegu taisyklės eina po velnių!“ Dvyniai netoleruoja apribojimų, ypač asmeniniame gyvenime. Tačiau jie beveik niekada neturi nuolatinių meilužių. Nepastovumas yra antrasis Dvynių vardas.

3 vieta – Vėžys

Trečioje vietoje tylūs, drovūs, romantiški, švelnūs ir labai labai šeimyniški Vėžiai. Jie lygiai taip pat tyliai, droviai ir romantiškai išduoda savo partnerį. Jiems atrodo, kad tokiu būdu jie atkuria pusiausvyrą Visatoje, jie nesijaučia kalti dėl savo elgesio.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

2 vieta – Avinas

Avinui reikia ne tik geriausio partnerio, jam reikia idealaus žmogaus. Problema ta, kad radus idealą ir ilgai jį žiūrint, galima rasti daugybę trūkumų. Štai ir viskas! Tada Avinams reikia viską pradėti iš naujo!

1 vieta – Šaulys

Štai, pats neištikimiausias, nepastoviausias Zodiako ženklas! Ar žinote, kodėl Šaulys susituokia 5-6 ar net daugiau kartų? Ne, ne todėl, kad sutuoktiniai negali pakęsti Šaulio išdavysčių, o todėl, kad Šauliui nuobodu visą gyvenimą apgaudinėti tą patį žmogų.

zodiako ženklas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].