Astrologai įvardijo dviejų Zodiako ženklų atstoves, galinčias daryti stiprią įtaką vyrams. Pats pirmasis susitikimas su šiomis moterimis vyrui gali baigtis blogai: jis bus jų žavesio įkaitas.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Taigi, anot ekspertų, net jei Liūto atstovė per pirmąjį pasimatymą pasirodys beveik be makiažo, ji vis tiek sužavės vyrą. Šio ženklo atstovė nesistengia gauti dėmesio specialiai. Jai tai tiesiog kažkaip išeina. Ji labai seksuali ir tuo pačiu natūrali bendraujant. Ji gali šnekėti nesąmones, bet pašnekovai jos vis tiek įdėmiai klausysis.

Skorpionas

Su Skorpiono moters magnetizmu kovoti neįmanoma. Jai užtenka pažvelgti vyrui į akis, kad jis pamirštų viską pasaulyje. Ji žino, kad yra patraukli, ir meistriškai tuo naudojasi. Ši aistringa moteris mėgsta turėti daug gerbėjų, ji yra tikra medžiotoja.

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].