Sielos draugas yra labai panašus į jus: sutampa jūsų charakterio savybės, temperamentas ir net tam tikri trūkumai. Sutikę savo sielos draugą suprantate, kad būtent jo taip ilgai ieškojote, ir tikrai nenorite jo paleisti. Astrologai teigia, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo sielos draugą, todėl naudinga pasidomėti, kokio ženklo atstovas yra priskiriamas būtent jums:

Jūsų Zodiako ženklasAvinas? Jūsų sielos draugas yra Vandenis. Esate labai impulsyvus, jei kuo nors susidomite, niekas negali jūsų sustabdyti. Geresnio bendraminčio nei Vandenis reikėtų gerai paieškoti. Šio ženklo atstovas yra nenuspėjamas ir originalus, todėl  jūs sukursite tikrai darnią sąjungą.

Jaučiams puikiai tinka nuolankios Mergelės. Abu šie žemės ženklai yra taupūs, juos domina stabilūs ir rimti santykiai. Maža to, abu esate sporto ir sveikos gyvensenos entuziastai: didelė tikimybė, kad jūs susitiksite bėgiodami ar sporto salėje.

Neramiems Dvyniams reikia partnerio, kuris būtų toks judrus, kaip ir jie patys. Svarstyklės tikrai mielai klausysis nesibaigiančių istorijų apie jūsų planus.

Žuvų ženklo atstovas yra idealus Vėžio partneris. Abiejų ženklų atstovai yra nepaprastai emocingi ir gyvenantys savo susikurtame pasaulyje. Žuvų ir Vėžio ženklo atstovai puikiai supranta vieni kitus.

Liūtas yra bendraujantis žmogus, kuriam reikia tokio partnerio, su kuriuo galėtų eiti net ir į pasaulio kraštą.  Liūto temperamentas puikiai dera su ugninga Šaulio energija. Šauliai visada siekia įgyti naujų žinių ir nuveikti ką nors tikrai įdomaus.

Mergelė yra jausmingos ir paslaptingos prigimties. Šio ženklo atstovai dažnai mano, kad jų jausmai yra suprantami tik jiems patiems. Vis dėlto, tai nėra tiesa: Jautis gali tapti Mergelės sielos žaizdų gydytoju.

Svarstykles žavi Dvynių gebėjimas kalbėtis bet kokiomis temomis. Svarstyklėms yra svarbu su savo partneriu rasti kuo daugiau bendrų temų, todėl bendravimas su Dvyniais joms gali atrodyti tarsi tikra sielos atgaiva.

Galingam ir valdingam Skorpionui reikalingas stiprus partneris, todėl jam puikiai tinka Ožiaragis. Abiejų ženklų atstovai yra labai paslaptingi, todėl jie tikrai supras vienas kitą.

Šauliams labai svarbu, kad šalia būtų toks žmogus, kuris turi pakankamai didelių ambicijų. Būtent todėl šio ženklo atstovo sielos draugu gali tapti Liūtas.

Ožiaragiai yra labai paslaptingi, ir tik labai retai atveria savo sielą. Šio ženklo atstovo sielos draugu gali tapti Skorpionas, kuris nuo pat pirmų akimirkų gali užsitarnauti Ožiaragio pasitikėjimą.

Vandenis neieško sielos draugo, todėl pažintis su juo dažniausiai būna atsitiktinė. Aktyvus ir energingas Avinas gali tapti varomąja Vandenio jėga, kuri padės įgyvendinti įvairius sumanymus.

Žuvys yra labai jautrios asmenybės, kurios negali pakęsti šiurkštumo. Šio ženklo atstovo sielos draugu gali tapti Vėžys, kuris visada rūpinasi šeimos židinio puoselėjimu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].