Kurio gyvūno metais gimsta patys laimingiausi Žuvų ženklo atstovai?

Žuvų ženklo atstovai yra linksmi ir talentingi žmonės, tačiau ne visada viskas jų gyvenime klostosi sklandžiai. Astrologai ir Rytų horoskopo srities žinovai papasakojo, kuriais gyvūno metais gimsta patys laimingiausi Žuvų ženklo žmonės.

REKLAMA

Apie tai, kuriais metais gimsta laimingiausi Skorpionai ir Vėžiai – kiti Vandens stichijos atstovai – jau kalbėjome ankstesniuose straipsniuose. Kiekvienas ženklas turi savo ypatybes, todėl negalima į Žuvis žiūrėti tik per elemento prizmę. Svarbu atsižvelgti į visus elgesio aspektus, kuriuos šiems žmonėms suteikia žvaigždės.

birželio, įsižeidžia

REKLAMA

Jautis (1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 m.)

Energetiškai Jautis ir Žuvys yra nesuderinami, tačiau būtent tai yra pagrindinė tokių žmonių stiprybė. Jaučio metais gimę Žuvų atstovai yra ryžtingi, kryptingi, motyvuoti, o būtent to Žuvims dažnai pritrūksta siekiant sėkmės ir laimės.

Tokie žmonės, kaip taisyklė, nenumeta pradėtų dalykų. Jie eina iki galo ir nebijo išeiti už savo komforto zonos, kad pasiektų savo tikslus. Tai sėkmingiausi Žuvų atstovai, ir mes kalbame ne tik apie finansinę gyvenimo pusę, bet ir apie meilės sferą. Tai patys laimingiausi Žuvų ženklo žmonės, kurie nelaukia pagalbos iš aplinkos.

REKLAMA

Ožka (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 m.)

Ožka – išminties simbolis, o jos Žuvims dažnai trūksta. Tai vienas naudingiausių dviejų ženklų derinių, kuris padeda nenukristi po likimo smūgių ir išlikti stipriam bet kokioje situacijoje. Tai yra daugelio žmonių laimės pagrindas, nes sunkumų patiria visi. Šie Žuvų ženklo atstovai iš problemų išsisuka pasitelkę nepaprastą protą.

moterys, žuvų

REKLAMA

Tokius žmones galima drąsiai vadinti laimingais, nes nėra tokios situacijos, kurioje jie pripažintų išganymo galimybių stoką. Ožkos metais gimę Žuvų atstovai stengiasi nekelti sau streso. Jie puikiai žino, kad tai tikrai nepadės gyvenime.

Žuvų atstovai, kuriems reikia dirbti su savimi, kad pasiektų laimę

Čia kalbame apie tuos žmones, kurie gimė Drakono metais (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Šie Žuvų atstovai per daug myli save, todėl žmonės dažnai stengiasi nuo jų atsiriboti. Iš jų pusės šilumą ir draugiškumą galima pajausti itin retai. Jie yra šalti ir nori ilgiau išbūti nuošalyje nei kiti šio ženklo žmonės.

REKLAMA

Jie turi būti atviresni, geranoriškesni, taip pat išmokti sutelkti dėmesį į ką nors malonaus.  Jei šie Žuvų atstovai pradės ieškoti aplinkinių žmonių privalumų, o ne trūkumų, tada jie galės pritraukti laimę į savo gyvenimą.

žuvys, laiminga, niūriausi

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].