Kuris Zodiako ženklas dažniausiai padeda kitiems?

Kuris Zodiako ženklas visada palaikys ir niekada neatsisakys padėti? Tikriausiai kiekvienas iš mūsų norėtų šalia savęs turėti žmogų, kuris visada pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką ir paguosti.

REKLAMA

Pasisekė tiems, kurie turi tokį draugą! Ir jei pažvelgsime į tokio žmogaus gimimo diagramą, pamatysime, kad jis yra gimęs po Žuvų ženklu!

birželio, įsižeidžia

Faktas yra tas, kad Žuvų atstovai yra labai jautrūs didelėms energijoms, jie nuo gimimo intuityviai supranta, kada pažeidžiami kosminiai, universalūs dėsniai. Susidūrę su išdavyste, melu, šmeižtu ar bet kokia kita disharmonija subtiliojoje plotmėje, jie iš karto siekia „sutvarkyti reikalus“, tad siūlo savo pagalbą bei paramą.

Deja, žmonės, kuriems jie padeda, nėra tokie jautrūs ir ne visada pasiruošę pokyčiams. Žuvų atstovai pamiršta paklausti, ar kiti yra pasirengę priimti jų pagalbą, todėl dažnai atsiduria situacijose, kuriose jais pasinaudojama. Pavyzdžiui, jie skolina pinigus, o skolininkas „pamiršta“ juos grąžinti. Arba jie stengiasi padėti žmogui, kuris daugelį metų palaiko toksiškus santykius, o šis žmogus nesiruošia nutraukti tokių santykių ir tiesiog siurbia energiją, jėgas ir laiką iš Žuvų.

REKLAMA

žuvys, laiminga, niūriausi, zodiako

Žuvų atstovai dažnai tampa smurtautojų, manipuliatorių aukomis arba ilgus metus palaiko toksiškus santykius su tais, kuriems kažkada tiesiog norėjo padėti.

Žinojimas apie netobulą pasaulio tvarką ir bandymas rasti geriausią vietą Žemėje gali sukelti nusivylimą, tada Žuvų atstovai pasiners į iliuzijų pasaulį – kompiuterinius žaidimus, priklausomybes. Taip yra dėl to, kad jiems per sunku pamatyti pasaulį tokį, koks jis yra, ir nesugebėti jo pakeisti.

Iš šalies gali atrodyti, kad Žuvų atstovai yra neįdomūs, nes dažnai pasirenka padėti kitam, tačiau pamiršta save. Tiesą sakant, jiems tiesiog labai svarbu, kad pasaulis būtų geresnis, harmoningesnis, malonesnis. Padėdami kitiems, jie suvokia savo likimą Žemėje ir patys tampa laimingesni.

pasiseka, lapkričio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].